Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Witam wszystkih uzytkownikow tego forum, wychodze do was z propozycja pokazania gry jaka jest WH polskiej scenie eSportowej i postawic ja rowni z starcraftem W3 oraz innego rodzaju grami. Nasza strona chce zająć sie promowaniem tego co ma zaintereowanie wielu graczy lecz oficjalnie nie zostalo zaakceptowane przes eSport.

Chciałbym aby kazda zainteresowana funkcją redaktora osoba zglosila sie do mnie na gg: 5051430 bądz zostawila wiadomośc pod adresem administracja@escn.pl (tytule podajać newsman WH40k) bądz besposrednio do mnie krycho515@gmail.com (tyt jak wyzej).

Jestem graczem i wielkim fanem tej gry, wiem ze ma potencjal i jak napisalem wyzej mozna ja postawic na rowni z W3 czy SC tylko trzeba troche inicjatywy ze strony graczy i rozgłos. Strona ktora prowadze ma niewiele bo ok 1 miesiąca lecz juz jest sporo zainteresowanie. Do tej pory jednak pisalismy o grach typu FPS.

Dlaczego własnie WH40k? Jeszcze raz zaznacze ma ta gra spory potencjał i chciałbym wystawiac aktualności z gry oraz promowac organizacje ktore maja w swoim zespole graczy WH. Jest to gra strategiczna co bedzie nowością na naszej stronie.

Chcemy organizowac turnieje i cupy a nawet i LANy oraz transmisje z meczy. Wraz z rozwojem serwisu bedziemy rowniez płacic za prace w serwisie.

To zego oczekujemy od redakcj to:
- bardzo dobre rozeznanie w scenie
- pisanie newsow w j.polskim (min 1news/dzień)
- mozliwosc kontaktu z zcolowymi graczmi sceny WH
- znajaomosc stron z aktualizacjami do gry

Co oferujemy:
Jako ze jestesmy "swiezą" organizacja jedyne co mozemy zaoferować to "zabłyśniecie" nascenie eSportowej i mozliwosc samokszalcenia jako newsman. Dostarczymy wszelka pomoc jezeli chodzi o pisanie.

- Własną skrzynke elektroniczną na domenie wraz z przekierowaniem.
- Możliwość reklamowania własnego klanu.
- Możliwość podłączenia sie do ciekawego projektu jakim jest ESCN.
- Oraz wszystkie inne korzyści wraz z rozwojem portalu.

Sponsoruje nas firma iSports wiec jezeli tylko bedzie taka mozeliwosc udstepnimy redakcji rownież mozliwość kozystania z serwera oficialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko napisać jedną rzecz. Warhammer 40.000 to nie jest gra, to jest uniwersum, świat stworzony przez Games Workshop. Dawn of War to gra. Ma przed sobą "W40k" ponieważ jest grą mogącą oficjalnie reprezentować to uniwersum. A z tego co widzę w twoim poście i po sondzie na tej stronie( http://escn.pl/) wydaje mi się że nie zdawałeś sobie z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem. Zainstalowałem sobie steama po angielsku i przeniosłem w odpowiednie miejsce betę DoWa II(kolega mi ściągną więc musiałem ja transplantować) włączam grę i chcę się logować na tym całym pieprzonym Games for Windows Livie, ale on mi wyskakuje po polsku, a nie wiem gdzie zmienić zęby był po angielsku. W jakimś folderze Locale gry mam tam pliki gdzie pisze locale=English. Czy może mam sobie ściągnąć ten GfWL osobno i zainstalować ?? Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:21, Joannita napisał:

Chłopaki mam problem. Zainstalowałem sobie steama po angielsku i przeniosłem w odpowiednie
miejsce betę DoWa II(kolega mi ściągną więc musiałem ja transplantować) włączam grę i
chcę się logować na tym całym pieprzonym Games for Windows Livie, ale on mi wyskakuje
po polsku, a nie wiem gdzie zmienić zęby był po angielsku. W jakimś folderze Locale gry
mam tam pliki gdzie pisze locale=English. Czy może mam sobie ściągnąć ten GfWL osobno
i zainstalować ?? Z góry dziękuje za pomoc.


System jest taki - musisz założyć konto na anglojęzycznej wersji strony GfWL i podać jako miejsce zamieszkania jakiś kraj gdzie GfWL jest oficjalnie dostępne. Najłatwiej jest to zrobić nie z poziomu gry tylko poprzez przeglądarkę internetową (i google). Od biedy gdzieś na ostatnich 15 stronach powinno się dać znaleźc bezpośredni link gdzie to trzeba zrobić. A w tym że w grze GfWL jest po polsku nie ma nic niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Xantor już mi się uda3o ale coś mam z grafiką. Mam ustawione na Low wszystko a mam coś takiego:
Wyszły niedawno najnowsze sterowniki nvidii ??

20090210220454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:33, Konował napisał:

Chciałbym tylko napisać jedną rzecz. Warhammer 40.000 to nie jest gra, to jest uniwersum,
świat stworzony przez Games Workshop. Dawn of War to gra. Ma przed sobą "W40k" ponieważ
jest grą mogącą oficjalnie reprezentować to uniwersum. A z tego co widzę w twoim poście
i po sondzie na tej stronie( http://escn.pl/) wydaje mi się że nie zdawałeś sobie z tego
sprawy.


OK rozumiem i sory za błąd ale nie tego oczekiwałem. Scena DoW w zasadzie obumarła a nie było by tego. Tak jak starcraft czy warcraft 3 które goszczą na największych imprezach lanowych takich jak HLC WCG ESWC czy nawet ESL Intel Master Series. 3-4 lata temu grało sie dla zabawy teraz to sie powoli zmienia. Największe firmy inwestują w esport takie jak Intel, Heyah, Razer, Adidas, Deel, AMD, Asus, Nvidia , Sony itd.

Sponsorują rozgrywki esportowe to się rozwija bardzo szybko. Gracze podpisują umowy o dzieło na gre.

http://www.wcg.com.pl/default.aspx
http://www.esl-world.net/masters
http://cybersport.pl
http://www.eswc.com/

Lecz niestety jeśli nie ma osób chcących rozwijać medialnie gre i otworzyć się na świat. To gracze sami skazują gre na powolne obumieranie.Wychode do was Graczy z propozycja pokazania ze warto grac w DoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zły adres na przedstawianie tej oferty. :] To małe forum, nie znajdziesz tu wielu chętnych. Radziłbym Ci odwiedzić www.dawnofwar.pl, gdzie skupiona jest cała polska scena tej gry (w tej chwili przechodzi "problemy techniczne" ale jak już wstanie, zajrzyj tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 13:54, Dyzio Diablo napisał:

Zły adres na przedstawianie tej oferty. :] To małe forum, nie znajdziesz tu wielu chętnych.
Radziłbym Ci odwiedzić www.dawnofwar.pl, gdzie skupiona jest cała polska scena tej gry
(w tej chwili przechodzi "problemy techniczne" ale jak już wstanie, zajrzyj tam).


znam to forum i od kilku dni próbuje sie tam dostać ale jest jak mowisz maja problemy. A po zatym staram sie zaostawic wiadomość wszedie gdzie tylko jest zainteresowanei tą grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wiesz, kombinować można, ale część osób z tego forum (nielicha część) udzielała się w przeróżnych ligach/klanach i innych festynach. Rzecz w tym, że DoW powoli się wypala. Nadal jest znakomitą grą, ale ostatni dodatek zraził do niego masę osób. Spatchowano go zbyt późno by naprawić taki stan rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 13:59, Lord Avatar napisał:

/.../

Wiesz, kombinować można, ale część osób z tego forum (nielicha część) udzielała się w
przeróżnych ligach/klanach i innych festynach. Rzecz w tym, że DoW powoli się wypala.
Nadal jest znakomitą grą, ale ostatni dodatek zraził do niego masę osób. Spatchowano
go zbyt późno by naprawić taki stan rzeczy.


Wiem ze sie wypala, i zdaje sobie sprawe ze coraz mniej ludzi moze w to grac ale właśnie po to skacze z forum na forum aby pobudzić tą gre i zaprezentować ja (przynajmniej narazie) polskiej scenie eSportowej. zacząc organizować turnieje, ligi i jak da rade to nawet spotkania lanowe. Ale sam nie jestem w stanie tego zrobić, potrzeba tu zaangażowania za srony graczy prawdziwych fanów tej gry. Ile tak w łaściwie jest stron DoW 1 moze 2 ? (takie dobrze prowadzone dostarczające informacje, pomijając oficjalną anglojęzyczną strone) a dla porównania dam W3 ile tego jest? Masa. A gra wcale nie jest jakaś super. Ja wiem ze DoW ma potencjal bo sam w nigo od czasudozasu pogrywam i wiem ze warto z nim wyjśc na świat. Ale podkrele to jeszcze raz, potrzebuje WASZEJ - Graczy pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chodzi w końco DoW 1 czy DoW 2? DoW jeden już umarł i nie ma sensu wykopywać trupa, za to DoW 2 ma potencjał, ale na razie nic poza tym. Lepiej skupić się na tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem pierwszą grę przeciw Tyrkom po patchu. I na pewno nie są IMBA, przynajmniej odnoszę takie wrażenie grając orkami. Mają doskonałą kontrę i nawet jeśli wróg ma Tyrana, dwa oddziały warriorów (wszystko z VC) i masę mniejszych (w tym Hormagaunty z Synapse), to i tak w ciągu kilka sekund będzie zmuszony zaznaczyć całą armię i nacisnąć "X". Właściwie jest wiele rodzajów tej kontry, ale za każdym razem czymś trzeba zacząć:
- Stunbomb Kommando Nob''a lub upgrade Stikkbombaz,
- Power Shot (nazwa może być inna - w każdym razie wiecie o co chodzi) Kommando Nob''a lub Looted Tanka,
- teleport Mekboy''em i odpalenie trzęsienia ziemi,
- podejście Kommando Nob''em w stealth i odpalenie bomby.

Następnie można użyć jednego z powyższych skilli (ofc innego niż początkowy) jeśli mamy taką możliwość. Potem specjalna zdolność Tankbustas, Stikkbombaz i można poprawić w CC lub zwykłymi Shootami.
Użycie takiego combo jest równie potężne jak Roks. Przed chwilą byłem uczestnikiem rzezi Tyranidów w taki właśnie sposób. Dwóch graczy grających tyrkami (ofc prawie same VC) zrobiło frontalny atak i odparłem ich sam dzięki powyższemu combo z małą pomocą Dreadnought''a sojusznika. Zaatakowali z dwóch stron - z jednej strony wystarczył strzał z Looted Tanka i poprawienie Kommando Nob'em, a z drugiej rozwalił ich skill Tankbustas i granaty Stikkbombaz...
To Orkz są IMBA, nie tyrki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak może i orkowie mają możliwość sensownej walki z VC, jednak co z SM i eldami(chociaż jako tako działają granaty + falcony, jednak to zależy od umiejętności tyrka z ucieczką od wybuchającej plazmy, co trudne nie jest)?
W końcu SM i eldy mogą stawać w szranki na równi z orkami, jednak z nidami już nie, które są bite przez orki. :D
Po części pokazałeś jak relic potrafi uwalić balans do skomplikowanego stopnia. :D

btw Jednak VC nadal dupcy wszystko, nie ważne jaką ma obronę, co nie powinno mieć miejsca, skoro to jest "ULTIMAte POWAH WEPON", a orki mogą im pod nogi podstawić bombki, jednak inne rasy aż tak sprytne nie są. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 14:55, Nagaroth napisał:

Nie widzę sensu robienia zawodów w DoW 1 (zwłaszcza na SS) skoro niedługo będzie dostępny
DoW 2.


Moze byc zastoj w grze w pierwszej czesci DoW, pomijając SS bo mi tez szczerze mowiac nie pasuje to co zrobili twórcy ale jak bedzie mozliwosc i chec to nawet i w SS mozna cos zorganizowac. Wracajac do zastoju chyba w kazdej grze tak jest ze przed wyjsciem czegos nowego starsze czesci wahają się albo wygasają, gralem juz w wersje Beta DoW II i nie powala mnie az tak bardzo, grywalem rowniez w Company of Heros i tam grafika jest podobna z ta roznica ze ralia sa inne (CoH II wojna swiatowa) wiec nowa wersja DoW dla mnie nie jest jakąś rewelacją. I mimo tego moge sie założyć ze znajda sie fani pierwszej czesci ktorzy nadal beda grywac i z checia brali by udział w turniejach, tym bardziej w turniejach z nagrodami. Odrazu mowie ze nie zamykamy sie na DoW II wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 14:26, Mroku21 napisał:

To chodzi w końco DoW 1 czy DoW 2? DoW jeden już umarł i nie ma sensu wykopywać trupa,
za to DoW 2 ma potencjał, ale na razie nic poza tym. Lepiej skupić się na tym drugim.


Mroku... jemu idzie o ilość stron, "1 może 2"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 16:02, Gol Galad napisał:

Jednak może i orkowie mają możliwość sensownej walki z VC, jednak co z SM i eldami(chociaż
jako tako działają granaty + falcony, jednak to zależy od umiejętności tyrka z ucieczką
od wybuchającej plazmy, co trudne nie jest)?
W końcu SM i eldy mogą stawać w szranki na równi z orkami, jednak z nidami już nie, które
są bite przez orki. :D


U know, to się nazywa MU. I będzie miało miejsce zw każdej grze w, której występują więcej niż 2 strony konfliktu. Za to VC Tyranta jest zabugowana, inaczej nie wyłoby tak solidarnie całe beta community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

No tak, jeden mecz, Tyranid pewnie Rank 1-5 ale co tam, ja stawierdzam,ze imba nie jest. W końcu gran juz tyle, i z tak wytrawnymi graczami walczyłem,że mogę śmiało stwierdzic, ze Tyranidzi nie są imba! Bo mowie to ja, Mediv.


Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować