Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Jeśli chce ktoś kupic użwaną wersje to mogę sprzedac wraz z dwoma dodatkami za 70zł jakby ktoś się zdecydował to niech pisze na gg 7183042 lub na mój e-mail pysio955@o2.pl.Informuje jescze raz że za AGE III i jego dwa dodatki sprzedaje za 70zł proszę żeby nie pisac tutaj w poscie informacji do mnie iż żadko tu zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka propozycja że mogę wymienic AGEIII i jego dwa dodatki za Medieval II Total War z dodatkiem Królestwa jakby co pisac na gg 7183042 lub na e-mail pysio955@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 11:29, Sand_Ghost napisał:

Dużo osób gra jeszcze w AoE 3 przez neta?
Pytam bo zastanawiam się nad zakupem.


Grają grają na ESO spokojnie można znaleźć ludzi do gry. Oczywiście to już nie tyle co na początku wiadomo upływ czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mogę dołączyć do żadnej gry... ciągle pisze, że nie udało się dołączyć do gry.
Kiedyś też to występowało, ale teraz to nie mogę do żadnej wejść.
Wie ktoś może o co kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 16:01, Wiktor_hehe napisał:

ludzie ta gra bedzie wiecznie zywa wiec nawet za 60 lat w necie bedzie pełno osób w nią
grało


Jak dla mnie to za 10 lat mało kto będzie pamiętał o AoE III, prędzej już drugą część ludzie będą wspominali. Chwilowo jest jeszcze dość popularna, gdyż grafika się tak bardzo nie przedawniła i wciąż jest to bardzo dobra strategia, ale nie można mówić o niej jako o grze "wiecznie żywej" (a po necie na chwilę obecną już więcej osób gra w 12 letniego Starcrafta ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam mówię ludzie będą wracać do tej gry zawsze bo to przełom w strategiach m.in. dlatego ze ta gra ma ogrom możliwości strategicznych . Żadna inna gra nie ma ich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu mysli ze AoE2 jest najlepsza. To nieprawda AoE 3 jest najlepsze gdyż
między innymi żądzi tu multiplayer:
nie ma cheaterow to ogromny plus bo malo jest takich gier gdzie nie da się cheatować
jest tryb metropoli jest wiecej er
wywazenie cywilizacji
produkcja wojska razy 5
wywazenie jednotek ( nie ma czegos takiego jak w AoE2 palladyn 1vs1 wygra ze wrzystkim,gdyż tu nie ma jednostek najsilniejszych jest duzo jednostek ktore pokonaja 1vs1 np. francuskich kirasjerow, pokonac ich moga chodzby japonscy samurajowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 21:16, Wiktor_hehe napisał:

Wielu mysli ze AoE2 jest najlepsza. To nieprawda AoE 3 jest najlepsze gdyż
między innymi żądzi tu multiplayer:
nie ma cheaterow to ogromny plus bo malo jest takich gier gdzie nie da się cheatować
jest tryb metropoli jest wiecej er
wywazenie cywilizacji
produkcja wojska razy 5
wywazenie jednotek ( nie ma czegos takiego jak w AoE2 palladyn 1vs1 wygra ze wrzystkim,gdyż
tu nie ma jednostek najsilniejszych jest duzo jednostek ktore pokonaja 1vs1 np. francuskich
kirasjerow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum więc nie wiem czy post już był, ale mam takie pytanie: Czy gdy kupię i zainstaluję angielską wersję AoE 3 to będą mi chodzić polskie dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Chcę założyć nowe konto do gry w sieci w AoE3 ale już jedno mam i z tego co mi wiadomo mogę mieć tylko jedno na klucz. Czy usunięcie tego obecnego konta pomoże? Ew. co zrobić żeby na jednym kluczu założyć nowe konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można jeszcze zakupić oba dodatki do " Age of Empires III "? - swego czasu znajdowały się one w tańszych seriach CD Project ale już od dawna są niedostępne min.w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 04:22, lis_23 napisał:

Czy można jeszcze zakupić oba dodatki do " Age of Empires III "? - swego czasu znajdowały
się one w tańszych seriach CD Project ale już od dawna są niedostępne min.w Empiku.


Na allegro dzisiaj widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować