Zaloguj się, aby obserwować  
michalmtmt

Kto jaką najszybciej przeszedł grę [M]

216 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 15:24, michalmtmt napisał:

ja call of duty 2 w dwa dni gta sanandreas w 1 miesionc wrcroft 3 w 1 tyzdień age of epires
w trzy dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i kto jest lepszy

Morrowinda W 7 min
Temat bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:25, sony ericsson napisał:

> ja call of duty 2 w dwa dni gta sanandreas w 1 miesionc wrcroft 3 w 1 tyzdień age of epires

> w trzy dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i kto jest lepszy
Morrowinda W 7 min
Temat bez sensu

ta ty jesatreśbez sensy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat dno , Twórca nie wypowiadam sie , nie chce obrazić , sens tematu podwójne dno. Prosze Cię dziecko drogie kup sobie słownik . Pisze sie GTA San Andresa , Age Of Empires , Call of Duty oraz WarCraft.

Pozdrawiam i zapraszam na strone z słownikami polskimi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego dobra rada na przyszlosc...Nie zakladaj bezsensownych tematow i zanim cos napiszesz to sprawdz to pod wzgledem ortograficznym bo jak ktos zrobi 1,2 bledyto mozna mu wybaczyc ale twoja pisownia az razi !! Nie wiem czemu ale jak tak dalej pojdzie to raczej dlugo na tym forum nie posiedzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:39, Makus89 napisał:

Kolego dobra rada na przyszlosc...Nie zakladaj bezsensownych tematow i zanim cos napiszesz
to sprawdz to pod wzgledem ortograficznym bo jak ktos zrobi 1,2 bledyto mozna mu wybaczyc ale
twoja pisownia az razi !! Nie wiem czemu ale jak tak dalej pojdzie to raczej dlugo na tym forum
nie posiedzisz...

Trzeba mu wybaczyć. Jest dopiero obywatelem. Może właśnie się zarejestrował. A co do pisowni to się zgadzam. Zrobić błąd w tytule tematu to obciach. Pisze się "jaką", a nie "jakom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z innymi pod względem pisowni oraz sensu tematu ale żeby się pochwalić(nie bądźcie źli) przeszedłem grę Hokus Pokus Różowa pantera w 18minut i 47sekund-mierzyłem stoperem ;)

Pozdro dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:24, michalmtmt napisał:

ja call of duty 2 w dwa dni gta sanandreas w 1 miesionc wrcroft 3 w 1 tyzdień age of epires
w trzy dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i kto jest lepszy


Zdecydowanie lepszy jest od ciebie jest każdy 8 latek... bo nawet taki malec nie zrobi tyle błędów co ty w jednym słowie, pozdrawiam i życzę ci żebyś pod choinkę dostał słownik J. Polskiego


a żeby mody się nie doczepiły to ja przeszedłem harrego pottera komnatę tajemnic w ok. 4-5 godzin, zacząłem o 10 o 12 wyszedłem a wróciłem koło16, o 19 gra już została odinstalowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam dziwne przeczucie że takie "przejście" gry nie daje takiej satysfakcji jak to z twoimi czterema miesiącami (no, chyba że szukałeś w menu głównym przez cztery miesiące buttona credits) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez 4 miesiące z 3, może 4 razy ,,prawie" przechodziłem grę, zwykle coś wtedy się knociło pod koniec, ale ostatecznie się udało.
[PS: to była pierwsza gra, którą przeszedłem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować