Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2006 o 21:07, upiordliwy napisał:

Aha no i gdzie jest ta lista obsługiwanych kart?


3D Labs Permedia 1

3DFX � Wszystkie wersje

ATI ES1000
Rage (all)
Radeon
Radeon 7000
Radeon 7000 IGP
Radeon 7200 (32 MB only)
Radeon 7500 (32 MB only)
Mobility Radeon 7000 IGP
Mobility Fire GL

Cirrus Logic - Wszystkie wersje

Matrox G100
Matrox G200
Matrox Millennium
Matrox Millennium II
Matrox Mystique

Geforce 2 (tylko 32 MB)
Geforce
TnT2
TnT
nVidia Riva 128
nVidia Rica 128 zx

S3 Virge_VX
S3 Virge_MX/MV
S3 Virge_MX+
S3 Virge_MX
S3 Virge_GX2
S3 Virge_DX/GX
S3 Trio64V2_DX/GX
S3 Trio64UV+
S3 Aurora64V+
S3 Aurora128
S3 Savage 2000

Intel 945
Intel 915
Intel 810 / 815
Intel 845
Intel 850
Intel 865
Intel i740

Vanta

Rendition - wszystkie wersje
Number9 - wszystkie wersje
Oak Technologies - wszystkie wersje
Chromatic Research - wszystkie wersje
Tseng Labs - wszystkie wersje
Neo-magic - wszystkie wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dziwny problem dochodzi do instalki i wybieram ze sam sobie chce zainstalowac w jakim chce folderze no i wybuieram docelowy D gdzie mam 22 GB a gra i tak instaluje sie na C ;/ gdzie mam 1,5 gb miejsca przed formatem tak nie miałem wiecie co zrobic?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zagrać w tą świąteczną mapę do AoE3? Ściągnąłem ją z sieci, rozpakowałem do takiego folderu jaki był podany, a mimo to, gdy klikam w menu "własne scenariusze" to mapy tam nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 11:07, koniczyn napisał:

> > pełna wersja także wymaga obsługi sse
>
> To przykre. Nie mozna komputera jakos oszukać... ? Athlony maja cos podobnego
> ale rózniło sie jakimis szczegółami?

na niektórych podobno udaje się zrobic upgrade biosu i działa, ale jest jeden na pewno (info
zaczerpnięte z forum AoE 3 - wiele osób ma właśnie ten problem na całym świecie), zafixowany
na 1,4 ghz, nie da się zupgradeowac i, przykro to stwierdzić, na chwilę obecną nie da się na
tym sprzęcie pograć w AoE 3. Mogę się spytać, jakiego konkretnie Athlona posiadasz?


Hej sory ze sie do tematu wpieprzam, ale mam problem jak koledzy wyżej, czyli z obsługą tego SSE nie wiem w ogóle co to jest ;-( i jak to ominąc. A sprzet mam taki: AMD Athlon 1,3ghz, 256 ram, GeForce 2 MX 100/200 32MB , karta rzeczywyiscie niezbyt bogata ale chyba powinno działac :( Wczesniej miałem procka podkręconego na 1,4 ghz ale przy grach ( np. PES5, Hitman Contracts) sie wieszał komp :| czy ktos moze mi pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji nowego patcha zmieniła mi się klawiszologia- nie mogę np podporządkowywac wojsk pod klawisze numeryczne (wcześniej kożystałem z ctrl + cyfra ).
Jak i gdzie przywrócić wcześniejsze ustawienia?
W necie na stronie www.agecommunity.com piszą coś o hotkey editor. Gdzie mogę go znaleźć? Przejrzałem zawartość 3 płytek, folder z grą w moich dokumentach i na dysku i nigdzie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem że nie mogę klawiszami domyślnymi "Ctrl" obracać kamery, dopiero zaczynam grać i pierwsze co zrobiłem to zainstalowałem najnowszego patcha. Ktoś coś wie na ten temat? Bo kamera powinna się chyba obracać a ja niezależnie od ustawień klawiszy mogę tylko przesówać kamerę we wszystkie strony. Jakiś babol w patchu czy tylko ja tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 21:48, Black Ajgor napisał:

Właśnie zauważyłem że nie mogę klawiszami domyślnymi "Ctrl" obracać kamery, dopiero zaczynam
grać i pierwsze co zrobiłem to zainstalowałem najnowszego patcha. Ktoś coś wie na ten temat?
Bo kamera powinna się chyba obracać a ja niezależnie od ustawień klawiszy mogę tylko przesówać
kamerę we wszystkie strony. Jakiś babol w patchu czy tylko ja tak mam?



Musisz wcisnąć ctrl i go trzymac i jak masz to przesuwaj kułko myszy(zapomnialem nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nic nie daje, jak ruszam scrolem myszki to ma bliżej dalej, bez znaczenia czy trzymam Ctrl czy nie. Nawet po przypisaniu innych klawiszy do obracania kamerą nic się nie dzieje, za cholerę nie mogę obrócić kamery, mogę tylko przesówać! Może to wina tego nowego patcha? Mam bezprzewodowy zestaw Logitecha, w innych grach wszystko działa, ktoś ma coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem trąbka, miałem w menu wyłączone obracanie kamery! Jest dobrze! A można obracać fundament budynku przed budową, żeby osada ładniej wyglądała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:26, kana20 napisał:

, ale mam problem jak koledzy wyżej, czyli z obsługą tego
SSE nie wiem w ogóle co to jest ;-( i jak to ominąc. A sprzet mam taki: AMD Athlon 1,3ghz,



SSE to oczywiście Intelowskie Instrukcje wspierające Gry 3D (pierwsze tego typu to MMX) ich odpowiednik w AMD to 3DNow! w nowszych prockach AMD też już je dodano dlatego zalecane są szybsze procki (nowsze) jakie pierwsze modele się ukazały wyposażone w te instrukcje - nie pamiętam chyba od 1500MHz albo dopiero od oznaczenia XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 16:49, r1a napisał:

potrzebuje cd keya do age of empires III pl


W pudełku z grą nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest śmieszne tylko smutne. Jeśli nie masz klucza w pudełku, zgłoś się do Pomocy Technicznej CD projekt. Chyba nie myślisz, że ktoś odda Ci swój? A jeśli nie masz pudełka, a jeszcze gorzej, grasz na piracie, to sorry bracie, ale na tym forum nie lubi się takich ludków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować