Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Witajcie
mam taki problem.w trybie single player w momencie otwarcia zapisanej gry mam komunikat "gra wstrzymana" lub podobny. Wciskam ESC i inne klawisze i nic. Co mam zrobić?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 09:41, janusz-10 napisał:

Witajcie
mam taki problem.w trybie single player w momencie otwarcia zapisanej gry mam komunikat "gra
wstrzymana" lub podobny. Wciskam ESC i inne klawisze i nic. Co mam zrobić?
Pozdrawiam


Wciśnij przycisk Pause Break, znajduje się na samej górze nad strzałkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już nie mogę.Próbowałem ściągać te aktualizacje rano,po południu i wieczorem.Ciągle ten komunikat.Nie próbowałem sposobem Soczewy bo po tym sposobie niektóre osoby mają jakieś błędy.Chcę normalnie ściągnać tego patch''a!!!Niech coś z tym zrobią!Niech naprawią auto aktalizatora albo zamieszczą patcha do ściągnięcia ze strony!Kupiłem oryginalną grę i nie mogę grać w sieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 10:07, Łukasz123 napisał:

No ja już nie mogę.Próbowałem ściągać te aktualizacje rano,po południu i wieczorem.Ciągle ten
komunikat.Nie próbowałem sposobem Soczewy bo po tym sposobie niektóre osoby mają jakieś błędy.Chcę
normalnie ściągnać tego patch''a!!!Niech coś z tym zrobią!Niech naprawią auto aktalizatora
albo zamieszczą patcha do ściągnięcia ze strony!Kupiłem oryginalną grę i nie mogę grać w sieci!

Wiem jak wam pomuc z tym Patchem. Można go ściągnąć normalnie z ESO jak sie ma powyżej 1,5 Gb wolnego miejsca na dysku. Wystarczy tyle zwolnić, włączyć grę i w opcjaich i narzędziach (w menu głównym gry) kliknąć aktualizuj grę. I już gotowe, bez żadnych zmian w plikach.


(Offtopic) Przypominam że jest Klan Forum Gram.pl w AoE III. Chętnych do przystapienia zapraszam do tego tematu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2065&u=33 . Dziś można również zobaczyć tam screeny z klanówki. Gorąco polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 11:15, Bumara napisał:

> No ja już nie mogę.Próbowałem ściągać te aktualizacje rano,po południu i wieczorem.Ciągle
ten
> komunikat.Nie próbowałem sposobem Soczewy bo po tym sposobie niektóre osoby mają jakieś
błędy.Chcę
> normalnie ściągnać tego patch''a!!!Niech coś z tym zrobią!Niech naprawią auto aktalizatora

> albo zamieszczą patcha do ściągnięcia ze strony!Kupiłem oryginalną grę i nie mogę grać
w sieci!
Wiem jak wam pomuc z tym Patchem. Można go ściągnąć normalnie z ESO jak sie ma powyżej 1,5
Gb wolnego miejsca na dysku. Wystarczy tyle zwolnić, włączyć grę i w opcjaich i narzędziach
(w menu głównym gry) kliknąć aktualizuj grę. I już gotowe, bez żadnych zmian w plikach.


(Offtopic) Przypominam że jest Klan Forum Gram.pl w AoE III. Chętnych do przystapienia zapraszam
do tego tematu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2065&u=33 . Dziś można również zobaczyć
tam screeny z klanówki. Gorąco polecam ;)


Mam na dysku wolne 7 GB.Sciągam aktualizacje prz Opcje i Narzędzia i dalej nic ;( Później wszedłem do katalogu AoE3 i kliknąłem na Autopatcher''a.Wyskoczył mi komunikat żebym wszedł na www.eso.com i tam je ściągnął ale klikam na download i jest napisane "dział w budowie" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Łukasz123 dzięki wszystko działa.Jeśli chodzi o nick z Eso to działa, chyba był jakiś błąd.
Wgrałem patch wg rady Soczewa27 - dzięki. W pewnym momencie wyskoczył komunikat mniej więcej taki " wystąpił bład z patchem może trzeba będzie przeinstalować grę" ale póki co działa i nie ma problemu z grą wsieci. Jeszcze raz dzięki Soczewa27
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuje zainstalować patcha według rady Soczewy ale nie mogę ;( plz help!Sciągnąłem ten plik i zmieniłem jego nazwe na AOE3Update1.cab.Wleiłem go do katalogu aoe3 ale nic się nie podmieniło.Więc otoworzyłem ten sciągniety plik i zminiłem nazwę tylko pliku aoe3-102 ... i wkleilem go i dopiero wtedy coś mi się podmieniło.Utworzyłem plik patch.bat i klikam na niego ale pojawia isę informacja żebym przeinstalował gre.Czy to coś pomoże czy nie?Bo gra mi nie zaktualizowała.Gdzie popełniełem błąd?Plz help ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee scagam sobie z tego link co podal soczewa i pisze ze polonczenie z serverem zostalo zresetowane
a gra jak sie nie uptadeuje tak sie nie uptadeuje

CDP k!@#$% rozwiazcie ten problem, chociarz sie odezwijcie cos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 15:16, xexexe napisał:


CDP k!@#$% rozwiazcie ten problem, chociarz sie odezwijcie cos !


No nie,mogli by dać jakieś oznaki życia napisać kiedy jest przewidywalna data zamieszczenia patcha na serwerze albo chociarz że ESOI milczy i nic nie wiadomo na ten temat.Chciałbym wkońcu znowu zagrać na ESO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 18:24, xexexe napisał:

To tak jakbym kupil pirata i go spolszczyl ^^


Dokładnie.
CD(u)P''y tak zachwalały AoE3, a tu prosze jaki błąd!Dla mnie poważny.Bo kupujemy oryginały głownie z powodu gry przez sieć.Niech coś z tym zrobią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to jest duży minus, ale nie dla CDP tylko dla ES. Ja na przykład uaktualniłem grę do wersji 1.02 ALE nie mogę założyć konta na ESO, bo wyskakuje mi błąd [101], że mój CD-KEY został już zużyty do zakładania kont! Ale jakim cudem?!? Przecież wcześniej nie grałem na ESO... ech ... :(
W jednym z wątków TechSupp na Age Community ktoś z ES napisał, że jeśli nie pomoże reinstalacja gry to należy wymienić produkt... ech ... i znowu będzie zabawa z kurierem tak jak w Pre-Orderze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problema :)
Nie wiem jak grac przez internet zrobilem chyba wszystko. Mówi mi "aktualizacja" dochodzi do polowy i znow od poczatku. Moze jestem idiota, ale poprostu nie wiem :)
????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 21:59, Wycha33 napisał:

Siema mam problema :)
Nie wiem jak grac przez internet zrobilem chyba wszystko. Mówi mi "aktualizacja" dochodzi do
polowy i znow od poczatku. Moze jestem idiota, ale poprostu nie wiem :)
????????????????????????????????????????????????????????????


Nie, nie jesteś idiotą, bo ten błąd zależyn jest tylko od severa ESO.
Radzę natomiast poczytać posty z tej i sprzed kilku stron - może znajdziesz rozwiązanie, które ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 21:59, Wycha33 napisał:

Siema mam problema :)
Nie wiem jak grac przez internet zrobilem chyba wszystko. Mówi mi "aktualizacja" dochodzi do
polowy i znow od poczatku. Moze jestem idiota, ale poprostu nie wiem :)
????????????????????????????????????????????????????????????


Rozwiązanie problemu jest tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1497&pid=740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo , poprez gre sie nie aktualizuje, a sposób który ktos podał z sciaganiem pliku tez nie daje rady bo przy 2-3 mb konczy sciagac a plik ma ~10mb i pewnie dlatego wywala blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować