• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Backside

(do CDP): kiedy patch 1.01 do Age of Empires III PL??

Pytanie

Moje pytanie jest takie: czy AoE III ukaże się w Polsce w wersji 1.01 (więc z pierwszym patchem) czy będzie on dopiero tworzony (zapewne patch ANG nie jest uniwersalny)?

Chociaż w Age''u 3 nie zauważyłem żadnych uprzykrzających grę bugów, to jednak problem leży gdzie indziej - wprowadza on poprawki do gry multiplayer.
Więc gracz, który będzie chciał pograć przez internet, od razu zostanie odesłany do aplikacji, która ściągnie i zainstaluje łatkę.

Oczywiście, jeśli nie będzie ona pasowała do polskiej wersji językowej, to mowy o grze wieloosobowej nie ma - produkt, więc będzie pozbawiony jednego z głównych trybów rozgrywki.


Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ponieważ wersji PL jeszcze nie ma to należy spodziewać się gry już upatchowanej. Jeśli nie, to zapewne niedlugo po premierze patch w wersji PL się pojawi (mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

teoretycznie tak, praktycznie premiera za pasem więc płyta-matka może już być gotowa... O_o

więc ciężko jest się czegoś domyślać i trzeba czekać na "oficjalny komunikat" w tej sprawie...
(jakkolwiek cicho zakładam że upatchowane nie będzie ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Biorąc pod uwagę, fakt, że między datą premiery, a momentem posłania gotowej gry PL do tłoczni, istenieje kilkanaście dni czekania, patch na płycie raczej nie będzie - zwłaszcza, że dziś jeszcze nie wiadomo jak obszerny będzie.

Zatem oczekiwać pewnie go możemy w okolicach premiery do ściągnięcia z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować