Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2009 o 23:36, General Sturnn napisał:

Oczywiście po co naprawiac to,że Tyranid moze srać Carnifexami jak szalony :>


to jest przegięcie w pewnej chwili Tyranid ma z 5-6 Carnifexów...i masakra : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 14:12, Maciek2194 napisał:

to jest przegięcie w pewnej chwili Tyranid ma z 5-6 Carnifexów...i masakra : O


Rozumiem że z założenia tyranidów jest dużo, ale żeby stosować tą zasadę także do tych bydląt? Będzie miał co Relic balansować, oj będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 14:12, Maciek2194 napisał:

to jest przegięcie w pewnej chwili Tyranid ma z 5-6 Carnifexów...i masakra : O


Szkoda, że nie sto.

6 x 18 = 108

I liczyłem to bez kar dla populacji.
Ofc mówimy tu o jednym tyrku. W grze z kilkoma pod koniec meczu łazi sporo Carnifexów, ale to samo można powiedzieć o Looted Tankach i predach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:58, Dyzio Diablo napisał:

> 6 x 18 = 108

5 x 18 = 90

A pięć Carnifexów jest przesadzonych.


ta tyle że ile energii na nie potrzeba (pamiętając o niezlikwidowanym podatku od jednostek)?? Mnie maksymalnie udało się na raz wystawić 2 squady nobów z upami czy 2x Looted Tanks w grze drużynowej ( w 1na1 rzadko się cokolwiek z t3 daje wystawić) tak więc te opowieści o 5 carnifexach od jednego tyrka są mocno przesadzone ( no chyba żejedna strona miała 4 punkty energii z 12 generatorami ale jeśli tok to l2p n00b)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jeszcze wprost powiedz, że tyranid jest za słaby. Jakimś cudem predatory nie robią takiego rozpie*dolu jak carnifexy. Jeden predator temu zasrańcowi z venom cannon zabrał zaledwie 1/3 życia. Tak więc - zawrzeć gębę proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:11, Jaracz napisał:

Najlepiej jeszcze wprost powiedz, że tyranid jest za słaby. Jakimś cudem predatory nie
robią takiego rozpie*dolu jak carnifexy. Jeden predator temu zasrańcowi z venom cannon
zabrał zaledwie 1/3 życia. Tak więc - zawrzeć gębę proszę.



Po za tym Carnifex nawet nie dostaje takiego dmg jak pojazdy od jednostek av...zeby ubic jednego, trzeba conajmniej 4 minut. Pred pada w 15 sekund :>
Jaracz mądrze mówi, policzcie sobie jak idzie 5 Carnifexów od jednego Tyra, ktory na to kase ma niewazne ile woja straci Oo żal.ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carniaki są tak przepakowane, ponieważ genialni projektanci jednostek z rerica wprost kochają dawać z dupy pancerz demona każdej dużej jednostce która nie przypomina czołgu. Czym taki bydlak różni się od Preda, poza tym że chodzi na dwóch nogach?... Nie dość , że byłoby mniej roboty z balansem, to nie dochodziło by też do ww. absurdów. >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu toczyła się tutaj dyskusja na temat tego czy Steam będzie potrzebny do gry czy też nie.
Wydaje mi się iż znalazłem odpowiedź:
http://img.gram.pl/upl/katalog/w3/200901141849373187.jpg
Chodzi o taki mały napis w czerwonej ramce - prawy górny róg:
"Aktywacja wymaga połączenia z internetem"
Jednak że "to" może się odnosić do GfW, z drugiej strony utworzenie konta off line nie wymaga chyba połączenia z siecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Od dosc dawna wiadomo ze jednak steam jest wymagany .
Gre zamowilem w Angli teraz tylko czekam i obserwuje kurs funta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na bieżąco pomimo zainteresowania grą nie śledzę wątku.
Ostatni raz jak czytałem o "Steamie" w DOW2 było powiedziane iż:
- istnieje możliwość rejestracji gry na koncie steam i granie bez płyty
- zgubisz płytę, podałeś wcześniej klucz możesz ściągnąć instalkę z neta i dalej cieszyć się grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 00:20, Szalony Max napisał:

Ja tam na bieżąco pomimo zainteresowania grą nie śledzę wątku.
Ostatni raz jak czytałem o "Steamie" w DOW2 było powiedziane iż:
- istnieje możliwość rejestracji gry na koncie steam i granie bez płyty
- zgubisz płytę, podałeś wcześniej klucz możesz ściągnąć instalkę z neta i dalej cieszyć
się grą.

No tak to jest z każdą grą zarejestrowaną na koncie Steamowym. Co do tego czy Steam będzie wymagany to pewności nie mam, ale ta notka na pudełku odnosi się chyba do Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:58, Dyzio Diablo napisał:

Carniaki są tak przepakowane, ponieważ genialni projektanci jednostek z rerica wprost
kochają dawać z dupy pancerz demona każdej dużej jednostce która nie przypomina czołgu.


Fex ma pancerz pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 01:02, Lord Avatar napisał:

Fex ma pancerz pojazdu.


No to powiem CI,ze to najciezy pojazd w grze w takim razie...Nawet Avatar szybciej pada niz to gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Post rollback

Fex ma pancerz "Monster", podobnie jak Avatar.

Przydałoby się, żeby Relic udostępnił wszelkie "tabelki" stojące za mechaniką gry. Można by wtedy zdobyć się na bardziej konstruktywne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie z Maćkiem2192 przed formatem na 1vs1. On grał Tyrki ja Eldarzy. Po pewnym czasie ja miałem Awatara a on carnifexa.... Awatar wziął go w 5 ciosach, przy czym prawie nic nie tracąc z HP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem jedno, jesli chce zabic Carnifexa, musze zfocusowac na nim ogien calej mojej armii. W tym czasie reszta wojsk Tyra pozmawia do okoła, wiec...dla mnie łatwiej zabic avatara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:11, Jaracz napisał:

Najlepiej jeszcze wprost powiedz, że tyranid jest za słaby. Jakimś cudem predatory nie
robią takiego rozpie*dolu jak carnifexy. Jeden predator temu zasrańcowi z venom cannon
zabrał zaledwie 1/3 życia. Tak więc - zawrzeć gębę proszę.


Jakbyś dokładnie przeczytał to zauważyłbyś iż moja wypowiedź odnosiła się wyłącznie do kwestii powszechnego posiadania przez tyranidy po 5 carnifexów na raz w grze - co z mojego doświadczenia jest średnio na jeża możliwe. Kwestia balansu nie została przeze mnie poruszona - tak więc ja mówię o jabłkach ty o gruszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować