Zaloguj się, aby obserwować  
michalmtmt

Kto jaką najszybciej przeszedł grę [M]

216 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2006 o 22:35, Lucas016 napisał:

> Polecam www.speeddemosarchive.com tam śa rekordy przejścia gier + filmy z nich!
>
> Niektóre są naprawdę extremalne (Morrowind w 9 minut!)
oglądnąłeś ten filmik gość jest niezły chyba przeszedł tą gre ze sto razy aby tak dobrze znać
każde przejście i cz ary. Wystarczyło ukraść drogi przedmiot kupić za to dobrą broń i czar,
odnaleźć gościa z czarem akrobatyka +1000 na samym początku(jescze jak ja w to grałem to pamiętam)
i znać wszytkie dalsze ścieżki i teleporty...a poza tym jescze on grał orkiem, barbarzyńcą
ze znakiem zodiaku chyba pegaz


Ale musisz przyznać, że nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 09:19, Outlander-pro napisał:

ja tam raczej za szybko gier wole nie przechodzic. Juz widze ze kto inny podal link do tej
strony z filmami, tam to jacys maniacy sa :) quake w 11 min itp... :/


Popieram cię ja również przechodzę gry dla przyjemności a nie dla wyścigów;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 00:03, Atukam72 napisał:

Age of Empires III w 1,5 dnia.

ja również!!<jupi> szkoda że taka krótka.....zabieram sie za Medivala II i nie skończę za co najmniej pół roku...;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu, nie mierzę ile godzin gram w daną grę (zazwyczaj gram w dwie dziennie - tak dla równowagi), a programik "Zmarnowany Czas", wykazujący ile czasu komputer chodzi bez przerwy, włączam jak mam już wyłączyć mojego PC...
Ale tak na oko to najszybciej przeszedłem Ninę: Kroniki Agenta - Tunele Afganistanu (jaki beznadziejny poptytuł, trochę przydługawy), dwie plansze, w jakieś pół godziny... Potem Rajd na Berlin: Tajna Broń Trzeciej Rzeszy, choć misji było trochę więcej, grę przeszedłem w około 2 h...
A z większych hitów najkrótszą i najszybszą grą były dla mnie Sąsiedzi z Piekła rodem 1 i 2, Rayman: Szalone Kórliki i Sezon na Misia (coś by się jeszcze znalazło), wszystkie w 3/4 godzinki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szybko można przejść Need For Speed: Carbon. Jest to naprawdę krótka gra. Jak nocowałem u kumpla to przeszliśmy całe w jakieś 5 godzin:D Tam wystarczy tylko wybrać wyścig, przejśćgo i tak do pewnego momentu... Gra jest za prosta i to zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 16:32, Matiz666 napisał:

Mi przejście Gothica 1 od pierwszego urochomienia gry na kompie do zobaczenia napisów końcowych
zajęło 4 miechy;P. Kto pobije ten wynik?


Rekord Gothic 1 to 1h 58min 35sek.
http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&release_id=134

Gothic 2 Noc Kruka w 1h 50min 30sek.
http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&release_id=82

Gothic 3 w 53 minuty (!!!)
http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&release_id=266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować