Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

no no :)

CDP wzial sie powaznie za reklame. wlasnie widzialem spot na TVN24. chyba tylko jeszcze CDA mialo reklame w tv :)
reklame oceniam na 4+ w skali 6stopniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 12:37, Sycylius napisał:

A czy jak zainstaluje tego patha to będe miał polską wersję??

Nie bo patch rozpoznaje język i nstaluje się w wejsji jeżykowej gry automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 17:43, Sycylius napisał:

NO to nie instaluje wole mieć po Polsku


Czekajcie, czekajcie. Tu chyba jakieś nieporozumienie zaszło jeśli mogę się wtrącic. Bumara napisał:"Nie bo patch rozpoznaje język i nstaluje się w wejsji jeżykowej gry automatycznie." to znazcy, że jeśli masz polską wersję to Ci ta polska zostaje, jeśli masz angielską to Ci angielska zostaje. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem...:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 18:45, kopoland napisał:

MAm takie pytanie czy komus udalo sie juz zainstalowac tego patha ? jesli tak to czy moze powiedziec
jak to zrobil ?

Ściągnołem, i zrobilem to tak. W Poniediałek o 17.30 wlazłem na ESO i zaczęło się ścięgać i sćągneło się całe i zainstalowało też całe tak jak powinno być.

A co do Sycylius to chodiło mi o to że zostanie ci ta wersja językowa jaką masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 18:51, Bumara napisał:

> MAm takie pytanie czy komus udalo sie juz zainstalowac tego patha ? jesli tak to czy moze
powiedziec
> jak to zrobil ?
Ściągnołem, i zrobilem to tak. W Poniediałek o 17.30 wlazłem na ESO i zaczęło się ścięgać i
sćągneło się całe i zainstalowało też całe tak jak powinno być.

A co do Sycylius to chodiło mi o to że zostanie ci ta wersja językowa jaką masz.


A jaką wersję AoE III masz ? Tą z cdprojekt polską czy angielską ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 19:09, Drizzt_Master napisał:

> > MAm takie pytanie czy komus udalo sie juz zainstalowac tego patha ? jesli tak to
czy moze
> powiedziec
> > jak to zrobil ?
> Ściągnołem, i zrobilem to tak. W Poniediałek o 17.30 wlazłem na ESO i zaczęło się ścięgać
i
> sćągneło się całe i zainstalowało też całe tak jak powinno być.
>
> A co do Sycylius to chodiło mi o to że zostanie ci ta wersja językowa jaką masz.

A jaką wersję AoE III masz ? Tą z cdprojekt polską czy angielską ??

Polską z CDProjektu.


(Offtopic) Przypominam że jest Forumowy klan AoE III. Wszystkich chętnych zapraszam tutaj http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2065&u=16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 18:51, Bumara napisał:

> MAm takie pytanie czy komus udalo sie juz zainstalowac tego patha ? jesli tak to czy moze
powiedziec
> jak to zrobil ?
Ściągnołem, i zrobilem to tak. W Poniediałek o 17.30 wlazłem na ESO i zaczęło się ścięgać i
sćągneło się całe i zainstalowało też całe tak jak powinno być.

A co do Sycylius to chodiło mi o to że zostanie ci ta wersja językowa jaką masz.



A jaki masz sytem czy masz SP2 ? czy aktualizujesz sytem ? ile masz kont na kompie ? czy tylko jedno czy wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:01, kopoland napisał:

> > MAm takie pytanie czy komus udalo sie juz zainstalowac tego patha ? jesli tak to
czy moze
> powiedziec
> > jak to zrobil ?
> Ściągnołem, i zrobilem to tak. W Poniediałek o 17.30 wlazłem na ESO i zaczęło się ścięgać
i
> sćągneło się całe i zainstalowało też całe tak jak powinno być.
>
> A co do Sycylius to chodiło mi o to że zostanie ci ta wersja językowa jaką masz.


A jaki masz sytem czy masz SP2 ? czy aktualizujesz sytem ? ile masz kont na kompie ? czy tylko
jedno czy wiecej ?

Jedno konto, System Windows XP Home Edition, Aktualizuje, nie mam SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:52, Unpredictable napisał:

A jakie masz połączenie z Internetem. Chodzi mi o prędkość transferu i firme z której masz
Internet.

Internet z TTK (kabluwka), transfer 200Mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 21:26, Bumara napisał:

> A jakie masz połączenie z Internetem. Chodzi mi o prędkość transferu i firme z której
masz
> Internet.
Internet z TTK (kabluwka), transfer 200Mb/s


200Mb/s!!! O ile wiem, nawet nie istnieją takie transfery. Chyba Ci się coś pomyliło, może 200kb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2005 o 21:30, Unpredictable napisał:

200Mb/s!!! O ile wiem, nawet nie istnieją takie transfery. Chyba Ci się coś pomyliło, może
200kb/s.


To jeszcze malo wiesz :)

U mnie po kilku probach sciagniecia patch sie sciagnal, xp prof sp2

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 22:00, klark_ napisał:


> 200Mb/s!!! O ile wiem, nawet nie istnieją takie transfery. Chyba Ci się coś pomyliło,
może
> 200kb/s.

To jeszcze malo wiesz :)

U mnie po kilku probach sciagniecia patch sie sciagnal, xp prof sp2

Pozdrawiam


A jakie wczensiej Tobie wyskakiwal blad ? i co robiles w tym kierunku aby sie go pozbyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 22:53, Unpredictable napisał:

Ja mam taką prośbę do osób, którym udało się ściągnąć tego patcha. Czy mogłby ktoś umieścić
go w necie, żeby każdy mógł sobie ściągnąć.


Gdyby to było takie proste to chyba ten patch ukazałby się na oficjalnej stronie AOE już dawnjo. Z tego co czytałem na tamtym forum, patch do ściągnięcia z serwera FTP pojawi się pod koniec tygodnia, najpóźniej w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, ale trudno mi sie dokopac do poczatkow tej patchowej dyskusji. mozecie mi krociotko napisac z czego wynika ta batalia o latki. w niespaczowana wersje nie da sie grac ? znowu jakas afera wydawnicza ? na dniach planuje kupic AoE III. jestem milosnikiem serii. AoE I to byla chyba moja pierwsza blaszakowa strategia - czyli nie licze tych z amigi. gdybyscie te gre mieli porownac z Rome Total War - abstrahujac od tego, ze nie naleza do tego samego gatunku - to ktora postawicie wyzej ?
interesuja mnei wylacznie jednostkowe, subiektywne opinie graczy :).
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko: bez łatki 1.02 NIE można grać przez Internet, a cała gra chodzi, tyle że dla "pojedynczego gracza". Jednak nie masz co się martwić, bo zanim kupisz grę, łatka będzie dostępna jako oddzielna aplikacja, którą można ściągnąć np. ze strony WWW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować