Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 20:36, Bartek 93 napisał:

niemcami sie grac nie da... po prostu
EEEE... co ty... ja jakoś dałem sobie długo grałem szwabikami i nawet 8p na normalu rozwalałem...

na dodatku? bo przed patchem 1.3 kazdy darmowy ulan z dostawa z maista zajmowal miejsce w populacji na stale do konca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of empires to najlepszy RTS w histroi (dla mnie) dodatek też jest cudowny ;]

Ale....

Wie ktoś może słyszał jakieś plotki....o age of empires 4 albo dodatku do age of empires ??

Jak tak to proszę o odpowiedź, jak nawet macie jakieś nie potwierdzone wiadomści to odpiszcie na tego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 11:47, Indrid Cold napisał:

> niemcami sie grac nie da... po prostu
> EEEE... co ty... ja jakoś dałem sobie długo grałem szwabikami i nawet 8p na normalu rozwalałem...

na dodatku? bo przed patchem 1.3 kazdy darmowy ulan z dostawa z maista zajmowal miejsce w populacji
na stale do konca gry.

ups... tak wtedy jeszcze grałem bez dodatku.. sork za bła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie pojawiły się informacje odnośnie nowego add-on''u do AoE III. Pełny tytuł to: Age of Empires III: The Asian Dynasties, a data premiery to jesień tego roku (tak jak add-on do Medieval 2 -> Kingdoms) Jako bonus ładna fotka z gry (1600x1200). :)

20070518212345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dobra informacja:) Kolejna pozycja na liście obowiązkowej na jesień. Miejmy nadzieję, że na ten dodatek nie będziemy musieli czekać tyle ile na pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 21:26, Vormulac napisał:

Nareszcie pojawiły się informacje odnośnie nowego add-on''u do AoE III. Pełny tytuł to: Age
of Empires III: The Asian Dynasties
, a data premiery to jesień tego roku (tak jak add-on
do Medieval 2 -> Kingdoms) Jako bonus ładna fotka z gry (1600x1200). :)

Super, znakomita informacja :) Mam nadzieję, że ten dodatek będzie jeszcze lepszy niż WarChiefs. Czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamespot przeprowadził wywiad z Brian''em Reynolds''em w celu wyciśnięcia z niego jak największej ilości nowych informacji dotyczących drugiego dodatku do AoE III.

Age of Empires III: The Asian Dynasties Exclusive Q&A - The Very First Details
http://www.gamespot.com/pc/strategy/ageofempiresiiitheasiandynasties/news.html?sid=6170888&om_act=convert&om_clk=gumba lls&tag=gumballs;img;2

20070519115305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:56, Vormulac napisał:

/.../


Robi się coraz ciekawiej. Szkoda tylko, że kampanie single player będą miały jedynie po pięć scenariuszy... Ciekawe też jak wyjdzie współpraca z Big Huge Games? No i ten "naprawdę ciężki" ciężki poziom trudności - jak ciężki będzie?;)
Ciekawy też jestem jakie trzy nacje pojawią się w dodatku? Zapewne Chiny, Indie... i może Japonia? Japońscy samurajowie mogli być interesujący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zainstalowaniem AoE III, ponieważ w 1/4 instalacji wyskakuje błąd 1305. Kiedy miałem piracki system operacyjny to nic takiego nie wyskakiwało. Co to może być, czego to może być wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy posiada ktoś namiary na mapę przedstawioną w AoE3, a także w dodatku? Z tego co pamiętam to edycja premierowa również nie posiadała mapy obu Ameryk z podziałem na prowincje jaki występuje w grze. Tak więc jeśli mógłbym prosić o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam problem z grą Age of Empires III. Muszę nadmienić, że na pirackim windowsie, którego miałem kiedy kupowałem grę działało bez problemu, teraz kiedy się przesiadłem na oryginałkę to wyskakują błędy instalacji. Może ktoś z forumowiczów będzie w stanie mi pomóc.

20070831132725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować