Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Pro Evolution Soccer 6 - dzień pierwszy

26 postów w tym temacie

No nareszcie! PES 5 to było mistrzostwo jeśli chodzi o piłkarskie gry na PC. Ciekaw jestem co tam zmienili w szóstce no i jak wypadł polski komentarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spayki

W pełni zasłużone zwycięstwo kadry Leo Beenhakkera nad reprezentacją Belgii, kolejne przetasowania w rodzimej ekstraklasie, kontuzje, kartki, transfery i bramki, czyli piłkarska jesień w pełni. Emocje nie tylko na stadionach, ale także na ekranach monitorów. Mówiąc inaczej, Pro Evolution Soccer 6 już w sprzedaży. Tak się zdobywa uznanie kibiców!

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Pro Evolution Soccer 6 - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 23:03, Keiran napisał:

Hmm, smiem zauwazyc, ze FIFA zostala zdetronizowana co najmniej pare lat temu - tak kolo 98
roku :P


W artykule mowa o rynku PC-towym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzono również zeodzi tutaj wyłstaw licencji. - że co?! :P Było jeszcze kilka literówek, ale nie będę ich wymieniał. :>

PES rlz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 23:44, El Puno napisał:

Rozszerzono również zeodzi tutaj wyłstaw licencji. - że co?! :P Było jeszcze kilka literówek,
ale nie będę ich wymieniał. :>

PES rlz!


Ojej, skąd to się wzięło :D? Powinno być chyba "Rozszerzono również zestaw licencji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 09:10, tosz napisał:

chyba się skuszę , trzeba zbierać kasę


A ja już dawno powinienem otrzymać ja w paczce, ale niestety przez strajk listonoszy jeszcze nie dotarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Grywalność z każdą edycją staje się coraz lepsza, fizyka gry ulega stałym modyfikacjom, które sprawiają, że mecze są jeszcze bliższe rzeczywistości." <== wiekszego sledzia juz chyba ludziom wsadzic nie mozna. w calym swiecie wszyscy trabia ze ta gra jest pod tym wzgledem krokiem do tylu, bo ograniczono mocno swobode dzialania, teraz prostopadle pilki sa arealne, a tworcy chcieli mocno podwyzszyc poziom trudnosci gry rypiac przy typ realizm, bo nie ma takich rozgrywajacych ktorzy posylaja pilke na dobieg prosto pod nogi napastnika bo to sie nigdy nie udaje w kryciu strefa. tak samo technika jest mocno leszczowata, bardziej zblizona do polskich realiów niz swiatowych. wszystko zapina komentarz ktory przez oskryptowanie zawsze jest opozniony o akcje do tylu a po polsku az to w uszy boli. fifa w tym roku calkowicie dogonila pordukt konami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 13:17, KLAWO napisał:

Eeee 6 dni temu mi wysłali i jeszcze nie doszło niezła lipa .......


Bo listonosze strajkuja... Zobaczcie jak to sie wszystko zlozylo. Najpierw przesuniecie premiery a teraz strajk listonoszy. Moze to jakis znak od Boga?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsza gra w jaka gralem, nie mozna sie oderwac! Przynajminiej gdy gra sie w necie! 2vs2, co za emocje! jedyna gra ktora bardziej mnie wciagnela to football manager 07, ale z nim ciezko konkurowac jakiejkolwiek grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 czesc tej serii była bardzo dobra. Ogólnie wolę zdecydowanie pesa niż fife. Szkoda że 6 nie zamawiałem, jednak 130 zł to troche drogo. fajny tekst, widzę że musze zbierać kase ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest gra nie mam jeszcze zdania ale mam juz zdanie o książeczce:
1. Kto stwierdził że grając na PC musze używac klawiatury? Wiekszośc znajomych gra na pad-zie i teraz przedzieranie się przez tą lekturę z kwaitkami typu "wciśnij przycisk Q, przytrzymując R" dla mnie jest kompletnie niezrozumiałe. Czy nie można było obok po tym Q i R napisac w napwiasie L1 i R2
2. Błędy! np z kolorami którymi oznaczono graczy poszczególnych formacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was 2 pytania. Wczoraj przyszlo do mnie Pro Evo i mam problem. Zarejestrowalem gra na KONAMI otrzymalem kod internetowy i jak chce grac przez siec i wpisuje tenze kod wyskakuje mi okienko o tresci "Problem z weryfikacja" ?? Od czego to zalezy?? I jak mam grac? druga sprawa czy Pro Evo tez tak szybko u was chodzi? Wydaje mi sie, ze pilkarze biegaja szybciej na sprincie, niz w PES5 tez tak macie? licze na szybka odp. dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padłem jak zobaczyłem tytułowy ekran ISSa na snesa. Miło że autor tego artykułu zaczoł naprawde od początku serii. Najczęściej gdy czytam historie gry ISS/PES naogół artykuły zaczynają się od wersji na psx. A to właśnie od wersji na snesa zaczeła się moją przygoda z "gałą" od Konami. Do dziś pamiętam ten dzień kiedy pierwszy raz zagrałem w issa. Były to czasy jeszcze podstawówki, nie daleko mojego domu bbył salon gier Super Nintendo gdzie za kilka zeta można było pograć w snesa. Poszedłem z kumplem po drodze namawiałem go żebyśmy pograli w mortala 3 ale on koniecznie chciał piłke. Wiedziałem że gra jest od konami a ta firma już od dawna była moją ulubioną i wiedziałem że gra będzie super ale ja nadal chciałem grać w mortala. W końcu uległem i padłem z wrażenia. Piłkaże przyjmowali na klate, był oddzielny przycisk biegu co do tej pory w żadnej piłce nie widziałem, była super animacja, i jeszcze ten krzyk GOOOOOLLL komentatora po strzleniu bramki. Zryła mi banie ta gra doszczętnie. Do dziś pamiętam wynik meczu z kumplem, było 2:2 :) Dla tej gry udało mi się namówić starego na snesa. A potem to już pół klasy do mnie przychdziło i graliśmy sobie turnieje. Naprawde świetny był ISS na snesa polecam obadać go na jakimś emulatorze czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PES 6

chciałem pograć przez sieć ale jak wybieram serwer wyskakuje mi okienko z takim komunikatem "połączenie z serwerem zostało przerwane" wiecie może jaka jest tego przyczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować