Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2005 o 11:06, Smaug_PRAWDZIWY napisał:

> wiec tak kufel ma 14 cm dlugosci i 8 cm szerokosci, w moim przypadku bez ucha i z obdartym spodem ;)
>

Czyli
0,5 l raczej nie wejdzie. Mam identyczny kufel i nie wchodzi. Tego sie balem :( Ale i tak bede z niego pil piwo :) Chyba,
ze mu denko odpadnie w transporcie.


To trzeba pic na raty albo piwo 0,33 kupowac ;) bo odstale to juz nie to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 11:23, xexexe napisał:

to gdzie mam zglosic problem tego kufla ?



zglosic na adres: zamowienia@cdprojekt.com
tylko proszę z dokładną informacją o reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera,ludzie już mają AoE3 a ja nawet nie mogę wejść na strone z moimi zamówieniami i się dowiedzieć czy paczka została wysłana (cały czas jakiś błąd się pokazuje):/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 11:23, xexexe napisał:

to gdzie mam zglosic problem tego kufla ?

Ale to jest historyczny kufel z roku 1803, on dlatego nie ma ucha, chyba nawet nie wiesz jakie masz szczescie :) i bezcenny okaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie, ale ja zapomniałem, że wogóle tę grę zamawiałem :) Dopiero mi moja strona z zamówieniami przypomniała, hie hie
Ale moja przesyłka już jest w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do mnie jeszcze nie dotarło, mimo iż na stronie masterling jest napisane, że paczka wyszła z sortowni o 9:20. To ile jeszcze mam na nią czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 11:56, Mr Black napisał:

A do mnie jeszcze nie dotarło, mimo iż na stronie masterling jest napisane, że paczka wyszła z sortowni o 9:20. To ile jeszcze
mam na nią czekać?

U mnie tez pisze ze juz wyszla ale kurir dzwonil i ma dojsc od 13 do 15 wiec musisz byc cierpliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już się umówiłem z kurierem :] Za jakąś godzinę powinien być (tylko żeby kufel był cały :)). Może zagramy jakąś partyjkę w necie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 11:43, Viper napisał:

Cholera,ludzie już mają AoE3 a ja nawet nie mogę wejść na strone z moimi zamówieniami i się dowiedzieć czy paczka została
wysłana (cały czas jakiś błąd się pokazuje):/


W pierwszej kolejnosci jesli masz problem z zamowieniami (brakiem inforamcji, wyswietlaniem stron itp),
kontaktuj się z nami: zamowienia@cdprojekt.com lub telefonicznie 022 519 69 69
ten temat nie jest najlepszym miejscem do rozwiazywania tego typu problemow :)

sprawdz teraz zamowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie, jeśli nie umówię się z kurierem, a on nikogo nie zastanie w domu? Czy wtedy paczka wraca do Cd Projektu, czy też można ją gdzieś później odebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 12:09, Mr Black napisał:

A co się stanie, jeśli nie umówię się z kurierem, a on nikogo nie zastanie w domu? Czy wtedy paczka wraca do Cd Projektu,
czy też można ją gdzieś później odebrać?



Paczka wraca wtedy do sortowni. Trzeba zadzwonić do Masterlinka i umówić się na odbiór w innym terminie, ale najwcześniej następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 12:28, MacQuack napisał:

Moja paczka już od ponad dwóch godzin jeździ po Gorzowie.


Kurier ma więcej niż tylko Twoją paczke. Bierze z sortowni całą pulę przesyłek i dostarcza je po kolei. Jeżeli chcesz wiedzieć kiedy będzie u Ciebie to musisz do niego zadzwonić. (Aby dostać numer do kuriera trzeba zadzwonić do lokalnego odziału Masterlink)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 12:28, MacQuack napisał:

Moja paczka już od ponad dwóch godzin jeździ po Gorzowie. >.< Jak ten kurie poniszczył mi mój kufel, to go nim chyba
wykastruję... :P



Moja to już trzecią godzinę objeżdża Kraków :P. A przecież mieszkam blisko centrum, a nie w jakiejś wsi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nasze paczuszki pozwiedzają sobie trochę, zanim do nas dotrą. :D Mam nadzieję, że przynajmniej wiozą je przez ładniejsze dzielnice. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 12:45, MacQuack napisał:

Wygląda na to, że nasze paczuszki pozwiedzają sobie trochę, zanim do nas dotrą. :D Mam nadzieję, że przynajmniej wiozą je
przez ładniejsze dzielnice. :P

A moja paczuszka po długiej podróży po Poznaniu już dotarła. Kufel cały : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 12:08, Tuddrussel napisał:

W pierwszej kolejnosci jesli masz problem z zamowieniami (brakiem
inforamcji, wyswietlaniem stron itp),
kontaktuj się z nami: zamowienia@cdprojekt.com lub telefonicznie 022 519 69 69
ten
temat nie jest najlepszym miejscem do rozwiazywania tego typu problemow :)

sprawdz teraz zamowienia.


Heh,kurier chyba przeczytał mój post i postanowił jednak przy okazji wpaść i przynieść mi paczkę:P

Co do problemu na stronie to miałem go od dwóch dni,teraz (może z 30-40min temu) wszystko wróciło do normy (wcześniej pokazywał się cały czas komunikat "błąd na stronie,prosimy ponownie spróbować za kilka minut")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yep właśnie przyszło, ale zamist kufla dostałem pół litra wyborowej O.o
<joke>
no ale ważne że kufel cały .. ale najśmieszniejsze że jak się okazuje u nas w masterlinku mój dobry znajomy jeździ. I dobrze że na niego trafiło bo na stronie mam dobrze adres wpisany wg wzoru "nazwaulicy<spacja>nrdomu" a pokazał mi na liście wysyłkowym a tam jak byk "nazwaulicy<spacja>nrdomu<spacja>nrdomu". Gdyby nie skojarzył po nazwisku to byłby problem.
WIĘĆ UWAŻAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować