Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

DO CDP:

Niestety, ale mam pewne zażalenie do do wersji polskiej.

Otóż posiadam również wersję angielską AOE III i oczekiwałem, iż będę mógł, zależenie od wsadzonej płyty, zagrać w wersją polską lub angielską.

Tymczasem okazuje się, że instalacja wersji polskiej jest po prostu reinstalacją gry zmieniającą ją na język rodzimy.

Zależy mi na posiadaniu obu wersji, a instalowanie na zmianę wersji ang i pl to raczej "nienajlepsze" rozwiązanie.

Dlatego chciałbym poprosić o stworzenie łatki, która by mogła pozwolić działać naraz obu wersjom (o ile to możliwe).

Obie gry mają oryginalne cd-key''e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie pewna sprawa. Zarejestrowałem się na serwerze w celu gry przez sieć. Podczas tej rejestracji musiałem podać mój adres e-mail i nie dostałem meila zwrotnego na moją skrzynkę. Czy komuś tez się to zdarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nic nie dostałem na skrzynkę.

Za to jestem już po dwóch grach na ESO i muszę przyznać, że serwery mają naprawdę dobre. W jednej grze nieznacznie opóźniało (i to tylko czasami), w drugiej idealnie, niczym na single-player. Miałem cichą nadzieję, że tak właśnie będzie..

I w dalszym ciągu czekam na propozycje gry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 20:28, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

I w dalszym ciągu czekam na propozycje gry :]


Zgłaszam się - mój nick w ESO to Vilmar :)

PS. Gra jest niesamowita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 18:40, xexexe napisał:

polowa aktu 2 :)

zrodlo mlodosci wymiata ^^


Żródlo było super ale bardziej mi sie podobało zajecie obozu Warwicka, gdzie trzeba było statkami sie przez rzeke przeprawiac:D:D. Ja jestem w polowie aktu 3:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh,widzę że ludzie juz daleko zaszli w AoE a ja nadal czekam na patcha 1.2 który wreszcie umożliwi mi pogranie (jak narazie same zwiechy gry dzięki zwalonej implementacji kart muzycznych...dzięki Ensemble,tym razem się popisaliście):/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam angielska wersje AofE3 ale chcialbym miec ja w polskiej wersji jezykowej.Czy da rade poprostu podmienic jakis plik czy jest to raczej niemozliwe.jesli tak to prosilbym o podanie linka do spolszczenia.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 17:07, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

E... naprawdę nikt nie chce pograć on-line? :|


Ja chętnie mój nik to Sycylius


Mam też pytano czy da się wziąźć swoją metropolie z singla(potyczka)do multi?I cczy da się obracać budynkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytacie, gdzie kto już jest. Więc ja się pochwalę: na Malcie się z Arabami naparzam :D
Nie ma kiedy grać - a jak raz mnie rozwalili, to na razie dałem spokój.
Jakieś rady taktyczne jak obronić tą fortecę na pierszej mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 07:43, Sycylius napisał:

> E... naprawdę nikt nie chce pograć on-line? :|

Ja chętnie mój nik to Sycylius


Mam też pytano czy da się wziąźć
swoją metropolie z singla(potyczka)do multi?I cczy da się obracać budynkami?


Da się, ale trzeba odrobinę pogrzebać w pliku konfiguracyjnym. Jak? Wszystko jest podane w temacie na tym forum: http://aoe3.heavengames.com/cgi-bin/forums/display.cgi?action=ct&f=11,26015,,all

Na ESO jestem pod nickiem Kormoran, więc po do daniu do listy będzie wiadomo czy jestem czy nie - czekam na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 10:44, GeoT napisał:

Pytacie, gdzie kto już jest. Więc ja się pochwalę: na Malcie się z Arabami naparzam :D
Nie ma kiedy grać - a jak raz mnie
rozwalili, to na razie dałem spokój.
Jakieś rady taktyczne jak obronić tą fortecę na pierszej mapie?

Hehe produkujesz pikinierów i kuszników oraz konnice i naparzasz jak naparzają jakieś działka albo nisczą ci mury, póżniej idziez rozpalić ogień i przybywają posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować