Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

80% Twojego spamu rozsyła tylko dziesięć osób!

79 postów w tym temacie

Do mnie codziennie "przychodzą" 2 lub 3 SPAMY. Nawet ich nie otwieram tylko wywożę na wysypisko, a dalej co się z nimi dzieje to tylko Chuck jeden wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą o tych spamerach prawie wszystko i jeszcze ich nie sprzątnęli? :P (Oczywiście to żart) O ile przyjemniejsze było by życie, gdyby nie spam :)

Ps. Osobiście nie mam takowych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spam na forum też jest prawda Madoc?
Ja często dostaje emaile ze spamem, do mnie dziesiątki już przychodzą od "kogoś" i nie tylko. Daje taki adres, czy wy też dostaje podobne tak jak (nie stety) ja? [właśnie wlazłem na skrzynke a tam 58 spamów, super]
:*
Hi,
VlArrGRA VALrrlUM ClArrLlS [ oraz link do strony] - to jest, przynajmniej 73 % smieci jakie mam.
Ich tematy to:
- news
- good
- tip ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę z dwóch powodów. Po pierwsze mam dobry filtr antyspamowy, a po drugie na tej liście 10 "najlepszych" spamerów nie ma polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10??!!??!! Dostaje SPAMU jakby te dziesięć osób wysyłało TYLKO na moją skrzynkę!! Dobrze, że w onecie spoko to segregują!! Ale, jakbym dopadł tych ludzi - ręka, noga, mózg na ścianie!! :) Possdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 20:13, iarendarczyk napisał:

A czy reklamy onetu na które niby się zgadzaliśmy przy zakładaniu skrzynki to też spam??


Nie, spam to reklama niechciana. Na Onecie sie zgodziles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to bylo 80% mojego spmau. Jeśli juz spamu nie rosyłaja to poczułem różnice. Bo od kilku dni mi nic nie przychodzi zaden spam a wczesniej codziennie. Po kilka razy umnie na o2. A na onecie nic sie nie zmieni tam mi przychodzi spam od onetu. Codziennie cala masa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostaję kilkadziesiąt takich spamów dziennie , ale dzięki Thunderbierdowi od razu wiem które to są i od razu je wywalam , ale generalnie wkurza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie napisali, iż spamerzy nie tylko wysyłają spam, ale także zarażają komputery w sieci, aby te wysyłały ten spam dalej. Ogólnie rzecz biorąc, spamerzy to nie jest jakieś ,wydawałoby się, tylko dokuczliwe rozsyłanie niechcianej poczty, wszak to da się ograniczyć filtrami antyspamowymi ( bogofilter i spamassasin są dość dobre), ale to już cyberprzestępcy ( nie piszę hackerzy specjalnie, bo to ma inne znaczenie, ot Stellman jest hackerem, a się nigdzie nie włamuje) .
Szanowni forumowicze, pamiętajcie, że niektóre wirusy istnieją tylko po to, żeby rozsyłać spam z waszego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 10:29, Bimber Fresh napisał:

Ale to chyba każdy wie.

O tych wirusach do rozsyłania spamu? Wątpie proszę ciebie, wątpię. Ciekaw jestem, ile osób tutaj, mając Windowsa jest przekonana, że nie potrzebuje firewalla czy antywirusa, bo do dziś jeszcze wirusa nie złapali. Złapali, tylko obecnie wirusy raczej nie niszczą danych, tylko je przechwytują czy też rozsyłają spam.
Albo zacznił do obcych lubi na gg wysyłać jakiś link, 70-90% go otworzy bez zastanowienia, łapiąc jakiegoś wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ci z ukrainy to pewnie robią za kilka groszy. Siedzą dniem i nocą i przepisują maile ;D. Pewnie ich łapki bolą. 80% to nie tak mało dzieląc to na tych dziesięciu chłopa. Na ukrainców wychodzi gdzieś 26% czyli jakieś kilka tys. (nie chce mi sie liczyć). Powinni ich zapisać do księgi rekordów Ginnesa za wysłanie największej ilości maili na świecie ;P. Ja ich podziwiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować