Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Niewiecie moze jak podczas gry w sieci LAN sie zapisuje gre ??
Tylko oryginalne serwery do gry mają możliwość zapisywania postaci,statystyk itd.W Lanie nie ma niestety takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 15:52, baczur2 napisał:

Ja mam pytanko jak sie buduje wieże fortowe takie jak sa w kampani w I akcie w 1 misji



NIestety nie da sie.Jest to budynek przeznaczony tylko do kampani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 14:15, Tuddrussel napisał:

> Więc może ja pierwszy :) Zamówiłem wersję przedpremierową i jest tam klauzula w stylu
"wszystkie pudełka muszą być na magazynie"
> czy cóś takiego. Co to znaczy? Czy np. mogę nie dostać swojej kopii przed premierą bo
już nie będziecie mieli, bo zbraknie
> albo coś?

nie ma obaw ;) jesli zamowiles - to na pewno otrzymasz swoje pudeleczko z gra i kuflem.

>CZY W AoE III bedą takie misje jak w poprzedniej części? tz. czy będzie można budowa zamki i i ile budynków będzie miała każda z nacji (bez budynków w stolicy)???? czy wszystkie misje będą w dżungli , czy będą też otwarte tereny??? takie jak w poprzednich częściach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 19:12, ognistywojownik napisał:

misje będą w dżungli , czy będą też otwarte tereny??? takie jak w poprzednich częściach??


Chyba sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie wstawiając, w sumie nie wiem po co, tego screeny, na którym dżungli ewidentnie nie ma. Jest dostepnych sporo stref klimatycznych - każda będzie mniej lub bardziej zalesiona.

Proponuję ściągnąć demo, np. ze strony www.ageofempires3.com, i samemu się przekonać jak gra wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 16:37, Kronos102 napisał:

Mam takie problem, że po 20 minutach (około) grania w AoE III gra mi się zacina i komp się
resetuje, co zrobic??


Pościągaj najnowsze patche do gry i sterowniki do karty grarficznej.

Przy okazji - czy dzieje się to również przy graniu w inne, obciążające system, rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 22:31, Kronos102 napisał:

Nie wiem , nie mam takich rzeczy ktre obciążają system.


Chodzi mi o to czy przy innych, nowych grach, również Ci komputer siada po podobnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 22:55, Kronos102 napisał:

Nie, wszystko normalnie chodzi.


A czy zrobiłeś te wcześniejsze czynności, o których wspomniałem wyżej :) ?

I tak pro forma spytam się czy gra oryginalna i czy komp spełnia minimalne wymagania sprzętowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 23:59, Kronos102 napisał:

Gra oryginalna, komp spełnia wymagania zalecane. A czynności wykonałem i nadal to samo


Hmm, sam nie wiem.
To nie żaden błąd z serii standardowych: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=326

Resetowanie się kompa to z reguły sprawka przegrzewania się procesora lub karty graficznej, zwłaszcza przy komputerach-zestawach, które posiadają plombę(sticker) gwarancyjną uniemożliwiającą zdjęcie obudowy. Również miałem podobny problem i raz pomogło oddanie do serwisu a raz wymiana wentylatora w karcie graf.

Możesz równie dobrze napisać do CDP, adres znajdziesz gdzieś w powyższym linku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 03:12, Backside napisał:

> Gra oryginalna, komp spełnia wymagania zalecane. A czynności wykonałem i nadal to samo


Hmm, sam nie wiem.
To nie żaden błąd z serii standardowych: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=326

Resetowanie się kompa to z reguły sprawka przegrzewania się procesora lub karty graficznej,
zwłaszcza przy komputerach-zestawach, które posiadają plombę(sticker) gwarancyjną uniemożliwiającą
zdjęcie obudowy. Również miałem podobny problem i raz pomogło oddanie do serwisu a raz wymiana
wentylatora w karcie graf.

Możesz równie dobrze napisać do CDP, adres znajdziesz gdzieś w powyższym linku .



Może i masz racje z tym przegrzewaniem, bo mam plombe na kompie. Tylko, że już kiedyś grałęm w AoEIII na tym kompie i nic się nie działo, no cż może jakoś sobie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 09:14, Kubeczek77 napisał:

Siemano ! Gdzie się sprawdza jaką ma się wersje gry??

Opcje i narzędzia -> O grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować