Zaloguj się, aby obserwować  
Hummer

Lineage II Chronicle 4 - Temat ogólny

210 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 20:16, Kromster napisał:

Ej czy za Lineage II trzeba płacić za grę?

Panowie, wystarczy przeczytać ten temat i już macie odpowiedź... tak trzeba płacić 14,9$ miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 10:56, neo.dodger napisał:

> Ej czy za Lineage II trzeba płacić za grę?
Panowie, wystarczy przeczytać ten temat i już macie odpowiedź... tak trzeba płacić 14,9$ miesiecznie.

świetnie:/ to sobie pograłem. a miałem sobie kupować lineage II, ale w takiej sytuacji nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 15:09, Kromster napisał:

świetnie:/ to sobie pograłem. a miałem sobie kupować lineage II, ale w takiej sytuacji nie
ma mowy


Instalację można sobie ściągnąć (bezpłatnie i legalnie!) oraz wcale nie trzeba płacić abonamentu! Na sieci jest przecież pełno "prywatnych" serwerów pod tego MMORPG (EPI, Dragon Network, Noobwars, Destroyer). I nie jest to nielegalne ponieważ producent postanowił nie ścigać "privaciarzy", więc można grać bez obaw. Sama gram na EPI i zabawa jest przednia. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:24, dizzy1942 napisał:

I nie jest to nielegalne ponieważ producent postanowił nie ścigać "privaciarzy",
więc można grać bez obaw. Sama gram na EPI i zabawa jest przednia. ^^


To JEST nielegalne. Całkiem niedawno zamknięto o ile dobrze pamiętam... L2ExTREME za to, że jechał na C1... Śliczny znaczek FBI pojawił się na ich głównej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:44, Wiktor B napisał:

Ale czemu miesza się w to FBI???
Poza tym gram na serverze eXistence. Nick- UltraMarine


Było to omawianie kilka razy. Po prostu Chronicle 1 został kiedyś... Wykradziony? Albo wyciekł do sieci... Nie jestem pewien :). Tak czy inaczej, NC nie wypuściła go z własnej woli. Tworzenie serverów opartych na C1 (albo pochodnych, takich jak zmodyfikowane C1 --> C3) jest po prostu nielegalne i traktowane jako zwykłe złodziejstwo i piractwo. Dlatego jeżeli zależy wam na rozwoju Lineage 2, lub ewentualnej kontynuacji - Lineage 3 polecam kupno oryginalnego produktu. Lineage 2 nie jest taki drogi (100zł + 50zł abonament) - a do tego granie na serverach odpowiednio zabezpieczonych, legalnych, i wolnych od błędów jest bardzo przyjemne :). Nie potępiam jednak graczy grających na serverach pirackich... To wasza sprawa. Jednak pisanie o takich serverach na forum oficjalnego dystrybutora Lineage 2 w Polsce jest trochę... Niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:24, dizzy1942 napisał:

> świetnie:/ to sobie pograłem. a miałem sobie kupować lineage II, ale w takiej sytuacji
nie
> ma mowy

Instalację można sobie ściągnąć (bezpłatnie i legalnie!) oraz wcale nie trzeba płacić abonamentu!
Na sieci jest przecież pełno "prywatnych" serwerów pod tego MMORPG (EPI, Dragon Network, Noobwars,
Destroyer). I nie jest to nielegalne ponieważ producent postanowił nie ścigać "privaciarzy",
więc można grać bez obaw. Sama gram na EPI i zabawa jest przednia. ^^

wiem kumpel mi już objaśnił ............ fajna gierka tylko jak dla mnie troche nudnawa za mało się w niej dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 00:56, Kromster napisał:

wiem kumpel mi już objaśnił ............ fajna gierka tylko jak dla mnie troche nudnawa za
mało się w niej dzieje


Bo ja wiem, czy tak mało się dzieje? Kiedy ma sie odpowiedni level postaci (gdzieś koło 30-40 i wyżej), łazi się ekipą na Raid Bossy, oblężenia (widok świni oblężniczej jest niezapomniany), tłucze się z innymi klanami, morduje na cmentarzach, łazi do katakumb i nekropoli. Ja nikogo nie zmuszam! Sama spróbowałam no i jakoś tak zostało. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 11:11, dizzy1942 napisał:

> wiem kumpel mi już objaśnił ............ fajna gierka tylko jak dla mnie troche nudnawa
za
> mało się w niej dzieje

Bo ja wiem, czy tak mało się dzieje? Kiedy ma sie odpowiedni level postaci (gdzieś koło 30-40
i wyżej), łazi się ekipą na Raid Bossy, oblężenia (widok świni oblężniczej jest niezapomniany),
tłucze się z innymi klanami, morduje na cmentarzach, łazi do katakumb i nekropoli. Ja nikogo
nie zmuszam! Sama spróbowałam no i jakoś tak zostało. ^^

no może i tak ale do tamtego czasu jest nudno troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:50, Kromster napisał:

ale dla początkujących graczny np dla mnie powinni zrobic jakieś ciekawsze rzeczy na początku
żebyśmy się wciągneli w tą gre


Z takimi prośbami to nie do mnie, tylko do producenta. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:56, dizzy1942 napisał:

> ale dla początkujących graczny np dla mnie powinni zrobic jakieś ciekawsze rzeczy na początku

> żebyśmy się wciągneli w tą gre

Z takimi prośbami to nie do mnie, tylko do producenta. :]

tak tak wiem :D ale ja tylko mówie co mogli by zrobić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą gre od 7 dni. Dzisiaj próbuję ją włączyć i przy logowaniu nie chce mi się gra uruchomić. Nie wiem dlaczego. Może ktoś z was miał już taki kłopot i zna rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest płatna. Choć istnieją podobno darmowe serwery, lecz mam wątpliwości co do legalności tych serwerów :)

Więc jak, możecie mi pomóc? Gdzie się zarejestrować, aby grać w Lineage II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować