• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
szak

Kampania Heroes V

Pytanie

Mam pytanie czy da sie jakos zaczac kampanie akademii nie majac ukonczonej kampanii Sylvan , w ostatniej misji Sylvan dopiero na samym koncu zorientowalem sie ze te feniksy byly potrzebne do zabicia Nikolaja a ja niestety nie wzielem ich do armi, bo mialem lepsze jednostki, a nie chce mi sie tej misji grac od nowa (bo jest dluga), wiec jak da sie to jakos ominac to bylby wdzieczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Odpowiem ci, pod warunkiem że powiesz mi jak przejść misje trzecią (inferno). Konkretnie nie mogę kupić LEPSZYCH BUDYNKÓW jak naprzykład zamek bo pokazuje mi się"osiągnięto maksymalny limit uprawnień dla tego budynku w tym mieście."
Znam odpowiedz na twoje pytanie, ponieważ spytałem się mojego kolegi sam miał taki problem.
Na moje pytanie głupek nie chce mi odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chciałbym wtrącić .... Czy nieuważacie że kampanie herosa V są ciut zatrudne ? Jestem miłośnikiem tej gry i mialem kilka problemów z przejściem niektórych kampani. Z tego właśnie powodu skończyłem na Lochu i 2 misji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jezeli uwazasz ze kampania jesyt za trudna to po pierwsze spatchuj gre do wersji 1.4 nastepnie zmniejsz poziom trudnosci... jesli gra jest za trudna na poziomie latwym coz... nie wiem co wtedy mozesz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.11.2006 o 10:22, piowolin napisał:

No dobra. ale powiedzcie mi jak to hamstwo przejść


Link został podany już 2 razy, a ja zrobię to trzeci raz==> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=25624
Tam zadaj swoje pytanie i nie twórz oddzielnego tematu dla każdego problemu w grze.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27 <==instrukcja obsługi wyszukiwarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.11.2006 o 09:33, Valsharessa napisał:

Chciałbym wtrącić .... Czy nieuważacie że kampanie herosa V są ciut zatrudne ? Jestem miłośnikiem
tej gry i mialem kilka problemów z przejściem niektórych kampani. Z tego właśnie powodu skończyłem
na Lochu i 2 misji ;/


Trudna kampania? Ja tez gralem we wszystkie czesci HoMM-a.
btw. Wlasnie zaraz skoncze na normal i mam zamiar grac od poczatku na HARD, zeby lepiej rozwijac bohaterow i miec ciekawsze, zaciete walki z wrogiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.11.2006 o 18:03, szak napisał:

Mam pytanie czy da sie jakos zaczac kampanie akademii nie majac ukonczonej kampanii Sylvan
, w ostatniej misji Sylvan dopiero na samym koncu zorientowalem sie ze te feniksy byly potrzebne
do zabicia Nikolaja a ja niestety nie wzielem ich do armi, bo mialem lepsze jednostki, a nie
chce mi sie tej misji grac od nowa (bo jest dluga), wiec jak da sie to jakos ominac to bylby
wdzieczny za pomoc

Sciagnis sava z netu ni dam linku bo niechce mi sie szukac:) uzyj google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.11.2006 o 10:43, morthi napisał:

jezeli uwazasz ze kampania jesyt za trudna to po pierwsze spatchuj gre do wersji 1.4 nastepnie
zmniejsz poziom trudnosci... jesli gra jest za trudna na poziomie latwym coz... nie wiem co
wtedy mozesz zrobic

Ja wiem:) uzyc cheatow ale jesli nie moze kolega przejsc kampanii(banał) to nie wiem czy bedzie umial jes wlaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2007 o 22:12, Pawlo100 napisał:

Siemka przeszedłem całą kampanię i największe problemy sprawiła mi kampania lochu a wam??

Ludzie niech ktoś zamknie ten temat .
Dostaliście link więc na grzyba tu piszecie tam wam pomogą
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=25624 ile razy ten link się będzie powtarzał
Pawlo ty czasem czytasz to co piszą u góry? :D taka rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2007 o 22:17, Razak napisał:

> Siemka przeszedłem całą kampanię i największe problemy sprawiła mi kampania lochu a wam??

Ludzie niech ktoś zamknie ten temat .
Dostaliście link więc na grzyba tu piszecie tam wam pomogą
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=25624 ile razy ten link się będzie powtarzał
Pawlo ty czasem czytasz to co piszą u góry? :D taka rada


czasami mi sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2007 o 22:18, Pawlo100 napisał:

> > Siemka przeszedłem całą kampanię i największe problemy sprawiła mi kampania lochu
a wam??
>
> Ludzie niech ktoś zamknie ten temat .
> Dostaliście link więc na grzyba tu piszecie tam wam pomogą
> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=25624 ile razy ten link się będzie powtarzał

> Pawlo ty czasem czytasz to co piszą u góry? :D taka rada

czasami mi sie zdarza

a więc panowie zapraszam do tematu o HV który wcześniej powstał a kogoś prosze, żeby ten temat zamkną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować