Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2005 o 14:00, jarken napisał:

Znalazłem pierwszą wadę :/ Naklejkę z ''''Certyfikatem jakości'''' trudno odkleić tak, aby nie zniszczyć pudełka :/


Hmm, zrobiliśmy wszystko, aby nie było tych problemów. Etui jest matowe, dzięki czemu odklejanie powinno być łatwiejsze. Bardzo proszę o ostrożne, powolne zrywanie certyfikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pitole jak jutro przyjdzie to ja nie odbieram !! miałobyć 2 dni przed premierą GWARANTOWANE byłem 24 na dobe w domu a jak nie ja to matka i dupa 0 paczak:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc przed chwilunią dostałem, dałem 10gr napiwku xD i zabieram się za rejestrację :D

P.S. Wydanie super!!! Poradnik doskonałej jakości i reszta tez :D
P.S2 Złamała mi się ta łapka na instrukcje itd., ale nic nie szkodzi ;) tyle tam tego jest ze wybaczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:31, Bedzio3 napisał:

ja pitole jak jutro przyjdzie to ja nie odbieram !! miałobyć 2 dni przed premierą GWARANTOWANE byłem 24 na dobe w domu
a jak nie ja to matka i dupa 0 paczak:|


Nie histeryzuj, jeśli byłeś cały dzień w domu i kuriera nie było to na pewno dostaniesz paczkę do wieczora - ja dostałem dopiero przed chwilą ;)
(no chyba, że kurier wykitował za kierownicą, to raczej NIE dostaniesz ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:31, Bedzio3 napisał:

ja pitole jak jutro przyjdzie to ja nie odbieram !! miałobyć 2 dni przed premierą GWARANTOWANE


I co na tym zyskasz?? Zamówisz gre w innym sklepie i dostaniesz w przyszłym tygosniu, a o kuflu tylko sobie pomarzysz.

Ale Twój wybór... a wystarczyło tylko do kuriera zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chcieć grę !! ja nie wytrzymać dłużej !! ja gryżć kabel !! ja iść skakać z most !! ja pitole no kjiedy to bedzie jak dis nie bedzie to ja jak wczensiej spokniamelmn nie odbiore przeyslki1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:42, Bedzio3 napisał:

to ja jak wczensiej spokniamelmn nie odbiore przeyslki1


To rzeczywiście rozwiąże Twój problem i będziesz miał wtedy upragnioną grę... z kuflem. Może pomyśl trochę i skontaktuj się z kurierem, tak jak pisałem przed chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:48, Bedzio3 napisał:

to podaj numer :P a pozatem nie lubie gadac prezeez telefon :| a grę mogę sobie od kumpla przegrać ma już 2 tyogndie temu:|


to się piratwo nazywa mój kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:48, Bedzio3 napisał:

to podaj numer :P a pozatem nie lubie gadac prezeez telefon :| a grę mogę sobie od kumpla przegrać ma już 2 tyogndie temu:|


A co ja sekretarka jestem. Nie lubisz gadać przez telefon?? Geeez, skąd ty się urwałeś!

Tu masz liste lokalnych odziałów masterlink: http://www.masterlink.com.pl/oddzialy.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:51, Lex napisał:

> to podaj numer :P a pozatem nie lubie gadac prezeez telefon :| a grę mogę sobie od kumpla przegrać ma już 2 tyogndie
temu:|

to się piratwo nazywa mój kolego

każdy chyba ma jakąs piracką grę nieprawdaż?

=PtaQ = wszystko musze mieć ostatni :| tak;] może dostał już ktoś w okolicach Milanówka, Grodziska Maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:53, Bedzio3 napisał:

> > to podaj numer :P a pozatem nie lubie gadac prezeez telefon :| a grę mogę sobie od kumpla przegrać ma już 2 tyogndie

> temu:|
>
> to się piratwo nazywa mój kolego
każdy chyba ma jakąs piracką grę nieprawdaż?

=PtaQ = wszystko
musze mieć ostatni :| tak;] może dostał już ktoś w okolicach Milanówka, Grodziska Maz?


owszem chyba każdy ma piraty ale możesz to zachować dla siebie prawda ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nareście dostała się w moje ręce wymażona gierka. Grafika, muzyka po prostu wszystko jest super - genialna gra. Spróbowałem swoich sił w rozgrywce sieciowej, ale szkoda gadać dwie sromotne porażki. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Już mam 2 poziom, a przegrywałem z ludźmi, którzy mieli 70-te, lub 80-te poziomy. Z chęcią zagram z forumowiczami tego forum, moja ksywka w grze jest taka sama jak na tym forum. Oczywiście będziemy mogli organizować turnieje na najlepszego forumowicza gram.pl, tylko wcześniej trzeba będzie ugadać termin i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:53, Bedzio3 napisał:

> > to podaj numer :P a pozatem nie lubie gadac prezeez telefon :| a grę mogę sobie od kumpla przegrać ma już 2 tyogndie

> temu:|
> > > to się piratwo nazywa mój kolego
każdy chyba ma jakąs piracką grę nieprawdaż?


Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHOLERA JASNA!!! Kiedy dostanę tego AoE??? Czekam cały dzień od rana i NIC!!! Jak dziś nie przyjdzie to ja nie odbieram paczki w późniejszym terminie i żądam zwrotu 30 wPLN!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować