Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Jednak premiery powinny się odbywać w poniedziałki, bo teraz weekend i nikt palcem nie kiwnie żeby rozwiązać problemy.
Przynajmniej udało się usunąć problem z komunikatem "gra jest chwilowo nie dostępna spróbuj później".
Teraz tylko trzeba uruchomić grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mam stema to muszę go ponownie instalować z płyty z grą? - chciałem to obejść i wyszło,że instalacja gry nie powiodła sie ... czy instalacja stema z płyty nic mi nie pochrzani w stemie,którego już mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:18, Kerigun napisał:

Qrde no nie pogram dziś. Zainstalowałem grę, coś się pobrało i gram, przeszedłem ze 3
misje i wychodze z gry, zaczyna się coś z nowu pobierac. Po pobraniu jak chce uruchomić
grę to mi się crashuje, pojawia się okienko zgłaszania crashy i nic ponadto. Nie mogę
sobie pograć. Ktoś coś wie na ten temat ?

Wszyscy^^ Error wyskakuje? W jakim j.grałęś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
jestem zdruzgotany sposobem w jaki wydana została gra.
a właściwie jak zabezpieczona!!!
przecież to woła o pomstę do nieba.
Kupiłam legalną grę, w pudełku, a to okazuje się być tylko atrapa.
Czemu nie mogę odpalić gry bez pobierania tego całego syfu z internetu.
Nie planuję grać w internecie! Więc czemu muszę uaktualnić się do najnowszej wersji.
Pomijam fakt że czekałem 30 min, aż servery steam zechcą się zwolnić!
Jak na razie instaluję grę od 90 min.
Czemu karzecie uczciwych graczy??
Ciekawe jak rozwiążecie problem przeinstalowania wersji kolekcjonerskiej, przy zmianie systemu?
Jeśli dodatek będzie wymagał aktywacji przez steam wybiorę piracką wersję.

powodzenia
m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:26, Maciek2194 napisał:

Wszyscy^^ Error wyskakuje? W jakim j.grałęś


Na początku grałem po angielsku, potem sciągało sie jakoś długi coś, dowiedziałem się że to polonizacja wiec zmieniłem język na angielski. Nic nie nie pobierało i pisało że gotowe. Klikam uruchom, przygotowywuje do uruchomienia i zaraz crash reaort i prośba o wysłanie. Co jest grane ?? Chce se jeszcze pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:28, Kerigun napisał:

o wysłanie. Co jest grane ?? Chce se jeszcze pograć.


Podobnie jak w większości przypadków zepsułeś instalację niechcący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:28, Kerigun napisał:

> Wszyscy^^ Error wyskakuje? W jakim j.grałęś

Na początku grałem po angielsku, potem sciągało sie jakoś długi coś, dowiedziałem się
że to polonizacja wiec zmieniłem język na angielski. Nic nie nie pobierało i pisało że
gotowe. Klikam uruchom, przygotowywuje do uruchomienia i zaraz crash reaort i prośba
o wysłanie. Co jest grane ?? Chce se jeszcze pograć.

Miałem tak samo...cuda nie widy...teraz polonizacje(?)ściągam i zobaczymy co to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PowellP
Cieszę się iż mogłem pomoc :)

lis23
Pacnij "W" przy moim poście to zobaczysz przepis na zainstalowanie dodatku w jednej z wcześniejszych wypowiedzi.

A i na przyszłość ludzie nie bądźcie tacy beztroscy i nie wklejajcie kluczy produktu na forum publicznym :|
Do tego przekopanie się raptem przez 3 strony wątku daje odpowiedzi na część pytań, po wiec śmiecić.

Od siebie dodam iż nieco poirytowała mnie niemożliwość zmiany docelowej instalacji gry, macie Steam na dysku C: to gra się instaluje na C:

A teraz o grze, nie wiem czego czepiały się "gryzipiórki" CDA ale mi kampanie się podoba, to co że schemat każdej z misji jest podobny - znajdź zabij a po drodze wyrżnij wszytko co nie ma "kruka" na ramieniu.
Doprawdy nie wiem czego można oczekiwać / wymagać od świata w którym toczy się nieustanna wojna a dzisiejszy pokój tylko zwiastuje walkę.
Mamy nawet jakieś tam zwroty akcji, które gdyby nie te cholerne recenzje na żywo plus "tydzień z" wywołałby większe wrażenie.
Co ciekawe pomimo iż gracze w tym ja czepiali się wyglądu sierżantów, postacie te dobrze tworzą klimat rozgrywki i pozwalają wczuć się w uniwersum.
Ktoś tez pisał wcześniej iż w grze znajdujemy o wiele lepsze wyposażenia niż te z edycji limitowanej, może i tak ja póki co ja takowego dla Avitusa nie zdobyłem, a to co dostałem za te 10 zeta sprawuje się bardzo dobrze w eliminacji xenos :)
Zresztą co to za problem odłożyć 10 złociszy na grę na która się czekało przeszło 2 lata (tak plus minus).

A na koniec mały Come back - uprzedzam iż obrazek nieco spoleruje fabule gry wiec jak nie chcesz wiedzieć co i jak nie klikaj w powiększenie.

Spoiler

Oto Brat Kapitan Gabriel "Dziadek" Angelos



Dama sam gadałem o kluczu i nie zauważyłem ze wywaliło mój.
Jakby tutaj zawitał moderator niech będzie tak miły i dobry da mej skromnej osoby i wywali obrazek z postu.

20090220223034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:30, Tank25 napisał:

> o wysłanie. Co jest grane ?? Chce se jeszcze pograć.

Podobnie jak w większości przypadków zepsułeś instalację niechcący.

Zaszokowałeś mnie czyli jak ja,on,oni,my zniszczyliśmy instalacje?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:30, Tank25 napisał:

Podobnie jak w większości przypadków zepsułeś instalację niechcący.


Ale jak ?? Normalnie grałem, zaraz po instalacji i pierwszej sesji pobierania poprawki. A teraz nie mogę. Da się to jakoś naprawic ? Każdy tak ma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:31, Szalony Max napisał:

PowellP
Cieszę się iż mogłem pomoc :)

lis23
Pacnij "W" przy moim poście to zobaczysz przepis na zainstalowanie dodatku w jednej z
wcześniejszych wypowiedzi.

A i na przyszłość ludzie nie bądźcie tacy beztroscy i nie wklejajcie kluczy produktu
na forum publicznym :|
Do tego przekopanie się raptem przez 3 strony wątku daje odpowiedzi na część pytań, po
wiec śmiecić.

Od siebie dodam iż nieco poirytowała mnie niemożliwość zmiany docelowej instalacji gry,
macie Steam na dysku C: to gra się instaluje na C:

A teraz o grze, nie wiem czego czepiały się "gryzipiórki" CDA ale mi kampanie się podoba,
to co że schemat każdej z misji jest podobny - znajdź zabij a po drodze wyrżnij wszytko
co nie ma "kruka" na ramieniu.
Doprawdy nie wiem czego można oczekiwać / wymagać od świata w którym toczy się nieustanna
wojna a dzisiejszy pokój tylko zwiastuje walkę.
Mamy nawet jakieś tam zwroty akcji, które gdyby nie te cholerne recenzje na żywo plus
"tydzień z" wywołałby większe wrażenie.
Co ciekawe pomimo iż gracze w tym ja czepiali się wyglądu sierżantów, postacie te dobrze
tworzą klimat rozgrywki i pozwalają wczuć się w uniwersum.
Ktoś tez pisał wcześniej iż w grze znajdujemy o wiele lepsze wyposażenia niż te z edycji
limitowanej, może i tak ja póki co ja takowego dla Avitusa nie zdobyłem, a to co dostałem
za te 10 zeta sprawuje się bardzo dobrze w eliminacji xenos :)
Zresztą co to za problem odłożyć 10 złociszy na grę na która się czekało przeszło 2 lata
(tak plus minus).

A na koniec mały Come back - uprzedzam iż obrazek nieco spoleruje fabule gry wiec jak
nie chcesz wiedzieć co i jak nie klikaj w powiększenie.

Spoiler

Oto Brat Kapitan Gabriel "Dziadek" Angelos


Robisz nazłość
BTW: Czemu Ci od razu podziałało :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:31, Kerigun napisał:

> Podobnie jak w większości przypadków zepsułeś instalację niechcący.

Ale jak ?? Normalnie grałem, zaraz po instalacji i pierwszej sesji pobierania poprawki.
A teraz nie mogę. Da się to jakoś naprawic ? Każdy tak ma ??

Niestety każdy tak ma.
Teraz zostało Ci przeinstalowanie gry.
Ja musiałem jeszcze wyrzucić steama i zainstalować wszystko od nowa bo pokazywało że gra jest nie dostępna.
Teraz się mi ściąga patch zobaczymy czy zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby mam sobie instalować chłam pokroju Steam na kompie by grać w ta grę? Czemu po zkupieniu gry NIE mogę w nią grać? Jak do tej pory podjąłem 5 prób zainstalowania gry, dopiero ostatnia się powiodła. A teraz od 7h próbuję ściągnąć patch i procedura nawet nie może się zacząć. Czy jest sposób na granie bez Steam''a i całej reszty tych wspaniałych ulepszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:33, Tank25 napisał:

Niestety każdy tak ma.
Teraz zostało Ci przeinstalowanie gry.
Ja musiałem jeszcze wyrzucić steama i zainstalować wszystko od nowa bo pokazywało że
gra jest nie dostępna.
Teraz się mi ściąga patch zobaczymy czy zadziała.


A jak zrobić by ponownie nie zepsuć sobie instalacji ?? Czym ją psujemy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:36, Kerigun napisał:

A jak zrobić by ponownie nie zepsuć sobie instalacji ?? Czym ją psujemy ??


Mi się zepsuła bo z niej wyszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:38, Tank25 napisał:

Mi się zepsuła bo z niej wyszedłem.


No mi też się tak stało po wyjściu z gry, czyli co ?? Gramy w grę bez jej wychodzenia :D Nic, poczekam sobie na uaktualnienie jakieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować