Zaloguj się, aby obserwować  
Hummer

Lineage II Chronicle 4 - Temat ogólny

210 postów w tym temacie

Pamiętam, że kiedyś po instalacji L2 muzyka z folderu "music" była normalnie do odtworzenia odtwarzaczami, dziś w winampie się nie da.. Jest na to jakiś sposób?
ZNa stronie l2 można zaś co najwyżej posłuchać... jest jakiś sposób na skuteczne zdobycie ścieżki dźwiękowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 14:59, Assurubalit napisał:

Pamiętam, że kiedyś po instalacji L2 muzyka z folderu "music" była normalnie do odtworzenia
odtwarzaczami, dziś w winampie się nie da.. Jest na to jakiś sposób?
ZNa stronie l2 można zaś co najwyżej posłuchać... jest jakiś sposób na skuteczne zdobycie
ścieżki dźwiękowej?


Muzyka jest zakodowana przed wczytywaniem spoza gry, ale jest na to rada. Poszukaj dobrze w necie, a znajdziesz mały programik, który ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam do was wielką prośbę, potrzebuję Trial serial do Lineage II zanim grę zakupię chciałbym ją przetestować, jak by co to piszcie na gg:10866978, mogę odpisywać na gg z lekkim opóźnieniem ponieważ po południu jestem w pracy. Z góry Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest darmowa....ale według mnie jest naprawdę godna zapłacenia za nią. Taki WoW może się schować. Chociaż w sumie to są 2 rożne gry.

Proponuję stworzyć nowy wątek o nazwie "Lineage II - The Chaotic Throne" lub zmianę nazwy tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Właśnie zarejestrowałem i kupiłem Lineage II pierw stworzyłem konto no i jakoś wchodziłem na konto. Potem wpisałem kod na trial no i gdy wchodzę na konto ze strony to mi wyskakuje to. Too many failed login attempts, login temporarily disabled. Please try again in a few minutes. Już z godzinę mi się to pokazuje... Wchodzę na grę i też wpisuje login i hasło pokazuje się okienko i wraca spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wersję z "Platynówki", i przez święta zabawiałem się trialem. Póki co mam mieszane uczucia.

+ Styl graficzny i klimat - chyba najlepszy spośród gier MMO
+ Świetna muzyka - wśród soundtrack''ów z gier chyba tylko w WoW''ie jest lepiej
+ Cóż, nie uczestniczyłem, ale mogę sobie wyobrażać - castle siege itd
+ Z dużą dozą prawdopodobieństwa - zrównoważony system PvP
+ Różnorodność ras i klas - cudo
+ Niewysokie wymagania sprzętowe, bez problemu gram na serwerze US

- Boty na serwerach oficjalnych - wtf? NCSfot ma to gdzieś, uczciwi cierpią
- Grindfest exp-a i kasy, tragedia. EndGame po kilkudziesięciu miesiącach grania 3h/dzień?
- kilka bugów i niedociągnięć
- Słaba integracja graczy? o.0

Generalnie nie widzę siebie grającego w to dalej. Key z boxu niewykorzystany, może to upchnę.
Nie chciałby ktoś tej wersji gry w stanie idealnym z całą zawartością trochę taniej niż wynosi cena sklepowa? Proszę o kontakt, 871658.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem L2 zainstalowałem 2 dni ściągałem update-ów po czym podczas próby uruchomienia dostałem 123432325454 ostrzeżeń o tym że to prawdopodobnie wirus, że działa jak kaylogger etc.
Czy to normalne ?
Z uruchomionym Kaspersky-m nie ma szans na odpalenie, muszę dezaktywować ochronę antywirusową co jest raczej głupim pomysłem ...
Gram w przeróżne MMO ale takich problemów nigdy wcześniej nie miałem
Jakieś wskazówki ? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować