Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Premiera gry Age of Empires III będzie miała miejsce już 1 grudnia.
Część osób miała już okazję zapoznać się z angielską wersją demonstracyjną gry. Zapewne wielu z Was chciałoby też dowiedzieć się więcej o polskiej edycji AoE III.

W tym temacie możecie zadawać pytania dotyczące polskiej wersji gry - lokalizacji, wymagań sprzętowych, zawartości pudełka, sposobu wydania, zamówień przedpremierowych itd.
Na Wasze pytania odpowiadać będą pracownicy działu lokalizacji, marketingu oraz obsługi klienta.

Do premiery gry, będziemy także w tym temacie zamieszczać linki do nowych materiałów z polskiej wersji gry, screeny, próbki dźwiękowe. Zapraszamy do dyskusji.

pozdrawiamy,
zespół CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc może ja pierwszy :) Zamówiłem wersję przedpremierową i jest tam klauzula w stylu "wszystkie pudełka muszą być na magazynie" czy cóś takiego. Co to znaczy? Czy np. mogę nie dostać swojej kopii przed premierą bo już nie będziecie mieli, bo zbraknie albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 14:13, GeoT napisał:

Więc może ja pierwszy :) Zamówiłem wersję przedpremierową i jest tam klauzula w stylu "wszystkie pudełka muszą być na magazynie"
czy cóś takiego. Co to znaczy? Czy np. mogę nie dostać swojej kopii przed premierą bo już nie będziecie mieli, bo zbraknie
albo coś?


nie ma obaw ;) jesli zamowiles - to na pewno otrzymasz swoje pudeleczko z gra i kuflem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko, ku ogólnej iformacji, dodam, że CDP na tym forum poinformowało, iż AoE III ukaże się wersji 1.01.

Oznacza to, że gra będzie od razu zdolna do gry multipayer.


A z kolei mam inne pytanie na temat patchy - czy wydawany przez Ensembles Studio łatka jest uniwersalną czy w zależności do wersji językowej trzeba ją przerabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 16:42, Bruno napisał:

Hej,

Pod tym linkiem znajdziecie galerię pierwszych, niepublikowanych nigdzie screenów z wersji PL:

http://www.gram.pl/galeria.asp?id=346

Więcej
wkrótce :)


Bruno, czemu podałeś to :P Powinno być to "tylko dla wybrańców" w tym mnie:) hehe
a wracając do tematu to moje pytanie brzmi:(może glupie:P)

Czemu nie ma wersji gry DVD?:]

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 17:02, Bedzio3 napisał:

Czemu nie ma
wersji gry DVD?:]


To jest decyja podjęta przez Microsoft. Zagraniczna wersja AoEIII to także 3CD. U nas dochodzi jeszcze 1CD z soundtrackiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie odnośnie samego statusu zamówienia... Zamówiłem już AoEIII, ale nie miałem możliwości potwierdzenia. Czy jest tak jak myślę, że potwierdzić będę mógł dopiero 5 dni przed premierą i nie muszę się martwić o nic w tym momencie? Z góry dziękuję za odpowiedź! PozdrawiaM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 17:15, Bruno napisał:

To jest decyja podjęta przez Microsoft. Zagraniczna wersja AoEIII to także 3CD.
U nas dochodzi jeszcze 1CD z soundtrackiem. :)



Hmm czy ja wiem czy tylko u nas ?


Wersja kolekcjonerska zagraniczna :)

* Includes hardbound 210-page "The Art of Empire" book, "Making of Age of Empires III" DVD, concept poster and exclusive Player’s Guide
* Need military reinforcements? Economic or technological support? New Home Cities feature gives each player his or her own European city and home base
* Includes Collector’s Edition game manual
* Also includes the official Age of Empires III soundtrack

nie wspominając o 3 płytach CD

Oto link:
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B000AB6044/102-5392887-3800934?v=glance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zapewne gra zapakowana będzie w duże, kartonowe pudło (bo gdzie pomieścić te wszystkie dodatki?)
2. Ile stron będzie miała instrukcja?
3. Czy spolonizowana zostanie tzw. "encyklopedia" w grze, czyli opis nacji i militarów?
4. Czy w polskiej wersji dostępny będzie edytor plansz i czy on także zostanie spolonizowany?

I tak zamówiłem, ale przydałoby się wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to powtorze jeszcze raz:
Do kiedy będzie można zamawiac przedpremierową wersje :P? ( z dokładanością do dnia :P )
Bo niedługo wywiadówka u mnie w szkole i byc może będe musiał liczyc na własne fundusze :P heh a żebym w razie czego się nie spóźnił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 17:42, Modest-Vermin napisał:

Wersja kolekcjonerska zagraniczna :)

* Includes hardbound
210-page "The Art of Empire" book, "Making of Age of Empires III" DVD, concept poster and exclusive Player’s Guide

* Need military reinforcements? Economic or technological support? New Home Cities feature gives each player his or her
own European city and home base
* Includes Collector’s Edition game manual
* Also includes the official Age
of Empires III soundtrack


Tak, to jest skład wersji kolekcjonerskiej przeznaczonej na zachodni rynek. Nam udało się uzyskać część tych materiałów pod kątem standardowej edycji gry i co fajne, nie zwiększając przy tym ceny. :)

Odnośnie poradnika - będzie miał 48 stron, będzie w pełni kolorowy, na papierze kredowym. Nie będzie pakowany do pudełka, tylko osobno - robimy specjalne poszerzane etui żeby zmieścić pudełko z grą i poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie będe pomysłowy i poczekam na premiere AoE3 z dodatkiem wtedy będe wstanie za niego dać sto złotych. Chyba nikt w to nie wątpi że będzie dodatek? Skoro Ensamble studio teraz siedzi dniami i nocami słuchając krytyki fanów (przykład może stanowić 1/3 interfejsu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 14:34, Modest-Vermin napisał:

Do kiedy będzie można zamawiac przedpremierową wersje :P? ( z dokładanością do dnia :P )


Ponawiam pytanie: Do kiedy można składać pre ordery na AoE3 w wersji kolekcjonerskiej? (rozumiem, że razem z dniem premiery AoE3 PL strona z zamówieniami na edycję kolekcjonerską zostanei "zlikwidowana")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 17:31, barth89 napisał:

Ja mam takie pytanie odnośnie samego statusu zamówienia... Zamówiłem już AoEIII, ale nie miałem możliwości potwierdzenia.
Czy jest tak jak myślę, że potwierdzić będę mógł dopiero 5 dni przed premierą i nie muszę się martwić o nic w tym momencie?
Z góry dziękuję za odpowiedź! PozdrawiaM!


po złożeniu zamówienia na pre-order otrzymujesz jedynie maila podsumowującego złożone zamówienie. Mail w sprawie potwierdzenia (dla osób płacących przy odbiorze) lub płatności (dla osób płacących kartą/przelewem) wysłany zostanie właśnie na 5 dni przed wysyłką gry, dokładanie tak jak napisałeś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolanczam sie do pytania o edytor map czy bedzie cos takiego ??
Do angielskiej wersji juz jest chyba patch czy do tej wersji tez bedzie potrzebny ??
I czy gra napewno dojdzie w poniedzialek ? Bo to by chyba znaczylo ze wysylac bedziecie w niedziele :/

Ile jest kampanii i po ile misji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 19:03, Mifczu napisał:

Dolanczam sie do pytania o edytor map czy bedzie cos takiego ??
Do angielskiej wersji juz jest chyba patch czy do tej wersji
tez bedzie potrzebny ??
I czy gra napewno dojdzie w poniedzialek ? Bo to by chyba znaczylo ze wysylac bedziecie w niedziele
:/

Ile jest kampanii i po ile misji ??


są 3 akty i 25 zadan tak chyba w CD-A czytalem...

ja mam z kolei pytanie czy save''y z angielskiej wersji beda dzialać pod polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile tak wogle bedzie panstw w tej grze?? A i czy znow wydanie nie bedzie przedluzone np do 1 stycznia:):)
A ten obrazek to scren??:-> czy obrazek zorbiony przez producentow bo wyglada jak to drugie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować