Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2009 o 11:16, Xantor napisał:

Jakbyś dokładnie przeczytał to zauważyłbyś iż moja wypowiedź odnosiła się wyłącznie
do kwestii powszechnego posiadania przez tyranidy po 5 carnifexów na raz w grze - co
z mojego doświadczenia jest średnio na jeża możliwe. Kwestia balansu nie została przeze
mnie poruszona - tak więc ja mówię o jabłkach ty o gruszkach.


Ta, dwa dni temu to ,,średnio na jeża" możliwe, rozwaliło mnie i kumpla w 3v3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 12:03, General Sturnn napisał:

Ta, dwa dni temu to ,,średnio na jeża" możliwe, rozwaliło mnie i kumpla w 3v3.


przeciwko ilu tyranidom graliście?? Bo jeśli przeciwko tylko 1 to zasługiwaliście na przegraną skoro pozwoliliście komuś na zebranie energii wymaganej do wystawienia 5 carnifexów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 12:21, Xantor napisał:

> Ta, dwa dni temu to ,,średnio na jeża" możliwe, rozwaliło mnie i kumpla w 3v3.

przeciwko ilu tyranidom graliście?? Bo jeśli przeciwko tylko 1 to zasługiwaliście na
przegraną skoro pozwoliliście komuś na zebranie energii wymaganej do wystawienia 5 carnifexów.


2x tyr i elf. Po za tym na tych mapach zebrac 250 energi na Carnifexa to nie duzo. Zwłaszcza ze tyr prawie jej nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi siew końcu uruchomić betę. I mam kilka przemyśleń
Czy SMy z HP są aż tak dobre nawet na piechotę ??
Drednot to cienias, dwa strzały z broni AV i po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 13:18, Joannita napisał:

Udało mi siew końcu uruchomić betę. I mam kilka przemyśleń
Czy SMy z HP są aż tak dobre nawet na piechotę ??
Drednot to cienias, dwa strzały z broni AV i po nim.


łał ,jak po kazdym pojezdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:41, Tank25 napisał:

Czy ktoś się orientuje czy polska wersja DOW 2 będzie zawierać Day 0 Patch?

Na 99%(cuda się zdarzają...) niue. Przy aktywacji w Steamie od razu się spatchuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:44, Gol Galad napisał:

> Czy ktoś się orientuje czy polska wersja DOW 2 będzie zawierać Day 0 Patch?
Na 99%(cuda się zdarzają...) niue. Przy aktywacji w Steamie od razu się spatchuje.


Coś się boję, że nasza wersja się nie spaczuje i będzie trzeba czekać na patcha polskiego 1,2 miesiące kto wie.
Jak czarna wizja się sprawdzi to będzie lipa i sobie nie pogramy w MP bo wszyscy będą mieli patcha oprócz nas tak jak było przy NWN2.
Mam jednak nadzieję, że tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:59, Tank25 napisał:

Coś się boję, że nasza wersja się nie spaczuje i będzie trzeba czekać na patcha polskiego
1,2 miesiące kto wie.
Jak czarna wizja się sprawdzi to będzie lipa i sobie nie pogramy w MP bo wszyscy będą
mieli patcha oprócz nas tak jak było przy NWN2.
Mam jednak nadzieję, że tak nie będzie.

Nie sądzę. Sam Relic oświadczył, że pierwszy DoW miał taką strukturę, która powodowała naprawdę ogromne pokłady czasu i pracy do stworzenia patcha, aby zostać wydanym, ponieważ dla każdej wersji językowej był inny. W DoW2 będzie to zmienione, więc pliki dla każdej wersji są takie same, dzięki czemu patche i takie tam będą wydawane znacznie szybciej, co można było zaobserwować jako tako w becie.

W końcu DoW2 został wysłany do tłoczni już dawno, a o dogrywaniu materiałów czy dodawaniu płytek nie ma mowy, jednakże gra będzie sprzężona ze Steamem co pozwoli na sprawne patchowanie(mi tam ta platforma się podoba...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos tego patchowania, przecież DoW 2 już dawno pojechał do tłoczni (gdzieś w okolicach wypuszczenia bety ogłoszono, że jest w wersji gold). Więc nie będzie go w żadnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:35, Gol Galad napisał:

Nie sądzę. Sam Relic oświadczył, że pierwszy DoW miał taką strukturę, która powodowała
naprawdę ogromne pokłady czasu i pracy do stworzenia patcha, aby zostać wydanym, ponieważ
dla każdej wersji językowej był inny.

IMO to było zwykłe zasłanianie się i tłumacznie nieudolności/niechęci w patchowaniu DoW1, w końcu już robił się DoW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej panowie mam takie pytanko (kto pyta nie błądzi), nie udalo mi się zagrac w betę ( nie będę się rozpisywał dlaczego) i tak się zastanawiam czy mam jakieś szanse w mp? ponieważ widze że wiara na tym forum cosik doświadczona jest. A i jakies może panowie podrzucicie rady dla gracza który ma zamiar grać SM??
będe wdzięczny za odpowiedz.
bo z tego co zanotowałem to marine ma raczej małe szanse w starciu z tyranidem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:46, Quinti napisał:

hej panowie mam takie pytanko (kto pyta nie błądzi), nie udalo mi się zagrac w betę (
nie będę się rozpisywał dlaczego) i tak się zastanawiam czy mam jakieś szanse w mp?

Trochę treningu i powinieneś sobie radzić całkiem dobrze, DoW 2 jest dużo bardziej casualowy niż DoW1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:44, Jaracz napisał:

Szkoda tylko, że nie ma przedstawionych żadnych obrażeń, a przydałyby się. Albo ja nie
zauważyłem.


Jeszcze nie ma. Corsix coś tam mruczał o dodaniu tabelek z dmg (albo sobie dopowiedziałem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:46, Quinti napisał:

hej panowie mam takie pytanko (kto pyta nie błądzi), nie udalo mi się zagrac w betę (
nie będę się rozpisywał dlaczego) i tak się zastanawiam czy mam jakieś szanse w mp? ponieważ
widze że wiara na tym forum cosik doświadczona jest. A i jakies może panowie podrzucicie
rady dla gracza który ma zamiar grać SM??
będe wdzięczny za odpowiedz.
bo z tego co zanotowałem to marine ma raczej małe szanse w starciu z tyranidem...


Tylko przez bug ktorego nie bedzie juz w pelnej wersji. Generalnie nie ma co nastawiac sie na pojazdy choc zrobic dreda nie zaszkodzi . Pewnie dalej bedzie krolowac taktyka aptekarz+kupa asm gdy odbuguja tego herosa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować