• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
emsher

Pes6 - problemy online

Pytanie

Mam taki problem ... grajac online w pes-a 6 jestem zmuszony grac klawa, a wolalbym padem :) Jest jakas szansa na to aby zmienic w trybie online sterowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 20.11.2006 o 12:20, emsher napisał:

Aha no i drugi problem czasami mnie wywala z trybu online... ale to jeszcze spoko tylko ja
chce grac PADEm :) bo klawa nie umiem :(


Zmień ustaiwenia w opcjach :). Zapewne masz do wybory klawiaturę albo pada. Dopisz się do tematu o PESie 6. Po co tworzysz nowy?
https://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11834&u=24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie do wszystkich graczy pes 6 on-line...Chodzi o to że w jednej połowie gra się przycina i nic nie moge praktycznie zrobic gdy przeciwnik atakuje. Mam łacze 386kb/s czyli powinno chodzic ok. Czy u was tak samo sie robi??????od cze4go to zalezy od łaca czy od serwera????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.11.2006 o 12:07, Wojtas17 napisał:

Mam pytanie do wszystkich graczy pes 6 on-line...Chodzi o to że w jednej połowie gra się przycina
i nic nie moge praktycznie zrobic gdy przeciwnik atakuje. Mam łacze 386kb/s czyli powinno chodzic
ok. Czy u was tak samo sie robi??????od cze4go to zalezy od łaca czy od serwera????????


Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, że jedną połowę gra się będąć hostem, natomiast drugą połowę meczu hostuje przeciwnik, a wtedy jakość połączenia zależy od tego jakim uploadem dysponuje oponent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jak weść na online jestem zarejestrowany wpisuje kod i po chwili wyskakuje że nie łączy . Czy można grać we2 padami albo pad i klawiatura ale nie w online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z multi. Nie wiedzeić czemu nie mogę się połączyć. Zainstalowałem aktualke która była razem z grą, inne gry przez Internet działają bez problemów. Próbowałem wyłączyć Firewall, Internet mam osiedlowy. Może ktoś to miał, będę wdzięczny za pomoc, bo nie po to tyle kasy wywaliłem żeby teraz nie móc sobie pograć z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem... w czasie gry przewija mi sie pasek przez ekran... tak sie przemywa... nie wiem co z tym zrobic;( a co do kompa to mam super sprzet, 33 dni trego kupiony... prosze o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

JAK wymazać plik gracza?Mój syn narobił bałaganu i chciałem wymazać chociaż jeden plik...Drugie pytanie do mózgów:jakie są parametry łącza do bezproblemowej gry on-line?Szczerze pisząc,mogłem spoko załadować lewizne...Ale kupiłem legala,bo zależało mi na grze w sieci-a tu "sieczkarnia!"Mam 2 Mega na download-zie i 256 Kbps upload.Za mało?To kto w to gra?Łącze raczej pewne.Mieszkam we Włoszech.To nie kombinatorzy z "Tepsy"....Aa!I wszystko wyłączone!Tzn. mułki itp.Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pilne pytanie, podobne do tego jakie już tu padło. Mianowicie: kiedy gram w pes-a w sieci gra strasznie przycina, ale tylko w tej połowie, w której rozpoczyna przeciwnik. Co robić? Praktycznie nie moge grać?
Prosze ratujcie!

PS: 512 Kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem co jest grane - jak chce sie zarejestrowac,wypelniam wszytkie dane,czyli klucz,haslo,potwierdzenie,moj mail i jak wciskam WYSLIJ to stoi i doopska nie chce ruszyc...o co kaman? czy to wina strony KONAMI,czy moze mam jakies blokady powłączane???wspomozcie prosze dobrą radą!!! dziekoowa z góry...yo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.01.2007 o 17:18, Getready napisał:

witam
mam oryginalnego pes 6 ale podczasd logowania online mam podać hasło ... skąd mam je wziąć
???? pomóżcie

Jakbyś miał oryginała, to byś przeczytał w instrukcji:/. Tam jest wszystko napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam
mam pes6 orginal, zarejestrowana, zapory mam off i antywirusa tez i jach chce zagrac online to mi wyskakuje ze nie moze sie polaczyc z pomoca portu, i zebym sie polaczyl bezposirednio z internetem. wiec co musze zrobic aby muc zagrac online? jak byscie mogli to pomuzcie!!! błagam!!!

dzieki z gory

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować