Zaloguj się, aby obserwować  
Hummer

Lineage II Chronicle 4 - Temat ogólny

210 postów w tym temacie

Ja mam takie małe pytanko, nie odnośnie samej gry, ale muzyki... Czy można ją jakoś ściągnąć z internetu? No i ewentualnie czy w folderze z muzyką w plikach gry, te pliki są do otwarcia? Jeśli tak, to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś skąd moge pobrać instalke do L2 C4? Szukam już od dłuższego czasu ale nie moge znaleźć...dodatkowo sprawy nie poprawia fakt, iż mam win Viste, a z tego co słyszałem są problemy by gra ruszyła na tej platformie.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź....z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:41, Homo sum napisał:

Ja mam takie małe pytanko, nie odnośnie samej gry, ale muzyki... Czy można ją jakoś ściągnąć
z internetu?

Legalnie nie, ale jest do posłuchania tutaj: http://www.lineage2.com/pds/pds_music.html

Dnia 09.03.2008 o 12:41, Homo sum napisał:

No i ewentualnie czy w folderze z muzyką w plikach gry, te pliki są do
otwarcia? Jeśli tak, to jak?

Raczej nie, przynajmniej nie wiem jak ją odtworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 16:00, Dark Assasin napisał:

Czy wie ktoś skąd moge pobrać instalke do L2 C4? Szukam już od dłuższego czasu ale nie
moge znaleźć...

Chyba niedokładnie szukałeś. Linki:
http://www.instalki.pl/gry/download/mmorpg/Lineage_2_Chronicle_4.php
http:/ /www.fileplanet.com/160491/160000/fileinfo/Lineage-II-Chronicle-4:-Scions-of-Destiny ---Game-Client
http://mpliki.pl/index.php?name=CmodsDownload&file=index&req=viewsin gledownload&lid=769
A jeśli można wiedzieć, po co ci C4? Przecież na offie nie ma serwera pod ten Chronicles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a ta gra jest darmowa czy nie bo jedni mówią że tak a drudzy że nie i nie wiem bo w sklepie gram.pl jest ona za około 80zł i nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 21:57, EmiXoL napisał:

Ej a ta gra jest darmowa czy nie bo jedni mówią że tak a drudzy że nie i nie wiem bo
w sklepie gram.pl jest ona za około 80zł i nie wiem ?


Instalka jest za darmo do ściągnięcia ale trzeba płacić co miesięczny abonament. jak w WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2008 o 22:32, marcinshinoda napisał:

Instalka jest za darmo do ściągnięcia ale trzeba płacić co miesięczny abonament. jak
w WoW


Ok dziex a mógł byś mi dać libk tej strony z grą ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:32, marcinshinoda napisał:

> Ej a ta gra jest darmowa czy nie bo jedni mówią że tak a drudzy że nie i nie wiem
bo
> w sklepie gram.pl jest ona za około 80zł i nie wiem ?

Instalka jest za darmo do ściągnięcia ale trzeba płacić co miesięczny abonament. jak
w WoW

ale są też serwery prywatnie zupełnie darmowe:) i l2 można ściągnąć z neta:) ściąga sie cały dzień ale za to jaka przyjemność :) jakby ktoś chciał fajny darmowy server to pisać na gg: [m] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:41, tm93 napisał:

ale są też serwery prywatnie zupełnie darmowe:) i l2 można ściągnąć z neta:) ściąga sie
cały dzień ale za to jaka przyjemność :) jakby ktoś chciał fajny darmowy server to pisać
na gg: 5792453:)


Prywatne = pirackie, a my na forum gram.pl nie tolerujemy piractwa. Wiem, że w L2 NCsoft zaczął to olewać i nic w tej sprawie nie robi, ale to ni zmienia faktu, że nie powinieneś reklamować tutaj takich serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 07:23, Erunn0 napisał:

Prywatne = pirackie, a my na forum gram.pl nie tolerujemy piractwa. Wiem, że w L2 NCsoft
zaczął to olewać i nic w tej sprawie nie robi, ale to ni zmienia faktu, że nie powinieneś
reklamować tutaj takich serwerów.


Słyszałem, że część serwerów prywatnych działa legalnie, tzn NCsoft w pełni je toleruje.. Co do tych pirackich serwerów to NCsoft wyszedł z dość ciekawego założenia, że one nigdy nie dorównają do oryginalnych serwerów, za to mogą skłonić do przejścia na oryginalny.. Chyba spora część grających w L2 grała wcześniej na piratach...


No i właściwie to koleś nie zamieścił tu żadnych linków, tylko nr gg, no więc to też taka pełna reklama nie jest, uważam więc, że ban to trochę za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 09:23, Homo sum napisał:

Słyszałem, że część serwerów prywatnych działa legalnie, tzn NCsoft w pełni je toleruje..
Co do tych pirackich serwerów to NCsoft wyszedł z dość ciekawego założenia, że one nigdy
nie dorównają do oryginalnych serwerów, za to mogą skłonić do przejścia na oryginalny..
Chyba spora część grających w L2 grała wcześniej na piratach...

NCsoft legalizuje niektóre prywatne serwery na starszych kronikach, a granie na najnowszych jest jak najbardziej pirackie. Tylko, że NCsoft nic z tym nie robi, bo myślą, że to tak jakby wersja DEMO serwera oficjalnego. Wydaje mi się, że są w błędzie, bo niektóre pirackie serwery działają podobno baaardzo podobnie do offa i wątpię, żeby gracze z takiego serwa przechodzili na abonament.

Dnia 29.03.2008 o 09:23, Homo sum napisał:

No i właściwie to koleś nie zamieścił tu żadnych linków, tylko nr gg, no więc to też
taka pełna reklama nie jest, uważam więc, że ban to trochę za dużo.

Wcześniej umieścił nazwę tego serwera, więc ten kto by chciał i tak by go znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 09:49, Erunn0 napisał:

NCsoft legalizuje niektóre prywatne serwery na starszych kronikach, a granie na najnowszych
jest jak najbardziej pirackie. Tylko, że NCsoft nic z tym nie robi, bo myślą, że to tak
jakby wersja DEMO serwera oficjalnego. Wydaje mi się, że są w błędzie, bo niektóre pirackie
serwery działają podobno baaardzo podobnie do offa i wątpię, żeby gracze z takiego serwa
przechodzili na abonament.

No nie znam się jak działają "najlepsze" pirackie serwery, grałem kilka lat temu na pirackim, nawet ładnie działało, ale ludzi mało... Ale i tak chyba są różnice, mój brat jakiś czas grał na potężnym serwerze pirackim do WoW''a, a teraz gra na oficjalnym, a dochodów to on raczej nie ma za dużych... No więc ta teoria z demem działa..

Dnia 29.03.2008 o 09:49, Erunn0 napisał:

Wcześniej umieścił nazwę tego serwera, więc ten kto by chciał i tak by go znalazł.


No to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 10:07, Homo sum napisał:

No nie znam się jak działają "najlepsze" pirackie serwery, grałem kilka lat temu na pirackim,
nawet ładnie działało, ale ludzi mało... Ale i tak chyba są różnice, mój brat jakiś czas
grał na potężnym serwerze pirackim do WoW''a, a teraz gra na oficjalnym, a dochodów to
on raczej nie ma za dużych... No więc ta teoria z demem działa..


Zależy jak kto do tego podchodzi. Bo są osoby, które zaczynają grę na pirackim serwerze po to, żeby sprawdzić co to w ogóle jest ten Lineage czy WoW (ale przecież są triale!). Inni znowu rozpoczynają grać na takim serwerze od razu zakładając, że spędzą tam parę ładnych lat i dobrze się będą bawić (kosztem producenta), a o przejściu na oficjalny serwer nawet nie myślą. Znam to z doświadczenia i zapewne więcej jest tych drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 10:15, Erunn0 napisał:

Zależy jak kto do tego podchodzi. Bo są osoby, które zaczynają grę na pirackim serwerze
po to, żeby sprawdzić co to w ogóle jest ten Lineage czy WoW (ale przecież są triale!).
Inni znowu rozpoczynają grać na takim serwerze od razu zakładając, że spędzą tam parę
ładnych lat i dobrze się będą bawić (kosztem producenta), a o przejściu na oficjalny
serwer nawet nie myślą. Znam to z doświadczenia i zapewne więcej jest tych drugich.


Mój brat raczej zaliczał się do tej drugiej grupy, ale nawet najlepszy serwer piracki nie jest doskonały i wolał jednak zapłacić i grać na oficjalnych serwerach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować