Zaloguj się, aby obserwować  
michalmtmt

Kto jaką najszybciej przeszedł grę [M]

216 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2006 o 15:03, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

G1 ok 20h
G2 ok 5h najszybciej :)>
Sea dogs ok 3 dni

ten temat nie jest bezzensowny tylko ludzie w nim tak piszą niestety :(
zmiencie to na leprze



Dlaczego bezsensowny??Przecież możesz się pochwialić w nim że najszybciej przeszedleś gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 14:42, JogaTv napisał:

A co nie wierzysz??NO własnie dlatego ten temat jest bez sensu bo mi nie wierzysz :/


To niemożliwe, że przeszedłeś Call of Duty w 2-10 minut. Chyba, że użyłeś kodu, który teleportuje cie na ostatnią mapkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że to był taki mały sarkazm ze strony Yoga TV, żeby pokazać że ten temat jest rzeczywiście bez sensu :)

A teraz wracając do głównego wątku - nigdy nie mierzyłem sobie czasu przechodzenia gier - uważam to za głupotę, gdyż myślę o nich w kategoriach rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja wam opowiem o najszybszym przejściu gry w historii! Otóż mój siostrzeniec wchodząc do pokoju niechybnie nadepnął na dungeon keepera który w totalnym bałaganie spadł mu wczesniej na ziemię i pozostał niezauważony. Mozna więc rzec ze tym samym przeszedł grę (dosłownie). Nie musze dodawać że płytka po takim przejściu juz nie nadawała się do uzytku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche i usłyszę że ktos przeszedł Icewind dale II w 15minut. Ludzie w gry gra sie dla przyjemnosci. Jak ktos chce sie ścigac to niech sobie pogra w colina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 15:32, Hansin napisał:

Jeszcze troche i usłyszę że ktos przeszedł Icewind dale II w 15minut. Ludzie w gry gra sie
dla przyjemnosci. Jak ktos chce sie ścigac to niech sobie pogra w colina!

A może jak ktoś przeszedł już daną grę, chce sprawdzić w jak najszybszym czasie da się przejść daną grę.

PS. Ja przeszedłem Max Payne 2 w póltora godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://speeddemosarchive.com/news.html strona z archiwami z najszybciej ukończonymi grami (nagrany filmik, do ściągnięcia i obejrzenia). Niektóre wołają o pomstę do nieba... Oczywiście bez wykorzystania kodów itp. ale często z wykorzystaniem bugów :P Kilka przykładów:
# Fallout for PC (0:09:19) 9 minut!
# Fallout 2 for PC (0:17:51) 17 minut!
# Grand Theft Auto III for PlayStation 2 (1:43:40)
# Grand Theft Auto: San Andreas for PlayStation 2 (7:46:xx)
# Grand Theft Auto: Vice City for PlayStation 2 (2:14:23)
# Half-Life for PC (0:45:45)
# Half-Life 2 for PC (1:36:57)
#Icewind Dale for PC (0:58:00)
#Max Payne 2: The Fall of Max Payne for PC (0:24:33)
# Quake for PC (0:13:46)
# Quake II for PC (0:20:33)

No starczy spamowania :P Pełna lista wszystkich tytułów tutaj: http://speeddemosarchive.com/gamelist/FullList.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 14:54, misioo napisał:


> Diablo 2 (wszystkie poziomy trudnosci) - 1,5 dnia ^_^

Z dodatkiem? Nie wiem jak bez, ale z panem zniszczenia na pewno w tyle się nie da.


oczywiscie ze z dodatkiem ^_^ bez niego nie lubie grac.
i powiem Ci ze spokojnie sie da bo zrobilem to juz nieraz. powaga. (gralem poprostu non stop)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam www.speeddemosarchive.com tam śa rekordy przejścia gier + filmy z nich!

Niektóre są naprawdę extremalne (Morrowind w 9 minut!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2006 o 18:12, Mistiq napisał:

oczywiscie ze z dodatkiem ^_^ bez niego nie lubie grac.
i powiem Ci ze spokojnie sie da bo zrobilem to juz nieraz. powaga. (gralem poprostu non stop)

Nie wierze. 3 poziom wymaga żmudnego nabijania leveli, a powyżej 70 lvlu jeden poziom nabija się długimi godzinami. Musiałbyś mieć niesamowite szczęscie i dostawać jakieś super ekstra przedmioty, które można używać na niskich poziomach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 18:23, Adamzzz napisał:

Polecam www.speeddemosarchive.com tam śa rekordy przejścia gier + filmy z nich!

Niektóre są naprawdę extremalne (Morrowind w 9 minut!)

oglądnąłeś ten filmik gość jest niezły chyba przeszedł tą gre ze sto razy aby tak dobrze znać każde przejście i cz ary. Wystarczyło ukraść drogi przedmiot kupić za to dobrą broń i czar, odnaleźć gościa z czarem akrobatyka +1000 na samym początku(jescze jak ja w to grałem to pamiętam) i znać wszytkie dalsze ścieżki i teleporty...a poza tym jescze on grał orkiem, barbarzyńcą ze znakiem zodiaku chyba pegaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 22:10, misioo napisał:


> oczywiscie ze z dodatkiem ^_^ bez niego nie lubie grac.
> i powiem Ci ze spokojnie sie da bo zrobilem to juz nieraz. powaga. (gralem poprostu non
stop)
Nie wierze. 3 poziom wymaga żmudnego nabijania leveli, a powyżej 70 lvlu jeden poziom nabija
się długimi godzinami. Musiałbyś mieć niesamowite szczęscie i dostawać jakieś super ekstra
przedmioty, które można używać na niskich poziomach


to nie wierz :) nikt Ci nie przeciez nie kaze a ja nie mam zamiaru sie z Toba sprzeczac.
jest tak jak powiedzialem i tyle.
i jeszcze jedno.. jest bardzo wiele osob ktore przechodza ta gre z taka szybkoscia a niektorzy z nich moga to zrobic jeszcze szybciej. ostatnio wyczytalem kilka artykolow na temat osob ktore przeszly Diablo I i II (z dodatkiem) w rekordowym tempie. tamte wyniki mi sie wydawaly niemozliwe. moj w porownaniu z ich to jest nic! bardzo zaluje tylko ze nie pamietam gdzie o tym czytalem, podalbym Ci linka.
no nic...czy w to wierzysz czy nie .. nie dbam o to (to tylko gra)
wesolych swiat zycze wszystkim ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole dłużej rozkoszować się grą. o_0
A poza tym nie lubie przesiadywac po 5h i tluc ciagle w to samo :O
Splintera (1) przechodzilem chyba z 3 miesiace (w tym miesieczna przerwa), ale wyobrazcie sobie jaka to byla gra. To samo z Hitmanem.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować