Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2005 o 23:39, Lidadu napisał:

Napiszę krótko: bez łatki 1.02 NIE można grać przez Internet, a cała gra chodzi, tyle że dla
"pojedynczego gracza". Jednak nie masz co się martwić, bo zanim kupisz grę, łatka będzie dostępna
jako oddzielna aplikacja, którą można ściągnąć np. ze strony WWW.


wielkie dzieki,
dzieki Twojej pomocy oszczedzilem wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 23:05, kopoland napisał:

>
> > 200Mb/s!!! O ile wiem, nawet nie istnieją takie transfery. Chyba Ci się coś pomyliło,

> może
> > 200kb/s.
>
> To jeszcze malo wiesz :)
>
> U mnie po kilku probach sciagniecia patch sie sciagnal, xp prof sp2
>
> Pozdrawiam

A jakie wczensiej Tobie wyskakiwal blad ? i co robiles w tym kierunku aby sie go pozbyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 07:21, Bumara napisał:

> >
> > > 200Mb/s!!! O ile wiem, nawet nie istnieją takie transfery. Chyba Ci się coś
pomyliło,
>
> > może
> > > 200kb/s.
> >
> > To jeszcze malo wiesz :)
> >
> > U mnie po kilku probach sciagniecia patch sie sciagnal, xp prof sp2
> >
> > Pozdrawiam
>
> A jakie wczensiej Tobie wyskakiwal blad ? i co robiles w tym kierunku aby sie go pozbyc
?

Slorry nic mi nie wyskakiwało. Za pierwszym razem ściągłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2005 o 07:21, Bumara napisał:

> > > > > > > U mnie po kilku probach sciagniecia patch sie sciagnal, xp prof sp2
> > > > > > > Pozdrawiam
> > > > > A jakie wczensiej Tobie wyskakiwal blad ? i co robiles w tym kierunku aby sie go
pozbyc
> ?


Bledu nie bylo zadnego, po pprostu kilka razy sciaganie zaczynalo sie od nowa. Moze sprobujcie sciagac tak jak ja - w poznych godzinach nocnych ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takze nie moge installnac tego patcha, bo nie dosc, ze go przerywa ;-) to jeszcze po paru minutach wyskakuje okienko, ze nie mam administratora i nie ma dostepu do plikow... Jestem jedynym uzytkownikiem i mam administratora i oryginalnego Windowsa XP Pro SP-2 i nic ;-P Moze ktos wie co z tym zrobic? Bo z tego co widze, nie tylko ja mam taki problem, ale rozwiazania jakos nie widzialem (ale mozliwe, ze zle patrzylem ;-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi taki komunikat wyskakuje,a jestem administratortem.Cd-projekt powinien zrobić coś z tym zonkiem.Patch powinien znaleźć się na stronie głównej.Chiciałbym se pograć na ESO a tu lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tez wyskauje blad z administratorem....
Ale sluchajcie sciaglem z neta piercka (angielska) wersje gry i patch bez problemu sie zainstalowal ... a na orginalnym polskim produkcie blad z administratorem ... cdprojekt suux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie problemu z aktualizacją (a co za tym idzie z zanikającym dźwiękiem)
1. W zależności od posiadanej przez nas wersji ściągamy odpowiedni plik. I tak dla:
a) wersji 1.0 ściągamy plik: http://aom.zone.com/aoe3-10to102-polish.cab
b) wersji 1.01 ściągamy plik: http://aom.zone.com/aoe3-101to102-polish.cab
2. Podmieniamy ściągniety przez nas plik z plikiem AOE3Update1.cab, zmieniając zawczasu jego nazwę.
3. Otwieramy notatnik i wspiujemy: autopatcher.exe autoPatchGameMode=1 . Następnie klikamy na Plik->Zapisz jako, rozwijamy Zapisz jako typ i wybieramy Wszystkie pliki. Nasz nowy plik tekstowy nazywamy patch.bat i zapisujemy go w folderze, w którym zainstalowaliśmy grę.
4. Otwieramy plik patch.bat i czekamy na koniec aktualizacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa... a mam rozumieć, że nazwę pliku AOE3Update1.cab zamieniamy na aoe3-101to102-polish? Zresztą próbowałem na odwrót tyż.. A może wypakować te pliki i jakoś..eh.. pozostaje dalej czekać na samodzielny patch :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich ściągających plik CAB (z aktualizacją): Ściągajcie ten plik za pomocą np. FlashGet''a, ponieważ serwer automatycznie nas rozłącza po kilku minutach! (to jest ten sam problem co występuje podczas aktualizacji z poziomu gry)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.. oczywiście. Na age of community piszą, żeby przeinstalować grę - to samo mi wyskoczyło w komunikacie przy próbie instalacji w ten sposób patcha, ale nie chciało mi się wierzyć w pradziwość tego komunikatu. Na forum piszą jednak, że to skutkuję. W momencie gdy piszę tego posta, kończy my się instalacja.. więc zaraz się okaże..

AGHHH - znów ten sam komunikat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komunikat należy ZIGNOROWAĆ!
Możecie odpalić grę i zobaczycie, że wszystko działa.

A u mnie teraz wyskoczył inny problem. Mianowicie, nie mogę założyć konta na ESO, bo ... mój CD-Key został już "zużyty" ... aaaaaaa ... no tego to już za wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Stary :-) Dziala (tzn. jeszcze sie aktualizuje, bo to trwa z 500h, az mi Windows sie zaczal zacinac, ale spox :-))

P.S. Wlasnie skonczylem kampanie... fajna, ale troche dluzsza moglaby byc :-)

P.S.2 Ciekawe czy CD-Projekt cos zrobi z tym, zeby nie trzeba bylo tak "cudowac" z tym patchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EUREKA!!!!!! DZIAŁA

WIELKIE DZIĘKI Soczewa27, jesteś WIELKI!!!!! Uratowałeś mi życie, DZIĘKI!!!!
Teraz możemy umówić się na pierwszy turniej w AoE

P.S. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI Soczewa27!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować