Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

No to przekroczylismy magiczna liczbe 1000 postów w tym temacie :d
Chciałbym aby ktoś napisał poradnik (lub jesli taki istnieje to podac mi link ale nie podawajcie mi linku do tematu wszystko o AOE III bo tam trudno cos dostac :) dlatego zalozylem ten temat ;) i jesli poradnik istnieje w tamtyym temacie to podajcie link ale dokladnie do stronki w ktorym on jest :)) pt. "Jak dobrze grać w siecie w AOE III" w sensie co dobrze rozbudawac czym sie zajac bo gralem z ludzimi i oni w ciagu 15 munut mieli takie wojska i tak rozbudowana osade ze mi szczena opadala :) bo ja zaledwie z ratusz domki i 3 wieze obronne i z jakies 1000 po kazdym surowcu :d
mam nadzieje ze mi pomozecie tutaj w takim razie :)
Niewazne gdzie byle abym dostal pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci linki:
www.polishcolonists.ovh.org - strona świetnego polskiego klanu AoE3
www.aoe3.gram.pl - oficjalna strona gry ( na forum mozna sie dowiedziec wielu ciekawych informacji)
www.gamereplays.org - strona z nagraniami m.in. z gry AoE3. Jeśli chcesz sie nauczyc grac to nie ma lepszej drogi niz przez ogladanie nagran i trenowanie po necie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Niedawno chciałem sobie pograc w AoE3 ale zapomniałem nazwę konta, szkoda że 1key = 1 konto. No ale całe szczęście odezwali się do mnie Panowie z Ensemble Studios i podali mi linki jak to odzyskac. Trzeba wpisac CD KEY, Numer ID produktu i kod z obrazka. Chciałbym wiedziec gdzie znajdę ten ID produktu bo bez tego ani rusz, mam wersję tą "Kolekcjonerską" - pierwszą więc gdzie to znajdę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam odnosnie wydania AOE III, czym sie rozni wersja wydana w platynowej edycji od standardowego wydania ?

Niestety przesledzilem forum i nie znalazlem odpowiedzi. Z tego co udalo mi sie ustalic w platynowej edycji nie ma chyba 1CD z soundtrackiem. Czy to jedyna roznica ? Jak z podrecznikami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 12:09, giecia napisał:

Niestety przesledzilem forum i nie znalazlem odpowiedzi. Z tego co udalo mi sie ustalic w platynowej
edycji nie ma chyba 1CD z soundtrackiem. Czy to jedyna roznica ? Jak z podrecznikami ?

W premierowej były: soundtrack, karta pomocy podręcznej, drukowany poradnik i 3 CD z grą.
To chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem (był już na forum poruszany, ale rozwiązania nie znalazłem)
Zainstalowałem grę (wydanie z platynowej kolekcji) i klikając na ikonkę gra się uruchamia (próbowałem ją załaczyć przez wszystkie sposoby i nic). Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, może trzeba zaktualizować grę ? I tu mam pytanie w jakiej kolejności mam instalować łatki ? Nie wiem czemu tak się dzieje bo demo chodziło bez zarzutu.
Mój komputer to Athlon 2500+, 512 Ram i GeForce FX 5200 128 MB .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:56, Bajuj napisał:

Mam problem (był już na forum poruszany, ale rozwiązania nie znalazłem)
Zainstalowałem grę (wydanie z platynowej kolekcji) i klikając na ikonkę gra się uruchamia (próbowałem
ją załaczyć przez wszystkie sposoby i nic).


Może masz wadliwy skrót. Spróbuj uruchomić z pliku .exe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:13, Evil Khan napisał:

Czy wersja z Platynowej kolekcji jest spatchowana czy w takiej wersji jak premierowa ?

To jest wersja przepakowana z premierowej tak więc łatek żadnych nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:13, Evil Khan napisał:

Czy wersja z Platynowej kolekcji jest spatchowana czy w takiej wersji jak premierowa ?



nie jest ale patch mało waży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:47, skubsa napisał:

Mam pytanie...bo mam zamiar zagrać sobie i nie wiem czy watro kupować(i grać).A więc jakie
są zalety tej gry??

Oj długo by pisać, skrótowo powiem ci, że AoE jest jedną z najlepszych serii RTS. Jakiś czas temu na gram.pl pojawiła się seria artykułów o AoE, mogę ci podrzucić kilka linków:
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=577
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=581
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=594
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=603
Recenzje znajdziesz zresztą na wszystkich serwisach o grach, a żeby zobaczyć czy warto kupić radzę ściągnąć demo (zajmuje 425 MB): http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:47, skubsa napisał:

Mam pytanie...bo mam zamiar zagrać sobie i nie wiem czy watro kupować(i grać).A więc jakie
są zalety tej gry??


Prawdę mówiąc, lepiej na tym wyjdziesz, jeśli weźmiesz w łapę 70-90 zł i kupisz złotą edycję Age of Empires 2. Jest trudno dostępna, ale nie niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania szukałem ale nic o tym nie było:

1.Czy ktoś wie jak wsadzić faciów na mury w pierwszej misji, bo klikam kuszników a potem na mury ale oni tylko do nich podchodzą??
2.Jak się obraca budynki, chce obrócić koszary ale nie wiem jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :( po wczytaniu zapisanej gry AoE III mam komunikat "gra wstrzymana" i nie mogę wznowić gry pomimo naciskania spacji ...... co jest ?? proszę o pomoc ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 08:18, Ziemovit napisał:

Mam problem :( po wczytaniu zapisanej gry AoE III mam komunikat "gra wstrzymana" i nie
mogę wznowić gry pomimo naciskania spacji ...... co jest ?? proszę o pomoc ............

Naciśnij klawisz Pause - znajdziesz go nad kursorami. Powinno być wtedy ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"obsadzenie murów" w pierwszej misji to tylko taki lapsus językowy ;) po prostu się nie da .... trzeba ich tylko możliwie blisko umieścić pod murami ale uważać przy tym aby nie wychodzili za mur przez bramę albowiem wtedy stają się niezwykle łatwym celem dla wrogich turkasów ;)

P.S.
a jak obracać budynki to sam nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 08:22, Ziemovit napisał:

P.S. a jak obracać budynki to sam nie wiem :(


Z tego co zdążyłem zauważyć taka możliwość jest chyba tylko w edytorze. Ale obracanie budynków nie ma żadnego znaczenia strategicznego, więc nie jest to takie smutne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pytanie dot. I misji (obrona przed Turkami);
Chodzi o to jak ją skończyć; podejrzewam, że trzeba zapalić stos ale nie wiem jak to zrobić, ile drzewa trzeba mieć, wyorałem już całą planszę, wytłukłem zwierzęta i zamieniłem na drewno, którego mam ponad 50000 ale dalej nie pojawia się możliwość odpalenia stosu; poradźcie (najlepeij jak 6-latkowi wytłumaczcie) jak to przejść (może trzeba jakąś specjalną kombinację klawiszy wklepać).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 10:21, g-s napisał:

Witam,
Mam pytanie dot. I misji (obrona przed Turkami);
Chodzi o to jak ją skończyć; podejrzewam, że trzeba zapalić stos ale nie wiem jak to zrobić,


O ile pamiętam, musisz po prostu zaznaczyć wieśniaków i kliknąć na stos.
Grałem dość dawno temu, więc mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować