Zaloguj się, aby obserwować  
fire-fighter

Need For Speed: Carbon POMOCY ;(

15 postów w tym temacie

Witajcie kupiłem NFS Carbon ale mam problem gdy po wpisaniu hasła daje dalej wyskakuje mi błąd z Direcx-em :( Tresc błedu jest nastepujaca: "Installation cannot continue because this game requires DirectX 0 or higher on your system" Mam karte graficzna Geforce nVidia 7300 i DirectX 9.0C a jednak wyskakuje mi coś takiego :/ Niewiem co robić :( Pomóżcie... próbowałem wszystkiego co umie zciągałem z microsoftu nowe sterowniki z nVidi wszystko odinstalowywałem i insalowałem na nowo a jednak nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem. instalacja nowych sterowników do karty graficznej i DirectX , nic nie dała. Moja karta graficzna to Geforce Nvidia 6600GT. Proszę o informacje o sposobie rozwiązania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 19:56, bartus1 napisał:

Mam dokładnie ten sam problem. instalacja nowych sterowników do karty graficznej i DirectX
, nic nie dała. Moja karta graficzna to Geforce Nvidia 6600GT. Proszę o informacje o sposobie
rozwiązania problemu.

gra wymaga direksa 9.0c w wersji z pażdziernika 2006 (wpiszcie w wyszukiwarke DirectX 9.0c pażdziernik 2006 i wam pokaze skad pobrac)
wgrajcie wspomniany direks i bedzie dzialac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8060&u=3533
Również polecam się tu dopisać...albo raczej poszukać...Ten problem był porysdzany wiele razy i w tym temacie jest odpowiedź...NFS Carbon nie jest jakimś dziadostwem o ktorym nikt nie slyszał...To normalne ze napewno jest temat o tej grze...Polecam używać opcji szukaj...Masz praktycznie odrazu odpowiedź i nie tworzysz bez sensu nowych tematów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety po wgraniu najnowszego DirectX 9.0c pażdziernik 2006 nic nie pomogło. Efekt jest ten sam. Co więcej DEMO Need for speed Most Wanted zachowuje się tak samo. Need for speed Unerground I i II działa prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 22:15, bartus1 napisał:

Niestety po wgraniu najnowszego DirectX 9.0c pażdziernik 2006 nic nie pomogło. Efekt jest ten
sam. Co więcej DEMO Need for speed Most Wanted zachowuje się tak samo. Need for speed Unerground
I i II działa prawidłowo.


Spróbuj dopisać się tu==> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8060&u=3533 (ten link pojawił się już 2 razy!!!) i tam zadać swoje pytanie. Masz wieksze szanse, że tam ktos ci odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co zrobić musicie miałem to samo.
Zkopjujcie pliki z płyty NFS Carbon i potem zainstalujcie.
Jeśli nadal nie będzie dzialać to usuncie z katalogu do którego skopjowaliście płyte DirectX 9.0c i zainstalujcie go potem odzielnie. Mi sie udało.
Jeśli nic nie wyjdzie to cos może jeszcze wymyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem mam oryginał carbona ale mam problem z gra przez neta!!!
Jestem zarejestrowany mam ten sam login i haslo co w mw!i jak się łacze z gra to pokazuje mi ze nie ma nikogo na serverach...
patcha mam 1.04v kumpel ma pirata i moze grac przez neta...jak ktos może to niech mi pomoże prosze...

P.S.
Wiadomosci działaja jak stworze wlasna gre...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować