Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Siemka mam pytanie wiecie moze co jest przyczyną ze gra mi sie zacina pochodi z jakies 10 lub 20 min i sie zacina i musze robic restarta ?? ?? a tak to wsyztko ladnie chodi pomórzcie proźba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawde zaczyna mi sie podobac a konkretniej kampania, grafika jest bardzo ładna a woda to juz po prostu piękna! Fizyka gry tez nowosc wczesniej nie widzialem tego w zadnej strategii ogolnie fajna udana ciekawa gierka wiecej takich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze i lipa zrobilem to z dirextem i nawet te pathy zainstalowalem troskz e dluzej nawt pochodzilo ale po czasie i tak sie scielo :( a jak raz sie zetnie to poznij juz caly czas sie scina :( lipa znacei moze jakies nne sposoby ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sterowniki do karty graficznej?
Nie sądzę, żeby to pomogłe, ale tonący ...

Jeśli nieposkutkuje (rozumiem, że robiłeś reinstall) to napisz do Biura Obsługi Klienta w CDP - pewnie na ich głowie będzie znaleźć odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 10:44, ponury boss napisał:

Co mam zrobic zebym mog grac w sieci


kupić orginała, a jak masz to ściągnąć patcha 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ściągnięcie najnowszego patcha poprawi wszystkie błędy, a zwłaszcza znikająca muzyke i dźwięki po kilku minutach gry ?? Czy musz kombinować tak jak pisze w pomocy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 20:07, upiordliwy napisał:

Jaj mam pytanie czy AoE III pójdzie na GF2 ?


No... raczej nie :P. Ale zawszę możesz zassać demo :).

Przeczesałem kilka ostatnich stron tego tematu i nie znalazłem odpowiedzi... Albowiem mam problem z patchowaniem (rozwiązania które były na poprzednich stronach dotyczą patcha 1.2).
Po instalacji gry staram się patchować przez grę - niestety pasek zawszę się cofa i uniemożliwia aktualizację :(. Zrozumiałem więc, że muszę ściągnąć patcha ze strony CDP (1.01-1.03) Tak też się stało... Pełny wspaniałych myśli uruchamiam patche''sa... I co? Ładnie się updatowało do czasu aż pasek aktualizacji dolazł do 18%, czyli do pliku artbar1. No i paseczek aktualizacji stoi ^_^. Czy ktoś zna rozwiązanie? Byłbym wdzięczny.

z góry przepraszam, że piszę to tutaj. Uznałem jednak, że jest to bardziej błahostkowy problem i nie muszę wołać cdp aby mi pomógł... Zapewne wy mi pomożecie ;). Jeżeli takie pytanie już padło to... To znaczy, że nie umiem czytać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 10:10, Valed napisał:

> Jaj mam pytanie czy AoE III pójdzie na GF2 ?

No... raczej nie :P. Ale zawszę możesz zassać demo :).



Zastanawiające , ktoś już mi mówił , że tak. I teraz mam mętlik. W sumie wszystkie wymagania chyba spełnia. Zobaczę jak zainstaluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow... udało mi się zaaktualizować :). Jak? CZEKAŁEM 5h,15m ! Trochę dużo no nie? :>.
Miło by było gdyby istniał "inny" sposób patchowania... Bo chyba nie tylko ja mam taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 11:06, upiordliwy napisał:

> > Jaj mam pytanie czy AoE III pójdzie na GF2 ?
> > > No... raczej nie :P. Ale zawszę możesz zassać demo :).
> >

Zastanawiające , ktoś już mi mówił , że tak. I teraz mam mętlik. W sumie wszystkie wymagania
chyba spełnia. Zobaczę jak zainstaluję.


Bo mi napisałeś, że masz GF FX :]
A teraz napisałeś GF2 - niestety GF2, które 32MB lub mniej nie jest "supportowane" przez Aoe3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 14:49, XMANIA napisał:

Moim zdaniem AoE 3 jest trochę za droga.


130zł to rzeczywiście sporo, jak na przeciętną grę.

Spójrzmy na to jednak z drugiej strony - dotychczas każda premierowa gra z serii AoE kosztowała:

Age of Empires - 219zł
Dodatek Rise of Rome - 159zł
Age of Empires 2 - 199zł
Dodatek The Conquerors - 159zł


Generalnie przeczyną tego jest taka sprawa.
Wymienione przeze mnie cztery tytuły nie miały porządnego dystrbutora, który by dokonał spolszczenia gry.
Wobec tego firma musiała wydać w Polsce po angielsku, czyli w bądż co bądź języku miedzynarodowym, po cenie zbliżonej do panującej w krajach zachodnich.

Poza tym nowe gry Microsoftu prawie zawsze był drogie.

Dlatego ja się cieszę, że cena spadła tak znacznie - w dodatku zamówiłem na Gram.pl o 30zł taniej.
A 99zl to juz przeciętne cena za nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 14:36, Backside napisał:

> > > Jaj mam pytanie czy AoE III pójdzie na GF2 ?
> > > > No... raczej nie :P. Ale zawszę możesz zassać demo :).
> > >
>
> Zastanawiające , ktoś już mi mówił , że tak. I teraz mam mętlik. W sumie wszystkie wymagania

> chyba spełnia. Zobaczę jak zainstaluję.

Bo mi napisałeś, że masz GF FX :]
A teraz napisałeś GF2 - niestety GF2, które 32MB lub mniej nie jest "supportowane" przez Aoe3



Mam GF 2 MX napisałem , że mam i mam 64 MB więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 14:36, Backside napisał:

> > > Jaj mam pytanie czy AoE III pójdzie na GF2 ?
> > > > No... raczej nie :P. Ale zawszę możesz zassać demo :).
> > >
>
> Zastanawiające , ktoś już mi mówił , że tak. I teraz mam mętlik. W sumie wszystkie wymagania

> chyba spełnia. Zobaczę jak zainstaluję.

Bo mi napisałeś, że masz GF FX :]
A teraz napisałeś GF2 - niestety GF2, które 32MB lub mniej nie jest "supportowane" przez Aoe3


Hmm na drugim komputerze, gdzie jest GF2 z 32 mb (pomimo wiadomości że nie wspierane) to gierka chodzi, może troszkę tnie, ale spokojnie da się grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować