Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

1. od razu widać zmiany :)
2. NIE, chyba, że chcesz się pobawić w edytorze tworzenia map to wtedy noc jest podobno dostępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 11:23, s2nto napisał:

1. od razu widać zmiany :)
2. NIE, chyba, że chcesz się pobawić w edytorze tworzenia map to wtedy noc jest podobno dostępna
:)


właśnie zauważyłem, tylko w metropoli widać, poznałem po jednym pijaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie: Jak się zabija (jeśli się da) bohaterów? Jestem w 2 akcie gdzie muszę zniszczyć wszystkie budynki - no to je zniszczyłem, ale jeszcze nie wygrywam to może i mur trzeba rozwalić??

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 13:14, sinir napisał:

czy do dodatku war chiefs (czy coś takiego) potrzebna mi jest też ta, orginalna wersja gry
podstawowej???


Tak, podstawka jest konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu zapomnialam skorzystac z wyszukiwarki, roztrzepana jestem strasznie, przepisuje ten problem tutaj wedlug rady. Więc niedawno zainstalowalam gre Age of Empires 3 na moim komputerze. Gram pol godziny, w koncu musze jednak odejsc, bo musialam gdzies jechac z mama. Zapisuje ja. Wracam po kilku godzinach, wczytuje i caly czas pisze mi komunikat "gra wstrzymana". Mysle sobie zaczekam chwile moze zniknie. Ale czekam 15 minut i dalej jest. Klikanie esc nie pomaga, zmienialam opcje, dalej to samo, probowalam ponownie zainstalowac gre, dalej mam ten sam problem. Wina sprzetu ani sterownikow to napewno nie jest, bo na komputerze taty czy tez mamy dzieje sie to samo. Ja poprostu nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 15:46, marcin1930 napisał:


Mam pytanie: Jak się zabija (jeśli się da) bohaterów? Jestem w 2 akcie gdzie muszę zniszczyć
wszystkie budynki - no to je zniszczyłem, ale jeszcze nie wygrywam to może i mur trzeba rozwalić??

Pozdrawiam


Wygrywasz w momencie, kiedy wybijesz do nogi wszystkie jednostki wroga. :)

Co do tego Pause Break to masakra!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 00:08, s2nto napisał:

Co do tego Pause Break to masakra!! :D


Masakrą jest nieumiejętność przejrzenia karty referencyjnej i lecenie na forum z taką błahostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spucujecie się jak Wam idzie gra w AoE III? :) Bo jak narazie to rozważane są tu podstawowe problemy z patchami, klawiszami itp. a nikt nie pisze o samym graniu. Jeśli sam proszę o takie wpisy więc i sam zacznę.

W AoE III gram z 2 tygodnie, narazie pykam potyczki Francuzami, Hiszpanami oraz Prusakami. Z tej trójki chyba najwygodniejsza jest Hiszpania, szybko się rozwijają w początowej fazie gry co jest krokiem milowym do posiadania potężnej gospodarki, posiadają ciekawe karty w metropolii i jednostki wojskowe (tarczownicy, dragon). Gram na poziomie średnim. Jak dotąd gra bardzo, bardzo mi się podoba.

Zna ktoś może jakąś ciekawą, aktualną, polską stronę lub forum o tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 19:29, madel napisał:


Zna ktoś może jakąś ciekawą, aktualną, polską stronę lub forum o tej grze?

Strona: http://aoe3.gram.pl/ ,tam też znajdziesz odnośnik do forum.
Jeśli interesuje cię silna gospodarka to pgraj Holendrami, gdy postawisz 4 banki praktycznie nie musisz przejmować się złotem, a wieśków możesz posłać do innych rzeczy. Obok Angoli to moja ulubiona nacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 12:54, futrzak16 napisał:

Strona: http://aoe3.gram.pl/ ,tam też znajdziesz odnośnik do forum.
Jeśli interesuje cię silna gospodarka to pgraj Holendrami, gdy postawisz 4 banki praktycznie


No gdzie Holandia do silnej gospodarki? Najbardziej nastawieni na gospodarkę są Angole - bonusowy wieśniak przy postawieniu minor house. W dużym stopniu sprawia, że to angole są bardzo na początku uzależnieni od gospodarki, nie nadający się na rush w początkowej fazie gry. :) Jednak holendrami jeszcz nie grałem, więc spróbuje chodź tak uzależnionego państwa od złota jeszcze nie dotykałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

) Jednak holendrami

Dnia 13.01.2007 o 12:17, s2nto napisał:

jeszcz nie grałem, więc spróbuje chodź tak uzależnionego państwa od złota jeszcze nie dotykałem...
:)


Więc najpierw pograj, a potem wydawaj sądy...
Holendrzy mają trochę słaby start, ale potem już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 14:10, żyrafa napisał:

czy najnowszy patch do aoe 3 czyli 1.09 jest najlepszy??czy lepiej zainstalowac jakis starszy??i
czy on jest napewno najnowszy??


Najnowsze patche zawsze są mile widznae wśród społeczności graczy i tak patch 1.09, który nie długo ma zostać zastąpiony patchem 1.10 pozwala na grę w trybie MultiPlayer. Prócz tego zostały - raczej - wprowadzone liftingowe zmiany do trybu SingePlayer. Więc jeśli skupiasz się wyłącznie na rozgrywce SP, to możesz zostać przy patch 1.7 bądź 1.8. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do podstawki to patche powinny oslabic hiszpanie ktora jest przegieta ze swoimi ultra szybkimi dostawami, ale przede wszystkim naprawic dodatek. niemcami sie grac nie da... po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pisze w odpowiednim temacie ale mam taki problem.Mam oryginał i potrzebuje pomocy w wypełnieniu formularza do gry w necie na www.eso.com . Co to jest ten kod ID gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 11:02, kojot 134 napisał:

Nie wiem czy pisze w odpowiednim temacie ale mam taki problem.Mam oryginał i potrzebuje pomocy
w wypełnieniu formularza do gry w necie na www.eso.com . Co to jest ten kod ID gry?


cdkey? :>

A po co Ci ten formularz, bo ja takiego nie musialem wypełniać do gry MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować