Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 22:38, Przez napisał:

mam 1,7 ghz 256 ram geforce6200a 128 ram co mama zrobic w kompie zeby gra chodzila plynnie
czy jak bede mail 768 ramu gra bedzie chodzial w 800-600 i z maks detalami??

Z maksymalnymi detalami nie, ale spróbuj wyłączyć cienie (albo ustawić na średnie) - do gry za bardzo nie są potrzebne, a powinno to znacznie zwiększyć ilość wyświetlanych klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe - na stronie polskiego wydawcy najnowsza łatka to 1.08? a ja właśnie kończę ściągać polską łatkę 1.09 i to z Australii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga rodzinko fanów AoE zna ktoś z was może odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.. chcialbym swoją grę AoE3 podarować drugiej osobie.. wiecie może w jaki sposób mogę wylogować się ze serwera ESO, tak aby obdarowana przeze mnie osoba grając w tę grę w necie mogła zarejestrować się na tym serwerze pod własnym pseudonimem i rozpocząć grę z zerowym kontem zwycięstw i porażek, zamiast z bagażem moich wyników, bo jak wiecie do jednego klucza można przypisać tylko jeden pseudonim, więc pomyślałem, że może wylogowanie się z ich serwera dałoby to, że kolejna osoba mogłaby się zalogować na ten klucz.. pozdrawiam i w miare możliwości proszę o poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 14:37, gulki81 napisał:

Droga rodzinko fanów AoE zna ktoś z was może odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.. chcialbym
swoją grę AoE3 podarować drugiej osobie.. wiecie może w jaki sposób mogę wylogować się ze serwera
ESO, tak aby obdarowana przeze mnie osoba grając w tę grę w necie mogła zarejestrować się na
tym serwerze pod własnym pseudonimem i rozpocząć grę z zerowym kontem zwycięstw i porażek,
zamiast z bagażem moich wyników, bo jak wiecie do jednego klucza można przypisać tylko jeden
pseudonim, więc pomyślałem, że może wylogowanie się z ich serwera dałoby to, że kolejna osoba
mogłaby się zalogować na ten klucz.. pozdrawiam i w miare możliwości proszę o poradę :)


Niestety raz wykorzystany klucz nie nadaje się do ponownego przetworzenia :) tj. przelogowania na inny nick. Oczywiście możesz podarować komuś swoje konto na ESO dając mu hasło i login, jednak zamiana już raz wpisanego nicku na inny - jest niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko kuipilem sobie AOE III i teraz mnie zastanawia czy jesli sciagn patch do gry 1.9
to czy tym patchu bede tez te pozostale?? czy musze wszystko sciagac??


Nie, nie będziesz musiał. Chyba że są patche powiedzmy 1.08 < 1.09 aktualizujące, ale to by pisało, a normalnie patch 1.09 można instalować do podstawowej wersji gry i wszystko będzie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie prosty, a zarazem trudny problem :|
Jak wczytuje gre to jakim przyciskiem mam ja wznowić....bo pisze mi gra wstrzymana :|
Wiem, że problem banalny ale już wszytkimi przyciskami na klawiaturze próbowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 19:02, Kermit 13 napisał:

Mam strasznie prosty, a zarazem trudny problem :|
Jak wczytuje gre to jakim przyciskiem mam ja wznowić....bo pisze mi gra wstrzymana :|
Wiem, że problem banalny ale już wszytkimi przyciskami na klawiaturze próbowałem :D

Po wczytaniu gry na środku ekranu powinno być okno, klikasz "wznów".
Jednak jeżeli z jakichś tajemniczych powodów nie wyświetla Ci się to okno, naciśnij na klawiaturze przycisk Pause/ Break.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:37, futrzak16 napisał:

> Wiem, że problem banalny ale już wszytkimi przyciskami na klawiaturze próbowałem :D
Po wczytaniu gry na środku ekranu powinno być okno, klikasz "wznów".
Jednak jeżeli z jakichś tajemniczych powodów nie wyświetla Ci się to okno, naciśnij na klawiaturze
przycisk Pause/ Break.


Własnie sie nic nie wyświetla...chyba bede musiał zrobić reinstalke :|
A domyślny klawisz Pause/ Break. to jaki jest ?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 21:15, Kermit 13 napisał:

A domyślny klawisz Pause/ Break. to jaki jest ?? :]


a nie chodziło o ten na klawiaturze? jest nad strzałkami, obok "print screen" i "scroll lock"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 21:15, Kermit 13 napisał:

Własnie sie nic nie wyświetla...chyba bede musiał zrobić reinstalke :|
A domyślny klawisz Pause/ Break. to jaki jest ?? :]

Pause/ Break to nie " przycisk gry" tylko klawisz standartowo umieszczany na (chyba) każdej klawiaturze tak jak np. Esc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:57, futrzak16 napisał:

Pause/ Break to nie " przycisk gry" tylko klawisz standartowo umieszczany na (chyba) każdej
klawiaturze tak jak np. Esc.


Dzieki działą :] ale 1 raz sie spotakałem w grze, żeby ten przycisk był używany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 18:01, darth 16 napisał:

> Age of Empires III Poradnik do gry w sieci wiecej informacji pod http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13302&u=1

> bedzie milo jak wejdziecie :)
temat jest oczywiście twój :P po co mają wchodzic jak oficjalna strona AOE jest tutaj?? ;P

Bo tam jest zamieszczone o co chodzi :) bo tutaj to kilka postow i juz mojego nie bede widac :) a tam to moze wiecej ludzi mi pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować