Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 13:27, Budyn napisał:

Nadal mam problem z grą Age of Empires III. Muszę nadmienić, że na pirackim windowsie, którego
miałem kiedy kupowałem grę działało bez problemu, teraz kiedy się przesiadłem na oryginałkę
to wyskakują błędy instalacji. Może ktoś z forumowiczów będzie w stanie mi pomóc.


Zakładam, że masz uprawnienia administratora? Poza tym przeczyść nośniki i napęd, ostatecznie spróbuj zainstalować grę przez msiexec /qb /a "Age of Empires III.msi" (w ten sposób nawet na Windows 2000 AoE3 zadziała - dowód na oszustwo Microsoftu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:20, vear napisał:

> Nadal mam problem z grą Age of Empires III. Muszę nadmienić, że na pirackim windowsie,
którego
> miałem kiedy kupowałem grę działało bez problemu, teraz kiedy się przesiadłem na oryginałkę

> to wyskakują błędy instalacji. Może ktoś z forumowiczów będzie w stanie mi pomóc.

Zakładam, że masz uprawnienia administratora? Poza tym przeczyść nośniki i napęd, ostatecznie
spróbuj zainstalować grę przez msiexec /qb /a "Age of Empires III.msi" (w ten sposób nawet
na Windows 2000 AoE3 zadziała - dowód na oszustwo Microsoftu).

Mam uprawnienia administratora, ponieważ jest tylko jedno konto :) Spróbuję, dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, spróbowałem, ale wyskoczył komunikat, że gry nie można uruchomić bezpośrednio z MSI, tylko wpierw trzeba uruchomić plik "setup.exe". Może robię coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 11:34, ChrisBgnr napisał:

Czy jest możliwość usunięcia konta w grze sieciowej? Chciałbym zmienić nick, a na danym cd-keyu
można posiadać tylko jedno konto....


Usunąć może się da, ale wtedy chyba stracisz cd-key''a. Zresztą nie wiem, sprawdź na stronie www.agecommunity.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkała mnie mała niespodzianka... Podczas rutynowego skanu kompa (Dr.WEB CureIt! 4.44) trafiłem na coś takiego http://www.speedyshare.com/988869749.html - pierwszy plik pochodzi z katalogu gdzie mam zainstalowany AoE3, natomiast drugi to ten sam plik zlokalizowany na płycie z WarChiefs... Oryginał oczywiście;] Avast którego mam na stałe nic nie widzi.... Więc o co tu chodzi? Mam nadzieję, że to fałszywy alarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z robieniem screenów. Na forum agecommunity.com napisano:

Q. How do I view screenshots?
1. Browse to your My Documents\my games\age of empires 3\screenshots folder.
2. open the file you want to view in an application that can view .jpg files.

Tylko którym klawiszem można robić screeny w grze?
Jak użyję w grze PRINT SCREEN, to katalog my games\age of empires 3\screenshots jest dalej pusty.
Muszę używać zewnętrznego programu i wrzucać screen ze schowka i dopiero z tego programu zapisywać.
Zatem po co w ogóle istnieje katalog screenshots, skoro screeny nie są tworzone automatycznie? A może ja to źle robię? Pomóżcie, proszę.

PS. w STALKERZE screeny były zapisywane w odpowiednim katalogu automatycznie, tuż po naciśnięciu odpowiedniego klawisza w trakcie gry. To była wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 16:34, Senor Camilo napisał:

Witam! Czy ktoś z Was może mi powiedzieć jak podczas grania online można zastopować rozgrywkę?
Widziałem jak inni gracze to robili ale sam nie mogę do tego dojść.


Trzeba wciśnąć Pause Break.

GearHead u mnie na dodatku Print screen działa, ale nie wiem co ty masz, umnie na karcie pomocy podręcznej podstawki pisze "wykonanie zrzutu ekranu" CTRL+F12 (jak masz grę powinieś ją mieć ;).
Ja tam używam Print screen. Najwyżej zobacz do ustawień klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z wydaniem.
Czy istnieje wydanie (oprócz Platynowej Kolekcji i premierowego), które nie posiada kartonu?
Bo mam zamiar kupić oryginał, jednak jest to samo zafoliowane opakowanie - bez tektury.
Więc czy jest takie wydanie i co się w nim znajduje?
----------------------------------
A co do Złotej Kolekcji - jak to jest wydawane?
Premierówki wrzucają do tektury ze Złotej Kolekcji, czy robią nowe opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie weim czy ktos o to juz pytał ale zapytam. Jak mozna grac w AoE III online bo biore gra wieloosobowa i jest LAN lub ES ......... cos tam dalej i jak wezme to ES to jest konfiguracja polaczenia a potem mi wyskakuje zebym sprawdzil czy moja przegladarka obsluzy strone www.eso.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 11:38, Michał1305 napisał:

Nie weim czy ktos o to juz pytał ale zapytam. Jak mozna grac w AoE III online bo biore
gra wieloosobowa i jest LAN lub ES ......... cos tam dalej i jak wezme to ES to jest
konfiguracja polaczenia a potem mi wyskakuje zebym sprawdzil czy moja przegladarka obsluzy
strone www.eso.com


Rozwiązanie Twojego podstawowego problemu znajdziesz na http://rtfm.bsdzine.org/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 20:02, Net.com napisał:

Gra jest orginalna.


Ale spolszczenie nie. Możesz kupić drugi, polski, egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 18:31, vear napisał:

> Gra jest orginalna.

Ale spolszczenie nie. Możesz kupić drugi, polski, egzemplarz.

Nie ma spolszczenia? Szkoda nie wiem czy jestem w stanie dac drugi raz 50 zł za ta gre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 21:36, Net.com napisał:

> Ale spolszczenie nie. Możesz kupić drugi, polski, egzemplarz.
Nie ma spolszczenia? Szkoda nie wiem czy jestem w stanie dac drugi raz 50 zł za ta gre


Było nie "oszczędzać" i uczyć się języka. Kupowanie drugiego egzemplarza z powodu nieznajomości języka jest co najmniej głupie, jeśli nie żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 22:16, vear napisał:

> > Ale spolszczenie nie. Możesz kupić drugi, polski, egzemplarz.
> Nie ma spolszczenia? Szkoda nie wiem czy jestem w stanie dac drugi raz 50 zł za
ta gre

Było nie "oszczędzać" i uczyć się języka. Kupowanie drugiego egzemplarza z powodu nieznajomości
języka jest co najmniej głupie, jeśli nie żałosne.

Ne o to chodzi podstawy sterowania opanowałem i wogóle.Ale chodzi mi otot że wygodniej by sie grałą w polską wesrje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować