Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2005 o 17:57, Destro napisał:

> 1. Skąd mam wiedzieć do jasnej cholery jaki jest nr mojej paczki:|

numer przesyłki znajduje się w mailu potwierdzającym
wysyłkę oraz na stronie z podsumowaniem swogo zamówienia.

> 2. CZEKAŁEM CAŁY DZIEŃ ZWOLNIŁEM SIĘ ZE SZKOŁY UDOWAŁAME

> CHOROBE I CO GÓWNO !! DZIĘKI !! PO PIERWSZE BYŁO GWARANTOWANA DOSTAWA 2 DNI PRZED POLSKĄ PREMIERĄ GRY (DZISIAJ!)
!!
> ja pitole cd projekt nie mozecie sie wytmulaczć!


A ja tam się z nim zgadzam. Też byłbyś wnerwiony, gdybyś cały czas czekał na upragnioną przesyłkę!!

Dnia 29.11.2005 o 17:57, Destro napisał:


"dziś" jeszcze nie minęło. Od kilku godzin widzę jak paru użytkowników
prowadzi z Tobą konwersację i zachęca do skontaktowania się z firmą kurierską i spytania kiedy otrzymasz paczkę (bo to widzę
interesuje Cię najbardziej). Ty natomiast piszesz że możesz paczki nie odbierać i grać na piracie... Bez komentarza. Po
raz pierwszy i ostatni proszę o więcej kultury w swoich wypowiedziach albo zakończysz dyskuję na tym forum w trybie ekspresowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 17:57, Destro napisał:

> 1. Skąd mam wiedzieć do jasnej cholery jaki jest nr mojej paczki:|

numer przesyłki znajduje się w mailu potwierdzającym
wysyłkę oraz na stronie z podsumowaniem swogo zamówienia.

> 2. CZEKAŁEM CAŁY DZIEŃ ZWOLNIŁEM SIĘ ZE SZKOŁY UDOWAŁAME

> CHOROBE I CO GÓWNO !! DZIĘKI !! PO PIERWSZE BYŁO GWARANTOWANA DOSTAWA 2 DNI PRZED POLSKĄ PREMIERĄ GRY (DZISIAJ!)
!!
> ja pitole cd projekt nie mozecie sie wytmulaczć!

"dziś" jeszcze nie minęło. Od kilku godzin widzę jak paru użytkowników
prowadzi z Tobą konwersację i zachęca do skontaktowania się z firmą kurierską i spytania kiedy otrzymasz paczkę (bo to widzę
interesuje Cię najbardziej). Ty natomiast piszesz że możesz paczki nie odbierać i grać na piracie... Bez komentarza. Po
raz pierwszy i ostatni proszę o więcej kultury w swoich wypowiedziach albo zakończysz dyskuję na tym forum w trybie ekspresowym.



dziś jeszcze nie mineło? lol zanim bym zainstalowal grę to bym musiał jeszcze odrobić lekcje i bym nawet nie zagrał:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 18:03, Bedzio3 napisał:

dziś jeszcze nie mineło? lol
zanim bym zainstalowal grę to bym musiał jeszcze odrobić lekcje i bym nawet nie zagrał:|


gwarancja dotyczyła terminu dostawy a nie terminu instalacji gry przez Ciebie - proszę bez żartów. Nigdzie nie było mowy że grę dostaniesz rano, choć gdybyś skontaktował się z firmą kurierską (co sugeruję Tobie już po raz kolejny) i poprosił o telefon do kuriera który ma Twoją paczkę, wiedziałbyś o której otrzymasz paczkę a nawet mógł przy odrobinie szczęścia umówić na dostawę wcześniej.

Jak na razie powtarzam po raz kolejny (Tobie oraz użytkownikowi Mr Black): jeśli chcecie dowiedzieć się kiedy otrzymacie przesyłke, wystarczy skontaktować się z firmą kurierską. Jeśli nie chcecie się skontaktować to proszę o powstrzymanie się przed pisaniem że gry nie otrzymaliście w terminie do póki termin dostawy nie minie.

I jeszcze bardzo ważna rzecz: jeśli oczekujecie jakiegoś wyjaśnienia lub pomocy ze strony firmy CD Projekt odnośnie swojego (konkretnego) zamówienia, proszę o kontakt z Działem Obsługi Klienta. http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp . Pamiętajcie jednak aby podać Numer swojego zamówienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 18:18, Sycylius napisał:

Bardzo dziwne ale do mnie jescze paczka nie doszła.się wkórzyłem chciałbym se pograć a nie moge...:(



Dziwne?? Znając Cd Projekt to normalka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera,na stronioe masterlinka jest że przesyłka weszła do sortowni w moim mieście w nocy, wyszła z sortowni ok. 9.48 a znowu weszła o 17.48 *****

Treść zmodyfikowana przez pracownika CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to wy macie wyczapsicie bo do mnie nie dojdzie!! dziś!! i mowi tak h^^~%!#%! "przykro mi ale jestem parę kilometrow dalej" kurna 4 km byl niecale j$%!%!@#%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 18:24, Marcin-91 napisał:

cholera,na stronioe masterlinka jest że przesyłka weszła do sortowni w moim mieście w nocy, wyszła z sortowni ok. 9.48
a znowu weszła o 17.48 co to ma kurwa być?


albo zły adres ktoś napisał, albo nie odebrałeś :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 18:27, Bedzio3 napisał:

> cholera,na stronioe masterlinka jest że przesyłka weszła do sortowni w moim mieście w nocy, wyszła z sortowni ok.
9.48
> a znowu weszła o 17.48 co to ma kurwa być?

albo zły adres ktoś napisał, albo nie odebrałeś :|

ADRES JEST DOBRY, KOD POCZTOWY TEŻ, CAŁY DZIEŃ KTOŚ BYŁ W DOMU !!!!!!!! a przy okazji, widziałem na osiedlu wozy 2 innych firm kurierskich, chyba CDP korzysta z usług jakiejś badziewnej.

Treść zmodyfikowana przez pracownika CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 18:32, Marcin-91 napisał:

> > cholera,na stronioe masterlinka jest że przesyłka weszła do sortowni w moim mieście w nocy, wyszła z sortowni
ok.
> 9.48
> > a znowu weszła o 17.48 co to ma kurwa być?
>
> albo zły adres ktoś napisał, albo nie
odebrałeś :|
ADRES JEST DOBRY, KOD POCZTOWY TEŻ, CAŁY DZIEŃ KTOŚ BYŁ W DOMU !!!!!!!! a przy okazji, widziałem na osiedlu
wozy 2 innych firm kurierskich, chyba CDP korzysta z usług jakiejś badziewnej. Masterhuj kurede jakiś....


"Master..." (już nie będe przeklinał) są wiem, jak kupiłem komputer to mi przywiezli z opóżnieniem o 5 dni bo jakiś pijak pomylił paczki! (z MasterLink) oczywiście. Nie buj się ja też się wkurzyłem bo kurier "Master..." był sobie 4-5km od mojego miasta i mówi "dzisiaj nie byłem w Milanówku" jutro przywiozę jutro to mnie może cmoknąć żadam odszkodowania! Nie od CD Projekt bo to nie ich wina, ale od "Master..." i to wyskokiego bo mi skoczyło ciśnienie do 160!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie na luz. Jak nie dzisiaj, to jutro. Co wam się stanie jak grę dostaniecie dzień później? Korona z głowy nie spadnie.

Nic nie zdziałasz, jak będziesz wypisywał te bluzgi. Jeśli chcesz nazwyzywać firmę kurierską to wyślij do nich maila, bo oni tego forum na pewno nie czytają.

PS. Ja też paczki jeszcze nie dostałem.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować