Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2010 o 04:22, lis_23 napisał:

Czy można jeszcze zakupić oba dodatki do " Age of Empires III "? - swego czasu znajdowały
się one w tańszych seriach CD Project ale już od dawna są niedostępne min.w Empiku.


WarChiefs trafia się jeszcze czasem w jakiś marketach w Topsellerze za 10-20zł. a tak poza tym to jeszcze tu masz niezłą okazję http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&pid=6263.
Co do Asian Dynasties to dawno go już nie widziałem w sklepach.
No i jeszcze jedno - obydwa dodatki do Age of Empires III były dostępne na giermaszach i to w edycjach premierowych za... 5zł sztuka. Sam żałuje że taka okazja mi przeszła koło nosa, bo na dzień dzisiejszy posiadam tylko podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 09:18, dave03 napisał:


No i jeszcze jedno - obydwa dodatki do Age of Empires III były dostępne na giermaszach
i to w edycjach premierowych za... 5zł sztuka. Sam żałuje że taka okazja mi przeszła
koło nosa, bo na dzień dzisiejszy posiadam tylko podstawkę.


Heh,ja byłem tylko na Katowickim giermaszu rok temu i nawet specjalnie pytałem o te dodatki,niestety już wtedy nie były dostępne ...
ja też posiadam tylko podstawową wersję gry z " Platynowej kolekcji ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 14:28, lis_23 napisał:

Heh,ja byłem tylko na Katowickim giermaszu rok temu i nawet specjalnie pytałem o te dodatki,niestety
już wtedy nie były dostępne ...


U mnie podobnie. Rok temu ich szukałem podobnie jak i podstawki której wtedy jeszcze nie miałem, ale nie było ani jednego, ani drugiego. W tym roku więc dałem sobie spokój, bo myślałem, że skoro nie było rok temu to teraz tym bardziej i niestety się przejechałem :| Teraz sobie pluje w brodę, bo takiej okazja sie już raczej nie powtórzy.

Dnia 08.08.2010 o 14:28, lis_23 napisał:

ja też posiadam tylko podstawową wersję gry z " Platynowej kolekcji ".


Mnie się fuksło i kupiłem w lutym premieróke jak wirtus ją sprzedawał przez kilka dni. Nie wiem skąd ją wtedy wytrzasnęli, ale najważniejsze, że w się porę zorientowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest z okolicy i chciałby nabyć dodatki do " Age of Empires III " - Saturn w Katowicach,duża ilość obu dodatków w cenie 9.90 zł - dziś nabyłem oba/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w jakich edycjach były te dodatki? Zapewne Topseller, ale może jednak się mylę ;) No i interesowałby mnie jeszcze kwestia tego co znajdowało się w pudełku. Drukowana instrukcja pewnie była, ale jakieś poradniki może jeszcze...
U mnie niestety póki co ich nawet na oczy nie widziałem i z upływem czasu szanse są na to coraz to mniejsze :| Szkoda, zwłaszcza że trafiają się obecnie dosłownie za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 23:39, dave03 napisał:

A w jakich edycjach były te dodatki? Zapewne Topseller, ale może jednak się mylę ;) No
i interesowałby mnie jeszcze kwestia tego co znajdowało się w pudełku. Drukowana instrukcja
pewnie była, ale jakieś poradniki może jeszcze...
U mnie niestety póki co ich nawet na oczy nie widziałem i z upływem czasu szanse są na
to coraz to mniejsze :| Szkoda, zwłaszcza że trafiają się obecnie dosłownie za grosze.


TopSeller z dwustronną okładką,pierwszy dodatek ma jeszcze drugi, dodatkowy dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 00:28, lis_23 napisał:

TopSeller z dwustronną okładką,pierwszy dodatek ma jeszcze drugi, dodatkowy dysk.


Hmmm, czyli nawet instrukcji jednak nie ma? no i interesowałaby mnie zawartość tego dodatkowego dysku. W podstawce była to płyta audio, ale tutaj już na tak wartościowy materiał nie liczę, choć mylić się bym chciał ;)

Nieznajomosc --->

>podal by mi ktos link do sklepu internetowego (?) gdzie dostane AOE III po polsku w przyzwoitej cenie?

Nówkę w sklepie to aktualnie ciężko wyrwać. Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko zaglądanie na allegro czy inne tego typu aukcje, czasem nawet trafiają się tam zafoliowane egzemplarze. A jak nie to czekać i liczyć aż jakiś dystrybutor pokusi się o jakieś wznowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2010 o 08:32, dave03 napisał:


Hmmm, czyli nawet instrukcji jednak nie ma? no i interesowałaby mnie zawartość tego dodatkowego
dysku. W podstawce była to płyta audio, ale tutaj już na tak wartościowy materiał nie
liczę, choć mylić się bym chciał ;)

Instrukcje są,nawet dosyć grubsze - jak na niższą serię - pochodzą one z wydań premierowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie grałem w podstawkę. Ogólnie gra jest bardzo fajna, ale nie podoba mi się wplatanie "magicznych" wątków w fabulę.

W Warchiefs, albo Asian Dynasties też są takie cuda ? Czy jakaś normalna kampania historyczna ?


I co bardziej polecacie produkować, Muszkieterów, czy strzelców (skirmisher) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem w internecie rozwiązania na mój problem i nie znalazłem go jeszcze

Jak tworze swój scenariusz w edytorze map gracze komputerowi nie chcą sie ruszać SI nie działa.

Ustawiłem w opcjach gracze by sterował nimi komputer oraz ładowałęm różne Si nic nie pomagało.
Posiadam oryginalna grę

Nie mam pojęcia od czego to zalezy. Słyszał ktoś z was o takim problemie może znacierozwiązanie np. dodać cele misji itp kombinowałem na wszelkie sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować