Zaloguj się, aby obserwować  
Hummer

Lineage II Chronicle 4 - Temat ogólny

210 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2008 o 15:38, EmiXoL napisał:

http://www.3kropki.pl/p/1/1/lineage_ii_the_chaotic_chronicles.php jak kupię tutaj w tym
sklepie co podałem w linku to w nią można grać po sieci czy w nią sie gra posieci bo
jedni mówią tak jedni nie i nie wiem czy tak czy nie no bo chce sobie kupic ją i nie
wiem?


W nią się gra chyba tylko i wyłącznie przez internet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 15:38, EmiXoL napisał:

http://www.3kropki.pl/p/1/1/lineage_ii_the_chaotic_chronicles.php jak kupię tutaj w tym
sklepie co podałem w linku to w nią można grać po sieci czy w nią sie gra posieci bo
jedni mówią tak jedni nie i nie wiem czy tak czy nie no bo chce sobie kupic ją i nie
wiem?


Gra jest wyłącznie na internet i płaci się miesięczny (a raczej dwu miesięczny) abonament. Nie polecam kupować, w tym sklepie jak i tej części L2...
Lepiej zamówić na gram.pl bo to klient potrzebny do grania czyli ''prawie'' świeżutki Kamael:]
http://www.gram.pl/sk5_8AjjGO6_Lineage_II_The_Chaotic_Throne_Kamael_15_day_timecar d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 18:14, Homo sum napisał:

Ja to właściwie będę zainteresowany L2 za 1,5 miesiąca (matury), ale jakie są możliwości
płacenia abonamentu? No i za ile jest?


Właśnie ile się płaci?
I czy jak kupię ją to będę grał prze internet z innymi graczami nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 18:14, Homo sum napisał:

Ja to właściwie będę zainteresowany L2 za 1,5 miesiąca (matury), ale jakie są możliwości
płacenia abonamentu? No i za ile jest?


Karta pre-paid w sklepie gram.pl kosztuje 99,90 zł i można na niej grać 60 dni 24 godziny na dobę. Co do abonamentu to się za bardzo nie orientuję, będzie on zależał od kursu dolara (chyba), ale wielkich różnic nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 16:54, Erunn0 napisał:

> Ja to właściwie będę zainteresowany L2 za 1,5 miesiąca (matury), ale jakie są możliwości

> płacenia abonamentu? No i za ile jest?

Karta pre-paid w sklepie gram.pl kosztuje 99,90 zł i można na niej grać 60 dni 24 godziny
na dobę.


No mnie by interesowały inne możliwości opłacania abonamentu niż karta pre paid..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie tej gry . Czy jezeli kupie na gram.pl Lineage II: The Chaotic Throne - Kamael + 15 day timecard to bede mógł aktywowac konto z tego prepaida 15 dniowego i grac czy musze jeszcze zakupic Prepaida na 60 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:33, game master 2 napisał:

Witam. Mam pytanie odnośnie tej gry . Czy jezeli kupie na gram.pl Lineage II: The Chaotic
Throne - Kamael + 15 day timecard to bede mógł aktywowac konto z tego prepaida 15 dniowego
i grac czy musze jeszcze zakupic Prepaida na 60 dni?

Nie musisz. Te 15 dni jest w cenie gry, więc kupowanie karty pre-paid jest zbędne (przez te 15 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak kupie oryginalne lineage to będę mógł grać za darmo na innych darmowych serwerach czy muszę płacić abonament ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 19:37, L33T napisał:

tjaa powiedz to panom z FBI :P


napisałem niektóre, z tymi FBI wątpię aby walczyło... jak coś to walczą z serwerami w pełni nielegalnymi i potężnymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 19:49, Homo sum napisał:

> tjaa powiedz to panom z FBI :P

napisałem niektóre, z tymi FBI wątpię aby walczyło... jak coś to walczą z serwerami w
pełni nielegalnymi i potężnymi..


tiaaa a wlasnie policja bierze sie za likwidacje serwerow prywatnych w europie ... nie najlepszy czas na granie na prywatnych serwach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do niektórych nie dociera, że darmowe = nielegalne, to polecam poczytać Lineage II User Agreement - http://www.lineage2.com/pds/game_dw.html - to samo chyba pojawia się przy instalacji gry. Bez akceptacji nie ściągniesz z oficjalnej strony/nie zainstalujesz. A jeśli przeczytasz, to dowiesz się, że prywatne serwery SĄ nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.plaync.com/help/eula_lineage2.html

7. OFFICIAL SERVICE

NC Interactive has designed Lineage II for official play only as offered through the Service by NC Interactive at the Web Site and not through any other means. You further agree not to access, create or provide any other means through which Lineage II may be played by others, as through server emulators. You agree not to use any hardware or software, including but not limited to third party tools, or any other method of support which may in any way influence or advantage your use of the Service which is not authorized by NC Interactive, including but not limited to the use of �bots� and/or any other method by which the Service may be played automatically without human input. You acknowledge that you do not have the right to create, publish, distribute, create derivative works from or use any software programs, utilities, applications, emulators or tools derived from or created for Lineage II, except that you may use the Software to the extent expressly permitted by this Agreement. You may not take any action which imposes an unreasonable or disproportionately large load on our infrastructure. You may not sell or auction any Lineage II accounts, characters, items, currency or copyrighted material for real-world money or items or services of any value, nor may you assist others in doing so.


Jeszcze jakieś arguemnty o legalności prywatnych serwerów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

czy jest ktos w stanie mi wyslac "zaproszenie" do lineage 2 ? chce gre przetestowac przez kilka dni, a wg aktulanej polityki ncsoft juz nie mozna otrzymac trial key ze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie...

Została nałożona na mnie klątwa "Ride Curse" przez raid boosa lv 29 (duch eflki).
Czy da sie usunąć ta klątwe czy sama zniknie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować