Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2006 o 20:29, r1a napisał:

bardzo śmieszne. możesz podać??


A po co Ci? ;) Jeśli chcesz grać w sieci na piracie, to jest problem - na jednym kluczu można założyć tylko jedno konto. Ja już niestety swoje założyłem - chcesz login i hasło? Około 70 wygranych walk, polecam ;)))

PS. Przed napisaniem kolejnego posta puknij się w czoło kilka razy, a jeśli chcesz grać w AoE3 to kup sobie w sklepie oryginał (polecam, świetna gierka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 20:05, Unpredictable napisał:

> Ja już się nie moge doczekać swojego egzemplarza gry który przybędzie ( mam nadzieje )
jeszcze
> przed świętami.

Jak byś chciał dołączyć do naszego klanu, to serdecznie zapraszam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Dnia 23.12.2005 o 20:05, Unpredictable napisał:

Jak byś chciał dołączyć do naszego klanu, to serdecznie zapraszam :).



Co to jest klan? Czy jes to wspólne granie w sieci? Jesli tak to jestem chętny od 2 dni mam internet i cos tam grałem ale tylko z obcymi. W Age of Empires III - gram praie od wydania wiec nie jestem takim amatorem.
Czy są chętni do wspólnego grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jestem wkurzony :P od niedawna gram na eso ale często miałem problemy z połączeniem do eso (wyskakiwał: połączenia z serwarmi ESO nieudane) no ale czasami normalnie, i chyba wiem od czego to zależy zawsze gdy działał mi protokół ftp (często go użwam) eso też działało, ale gdy protkoł ftp nie działał to eso też nie mogło połączyć nie wiem jaki to ma związek ale naprawde tak było ;/. I teraz żałuje że założyłem chello ponieważ czasami przycinają mi ftpa nie wiadomo z jakich powodów.. i ani nie mogę sobie ściągnąć żadnych plików z ftp ani nie moge pograć na eso ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem z Age of Empires III Angielska bo mi trzeba do instalacji klucz (pożyczyłem koledze i mówi że trzeba klucz, a ja nie wiem czy trzeba bo nie instalowałem tego) Jakby ktoś mógł pomóc to byłbym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z grą przez internet wszystko mi się ładnie włą cza tylko kiedy chce z kimś zagrać to mam komunikat "Adres IP, którego gra chce użyć jest, nie właściwy" co trzeba zrobić żeby zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 13:47, mattisek napisał:

Ja mam mały problem z Age of Empires III Angielska bo mi trzeba do instalacji klucz (pożyczyłem
koledze i mówi że trzeba klucz, a ja nie wiem czy trzeba bo nie instalowałem tego) Jakby ktoś
mógł pomóc to byłbym wdzięczny


Klucz jest przecież na odwrocie instrukcji.
Klucz jest też unikalny i jeden zezwala na grę w internecie tylko 1 osobie (jednemu IP).
Nie pożyczać i nie oddawać :], chyba, że nie możemy lub nie chemy grać w trybie multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 15:55, szakal100017 napisał:

Ja mam problem z grą przez internet wszystko mi się ładnie włą cza tylko kiedy chce z kimś
zagrać to mam komunikat "Adres IP, którego gra chce użyć jest, nie właściwy" co trzeba zrobić
żeby zagrać?


Jeśli masz oryginalną grę i nie udostępniałeś nikomu klucza do nie wiem w czym leży problem. Może w tym, że nie posiadasz publicznego IP ?
Ponieważ tematy o AoE 3 są z rzadka odzwiedzane radzę napisać do pomocy technicznej CDP albo spróbować zasięgnąć rady na forum tej gry: www.empires3.rox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 16:03, Backside napisał:

> Ja mam problem z grą przez internet wszystko mi się ładnie włą cza tylko kiedy chce z
kimś
> zagrać to mam komunikat "Adres IP, którego gra chce użyć jest, nie właściwy" co trzeba
zrobić
> żeby zagrać?

Jeśli masz oryginalną grę i nie udostępniałeś nikomu klucza do nie wiem w czym leży problem.
Może w tym, że nie posiadasz publicznego IP ?
Ponieważ tematy o AoE 3 są z rzadka odzwiedzane radzę napisać do pomocy technicznej CDP albo
spróbować zasięgnąć rady na forum tej gry: www.empires3.rox.pl


Ta strona strasznie często mi wygasa a do CDP nie chce mi się pisać nie da się poradzić mi coś na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 16:52, szakal100017 napisał:

Ta strona strasznie często mi wygasa a do CDP nie chce mi się pisać nie da się poradzić mi
coś na forum?


Haha :]. Jak na grze Ci naprawdę zależy to trzeba się niestety trochę wysilić. Sądzę, że nie musisz rozpisywać się na temat swjego problemu tylko krótko napisać o co chodzi, a już w ich interesie leży zadowolenie i dobra opinia klientów.
Proszę bardzo, nawet podam tutaj link: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=326
Po prawej stronie jest ikonka z listem i ołówkiem dzięki której napiszesz złoszenie problemu do CDP.

A co do forum ~Empires 3~, to niestety mieliśmy chwilowe problemy z serwerem. Strona jest już w pełni sprawna i zapraszam na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ostatnio poważny błąd w edytorze scenariuszy, a konkretnie w obsłudze triggerów (wyzwalaczy).

Problem polega na tym, że niektóre zmienne Skutków - tzw. tekst nakładkowy (OverlayText), oraz teksty komunikatów w triggerach (Message -> Text) nie potrafią zinterpretować polskich znaków (ogonków), co powoduje że wtedy żaden trigger nie zadziała. To znaczy, da się tam wpisać tekst z polskimi literami, ale po kompilacji scenariusza, triggery w ogóle przestają działać! Tak jakby ich w ogóle nie było. Jeśli natomiast zamienimy polskie znaki na zwykłe litery (np. łóżko -> lozko) , wtedy wszystko jest OK.

Ciekawe, bo przy edycji celów scenariusza (Scenariusz -> Cele) można śmiało wpisywać polskie znaki i grając potem w taki scenariusz, tekst wyświetlany jest poprawnie i wszystko jest w najlepszym porządku.

Proszę, sprawdźcie to u siebie... Jest to spory błąd w edytorze. Bardzo proszę o wypowiedź na ten temat również kogoś z CD-Projektu.

Moja konfiguracja:
----------------------
- Windows XP Professional PL SP2 (oryginalny)
- Age of Empires III PL (oryginalny egzemplarz z CD-Projekt, zainstaloway patch 1.05 pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry online po max 30 min wyłącza mi się gra co strasznie mnie wkurza i wyskakuje komunikat: Desynchronizacja gry.Najsmutniesze jest to że jeszcze nigdy mi się nie udało zakończyc gry i powoli zaczyna mnie to irytować.Podzielcie się sowimi opiniami.Liczę na waszą pomoc.Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Bardzo proszę o pomoc w następującej kwestii:
Nie mogę zmienić trybu rozgrywki pojedyńczej (potyczki) z "Starcie" na "Supremacja", dlaczego?
A poza tym podczas "starcia" nie moge przejść do V epoki. Po epoce IV w Ratuszu nie ma przycisku epoki V.
Czy musze przeinstalować grę? A może ręcznie opróżnić katalog ''Savegame"?
Pozdrawiam graczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 14:05, Pirania0 napisał:

Witam wszystkich!
Bardzo proszę o pomoc w następującej kwestii:
Nie mogę zmienić trybu rozgrywki pojedyńczej (potyczki) z "Starcie" na "Supremacja", dlaczego?
A poza tym podczas "starcia" nie moge przejść do V epoki. Po epoce IV w Ratuszu nie ma przycisku
epoki V.
Czy musze przeinstalować grę? A może ręcznie opróżnić katalog ''Savegame"?
Pozdrawiam graczy!

Przeinstaluj gre i wywyal WSZYSTKIE savy... Niestety, kampanie będziesz musiał przejśc od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo mi aoe nie chce sie polaczyc z netem i nie moge grac za kazdym razem gdy sie chce polaczyc wyskakuje mi ze poloczenie z ESO niemozliwe albo cos kolo tego niewie ktos jak temu zaradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować