Zaloguj się, aby obserwować  
Hummer

Lineage II Chronicle 4 - Temat ogólny

210 postów w tym temacie

Odpowiedz jest prosta. Uzywajac klienta Lineage 2 zgadzasz sie na umowe z NCSOFT (EULA), w ktorej jest napisane, ze uzywanie gry Lineage 2 do laczenia sie z czymkolwiek poza ichnimi platnymi oryginalnymi serwerami jest nielegalne. To wyjania cala zamotana sprawe (nie)legalnosci serwerow l2j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey! Nie jestem zaawansowanym graczem, gram elven elderem i mam pytanie: czemu nikt nigdzie nie pisze czy warto chodzic nim z tarcza i mieczem magicznym? ma swietne czary wspomagajace walke z tarcza i uniki wiec czemu wszyscy daja z dualami czy lukiem? pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno skoro takie prywatne serwery sa nielegalne a ktos chcialbym pograc sam z kolega i zalozylby serwer na kilka dni/godzin to tez jest to nielegalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 20:44, Ariel147 napisał:

skoro tak to po co w ogole jest taka mozliwosc zalozenia swojego serwera

jest możliwośc ale to kosztuje dożo roboty i pieniędzy :PP
i nerwów
więc lepiej grać na czyimś servie
pozatym są darmowe prywatne servery takie jak :existence ;]

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 20:44, Ariel147 napisał:

skoro tak to po co w ogole jest taka mozliwosc zalozenia swojego serwera


Chyba nie rozumiesz o czym piszesz? Po co istnieje mozliwosc piracenia pytasz? Czy moze na swoj pokrecony umysl bierzesz to tak: po co istnieje ''legalna'' mozliwosc zalozenia takiego serwera? Otoz nie ma takiej mozliwosci. Jest tylko mozliwosc kradziezy - czyli piracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dualem zadajesz większe obrażenia i szybciej atakujesz. Tarcza cię spowalnia. A co do łuku to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ta gierka pojdzie na moim sprzecie ?? jak tak to bede mial jakies fajne efekty czy mam za malo pamieci ram ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z taka pamiecia to moze sama gra ci ruszy, ale o grywalnsci zapomnij. J mam 1 GB ramu i to jest czesto za malo na ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:42, Bartek Dudek napisał:

Dualem zadajesz większe obrażenia i szybciej atakujesz. Tarcza cię spowalnia. A co do łuku
to zależy.


Jak dlugo gram na Retailu to widzialem sporadyczne przypadki gdzie healer lub pp zabijal mobki. Dodam ze tylko na niskich lewelach (Egecution Ground).

W ciagu 2 tygodni zrobilem 2 postacie WS i SE (2 konta) bijac w cata polearmem (WS) i healujac i bufujac (SE).

IMO bicie mobkow healerem/buferem to jakas chora pomylka.

Tarcza jest potrzebna - zawsze to wiekszy def. Spamujac healla mozna sie czasem niezle przejechac jak masz shitowy def lub mdef, mobki sie lubia na healerow przerzucac.

Mieczyk powyzej C gradowego nie ma sensu, roznica w healu praktycznie nie zauwazalna. Liczy sie Special Ability Crystal - wiadomo Acumen na szybkosc czarowania lub Mana UP. Ewentualnie mozna sobie rozwazac krysztalek z Bless the Body bufkiem. Liczy sie tez ilosc shotow zuzywana przez ten C gradowy mieczyk. Wiadome im mniej tym lepiej. M Atk sie tu nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej plz podajcie jakiegos linka z ktorego moge sciagnac sam dodatek c4 bez gry.
Wszedzie wyswietla sie z gra a ja sam dodatek potrzebuje c4 a gre mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 09:04, Bartek Dudek napisał:

Idź do GM (Game Master) stoi gdzieś i sprzedaje pancerze bronie i wszystko inne.


Bzudury z pirackich serwerow.

Na Retailu GM nigdy nie ingeruje w gameplay. GM sa tylko od problemow technicznych, lamania regulaminu EULA, itd.

SSD mozesz produkowac jesli masz krasnoluda o klasie Artisian z zarejstrowana recepta na SSD. Mozesz tez skorzystac ze sklepikow postawionych przez graczy. Sa 2 rodzaje sklepikow w ktorych mozesz to uzyskac:
-Sell Shop - po prostu kupujesz za adenke (ok 11 - 13 a za jeden ssd)
-Craft Shop - za odpowiednia oplata oraz jesli posiadasz odpowiednie skladniki: Soul Ore (od NPC z Grocery) i D Crystal (kupujesz od graczy lub jesli masz Artisiana to krystalizujesz przedmioty klasy D)


gonzo15xp:
Nie mozna i nigdy nie mozna bylo sciagnac samego dodatku w pliku .exe - jedyne co mozna bylo zrobic to odpalic autoupdate ktory sam ci sciaga odpowiednie pliki. W C4 juz od dluzszego czasu nie mozna grac. Potrzebujesz C5. Jesli dalej szukasz C4 to znaczy ze chcesz grac na piracie, a na tym forum piratow sie nie wspomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie chciałbym sobie zakupić Lineage II. Z tego co przeczytałem granie na serwerach jest płatne.
Czy jak Np. kupię grę na gram.pl dostane cd-key czy mogę wtedy grać dowoli czy musze płacić jakiś miesięczny abonament lub coś w tym stylu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować