Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Hej,mam problem z gra przez internet.Po zainstalowaniu patcha 1.02 sposobem Soczewy27 przy kazdej internetowej grze pojawia sie dopisek "Błąd CRC".Na takie(wszystkie)gry nie moge wchodzić.Przed instalacja patcha takie zjawisko nie miało miejsca.Co robić?? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 22:53, Xerwer napisał:

hmm... widziałem wczoraj AoE III w Geant za 109zł - więc kto kupi w będącym dwie ulice dalej
Empiku za 129zł?


W Empiku kosztuje ok 119zł poza tym dla pierwszyh 80 klientów mieli 200-stronnicową książeczkę "Sztuka Mocarstw" znaną w oryginale pod nazwę "The Art of Age of Empires" mój drogi :]. (jest tam kupa ciekawych szkiców, projektów z każdej części AOE - niestety nie jestem szczęśliwym posiadaczem tej ksiażki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 22:04, Lidadu napisał:

Komunikat należy ZIGNOROWAĆ!
Możecie odpalić grę i zobaczycie, że wszystko działa.

A u mnie teraz wyskoczył inny problem. Mianowicie, nie mogę założyć konta na ESO, bo ... mój
CD-Key został już "zużyty" ... aaaaaaa ... no tego to już za wiele!


I co udalo ci sie okiełznać problem z cd-kejem?bo ja nadala z tym wytraconym serialem walcze i szukam i pytam i...nic ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze ktos wie dlaczego jak dolaczam do gry to po 30 sekundach jesli nie ma wszystkich graczy i nie zaczniemy gry to mnie dropuje? Jesli wszyscy sa i zaczniemy gre to nie ma zadnych problemow... ale czekac w grze sie nie da i bardzo rzadko mozna sie dolaczyc do gry gdy brakuje tylko mnie ;-) i mozna od razu dac start... moze ktos wie jak temu zaradzic? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 14:47, Backside napisał:

> Witam ! mam pytanie co do trybu gry w single player - skirmish w Age of Empires III. Wyslalem

> do allies [w tym wypadku do kompów] prosbe z przesylaniem surowców do mnie [feed] i zastanawiam

> sie jak cofnac to posuniecie, bo co chwile dostaje surowce od allies i oni sami sie nie
rozbudowuja
> za bardzo. Jak temu zaradzic?


Spróbuje poprosić rywali o to, by zaczęli się rozbudowywać np. militarnie.

Ale dziwny błąd - od AOE2 nie przypominam sobie więcej niż 1 dostawy surowców od sojusznika
przy jednym zapytaniu o wsparcie materialne.

Ta, ale w aoe 3 jest taka funkcja co kompy co chwile przesylaja surowce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 23:38, Backside napisał:

W Empiku kosztuje ok 119zł

zależy w którym (jak widać)

Dnia 09.12.2005 o 23:38, Backside napisał:

poza tym dla pierwszyh 80 klientów mieli 200-stronnicową książeczkę "Sztuka Mocarstw" znaną w oryginale pod
nazwę "The Art of Age of Empires" mój drogi :].

niezupełnie - jest to dość bardzo okrojona wersja tej ksiąźki: to co rozdaje empik liczy 110 stron (wiem bo mam), w oryginale jest 210 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

k****
Niedosc ze kupilem za 129zl to dotego dziala tylko na WinXP.
Komercha.. teraz wszystkie gry beda na ten syf.
Ten WIN jest najgorszym keyloggerem i dotego niemozna sie jego pozbyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomoże mi ktoś ??? jestem w misji ZŁOTA FLOTA i nie moge przejść. cały czas mnie zabijają może jakieś rady podacie - nie chce uzywać kodów gram na średnim poz trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z grą w multi, plz pomóżcie.Otóż to jest moj problem:
Kupiłem oryginalną wersję Age of Empires 3.Po rozegraniu paru potyczek postanowiłem zmierzyć się w grze on line.Włączam tryb wieloosobowy, wybieram połączenie z ESO.Pojawia się okno z komunikatem "Pobieranie aktualizacji".Czekam aż się ściągna i gdy się ściągną pojawia się komunikat "Nie może znaleść odpowiedniego pliku.Proszę zaloguj się do systemu windows z prawami administratora."No właśnie i nie wiem o co chodzi.Przecież jestem zalogowany w systemie i jestem jedynym użytkownikiem tego komputera.
Założyłem już podobny temat ale nikt mi nie odpowiedział, ten temat jest dość popularny więc może ktoś przeczyta mojego posta.Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 12:23, D2T napisał:

> poza tym dla pierwszyh 80 klientów mieli 200-stronnicową książeczkę "Sztuka Mocarstw"
znaną w oryginale pod
> nazwę "The Art of Age of Empires" mój drogi :].
niezupełnie - jest to dość bardzo okrojona wersja tej ksiąźki: to co rozdaje empik liczy 110
stron (wiem bo mam), w oryginale jest 210 stron.


Ale czy przez to nie jest warta zainteresowania :>?

BTW - mógłbys powiedzieć, albo jeśli masz możliwość, zrobić kilka zdjęć tego co znajduje się tam w środku?
Myślałem nawet o kupnie oryginalnej Edycji Kolekcjonerskiej, a wydanie takowej w Polsce rozwiało moje plany - w dodatku Empik wcześniej nie reklamował o wydaniu z dodatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 02:36, Stage napisał:

> Komunikat należy ZIGNOROWAĆ!
> Możecie odpalić grę i zobaczycie, że wszystko działa.
> > > A u mnie teraz wyskoczył inny problem. Mianowicie, nie mogę założyć konta na ESO, bo ...
mój
> CD-Key został już "zużyty" ... aaaaaaa ... no tego to już za wiele!

I co udalo ci sie okiełznać problem z cd-kejem?bo ja nadala z tym wytraconym serialem walcze
i szukam i pytam i...nic ;/;/;/


U mnie to samo, powysyłałem maile do supportu z ES i nic! Co to za support?! Do tej pory byłem cierpliwy, ale zaczyna mnie szlag trafiać z tym wszystkim! Non stop pod górę... eh... Kupuję oryginała a grać po sieci nie mogę, gdzie tu sprawiedliwość!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować