Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2009 o 22:38, Tank25 napisał:

> A jak zrobić by ponownie nie zepsuć sobie instalacji ?? Czym ją psujemy ??

Mi się zepsuła bo z niej wyszedłem.

Mi sie zespuła...nie mapiętam to było tak dawno temuuuuuU ..........
Uświadomcie mnie kto jest za te wszystkie błędy winien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:33, Tank25 napisał:

> > Podobnie jak w większości przypadków zepsułeś instalację niechcący.
>
> Ale jak ?? Normalnie grałem, zaraz po instalacji i pierwszej sesji pobierania poprawki.

> A teraz nie mogę. Da się to jakoś naprawic ? Każdy tak ma ??
Niestety każdy tak ma.
Teraz zostało Ci przeinstalowanie gry.
Ja musiałem jeszcze wyrzucić steama i zainstalować wszystko od nowa bo pokazywało że
gra jest nie dostępna.
Teraz się mi ściąga patch zobaczymy czy zadziała.


Daj znać czy będzie działać. Wyjdź potem jak się nagrasz i sprawdz czy naprawdę wychodzenie z gry ją psuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:37, Maciek2194 napisał:

Nie... ; o

Olewam to w takim razie, gra idzie do śmieci. Szkoda mojej kasy, no ale jest lekcja na przyszłość (chociaż droga), by wszystko co ma związek ze Steam ignorować. Szkoda jeszcze większa, że wydawcy tak strasznie dbają o piratów - czytając fora wyraźnie widać, że problemy dotyczą tylko uczciwych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy macie problemy, natomiast u mnie Dan of War II chodzi jak marzenie. Po dosya d3ugim procesie instalacji i patchowania nie mam ?adnych crashy, bugów, bluscreenów or whatever.
Na pocieszenie, dla osób, które nie mogą graa w DoW-a II, wrzucam screena. I kto teraz powie, ?e SM-i nie świecą sie jak, za przeproszeniem, psu jajca? ;)

20090220224855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:31, Kerigun napisał:

Ale jak ?? Normalnie grałem, zaraz po instalacji i pierwszej sesji pobierania poprawki.
A teraz nie mogę. Da się to jakoś naprawic ? Każdy tak ma ??

Wiele osób tak ma. Mi instalacja gry się zepsuła gdy zamknąłem grę klawiszami alt+f4. Przy następnych próbach uruchomienia był już ten Relicowy błąd. Następne instalacje na nic się zdały, albo kończyły się, że nie można było uruchomić poprzez ten błąd co ty masz albo, że gra aktualnie nie jest dostępna lub pobierała się w kółko ta sama aktualizacja.
Zresztą poczytaj wcześniejsze strony to zobaczysz, jak często te problemy się powtarzały. Cała sprawa jest naprawdę dziwna, bo swego czasu grywałem dość długo w HL2+2 epizody i CS:S przez Steama i nigdy z instalacją problemów nie było. Nawet przełączanie języka Steama nie powodowało komplikacji. Bez problemu można było usuwać i instalować ponownie.

Szalony Max:
Czy skończyłeś już kampanię? Na jakim poziomie trudności grałeś? Po screenie widzę, że później nawet ciekawie się robi. Skoro są te dwie ważne postacie to czy są też jakieś odniesienia do kampanii z Soulstorma i Indricka Boreale czy nie ma o tym ani słowa? Bo patrząc po uzbrojeniu (a trochę w tych pierwszych misjach udało mi się zrobić)to są nawet nawiązania do podstawki DoWa (np. broń nazwana Tartarus). Eh, szkoda, że ja zdołałem jedynie kilka pierwszych misji zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:48, Graffis napisał:

> Nie... ; o
Olewam to w takim razie, gra idzie do śmieci. Szkoda mojej kasy, no ale jest lekcja na
przyszłość (chociaż droga), by wszystko co ma związek ze Steam ignorować. Szkoda jeszcze
większa, że wydawcy tak strasznie dbają o piratów - czytając fora wyraźnie widać, że
problemy dotyczą tylko uczciwych graczy.

Live is brutal...ale tylko wytrwali się nie poddają...jesteś najsłabszym ogniwem, złotko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:48, Graffis napisał:

> Nie... ; o
Olewam to w takim razie, gra idzie do śmieci. Szkoda mojej kasy, no ale jest lekcja na
przyszłość (chociaż droga), by wszystko co ma związek ze Steam ignorować. Szkoda jeszcze
większa, że wydawcy tak strasznie dbają o piratów - czytając fora wyraźnie widać, że
problemy dotyczą tylko uczciwych graczy.


Steam jest jak dla mnie dobrym klientem, nie narzekam na niego a mam serię HL, CS, Portal i nie było problemów, teraz też nie mam tylko jest coś z samą grą a nie ze STEAM. A jak już wyrzucasz to może mi wyślesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:49, Lex napisał:

Wy macie problemy, natomiast u mnie Dan of War II chodzi jak marzenie. Po dosya d3ugim
procesie instalacji i patchowania nie mam ?adnych crashy, bugów, bluscreenów or
whatever.
Na pocieszenie, dla osób, które nie mogą graa w DoW-a II, wrzucam screena. I kto teraz
powie, ?e SM-i nie świecą sie jak, za przeproszeniem, psu jajca? ;)

Na złość robisz do moderatora za znęcanie się nad biednymi forumowiczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:49, ja33no napisał:

Ja mam większość wydanych gier na Steam''a i nigdy nie miałem problemów. DoW2 jest pierwszy...

Dla mnie to 4 tytuł związany ze Steam - z każdym były problemy, a w Lost Planet nie dało się grać. Ten przelewa czarę goryczy. Nie lubię, gdy system decyduje za mnie co, gdzie i kiedy instalować, gdy miesza mi moje prywatne foldery, gdy zżera mi zasoby by spamować reklamy, gdy przyczepiają się do mnie ludzie których nie znam i nie mam ochoty znać, tylko dlatego że akurat w coś gram a oni maja kaprys pogadać. Wolę grę kupić, zainstalować i mieć z tego trochę przyjemności. Aktualnie konieczność instalowania tego gniota uniemożliwia mi granie - w innym wypadku po prostu olałbym patchowanie i grał sobie bez tego (jak nie raz miało to miejsce). Teraz mam grę i nie mogę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zainstalowana,wyszło że w tej chwili gra jest nie dostępna i żeby spróbować później - teraz ściąga sie aktualizacja.
piknie...jeden path się ściągnął,a teraz...od kilku minut " rozpoczęcie pobierania ... " ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:49, Czedwik napisał:

Wiele osób tak ma. Mi instalacja gry się zepsuła gdy zamknąłem grę klawiszami alt+f4.
Przy następnych próbach uruchomienia był już ten Relicowy błąd. Następne instalacje na
nic się zdały, albo kończyły się, że nie można było uruchomić poprzez ten błąd co ty
masz albo, że gra aktualnie nie jest dostępna lub pobierała się w kółko ta sama aktualizacja.
Zresztą poczytaj wcześniejsze strony to zobaczysz, jak często te problemy się powtarzały.
Cała sprawa jest naprawdę dziwna, bo swego czasu grywałem dość długo w HL2+2 epizody
i CS:S przez Steama i nigdy z instalacją problemów nie było. Nawet przełączanie języka
Steama nie powodowało komplikacji. Bez problemu można było usuwać i instalować ponownie.


Steam długo użytkuje, CS:CZ HL2, Portal. Czyli ty też na chwilę obecną nie grasz w DoW 2 :| Mam nadzieję że szybko pójdzie im uporanie sie z tym problemem. Jakiś pewnie hotfix wyskoczy i wszyscy będziemy szczęśliwie grac w DoW 2, boshe dobrze ze mam jeszcze CoD 5 po sieci do levelowania bo nie wiem co bym robił czekając na hotfixa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jestes za ostry dla steama
graffis
dlaczego steam
nie musze latac szukac wszelakich pathow steam robi to za mnie
nowa mapka maja ja wszyscy gracze a nie tylko twórcy
ja szukam kontaktu z innymi graczam
i juz dawno komputer nie stanowi dla mnie przeciwnika a ludzie tak a pokanac znajomego to juz super frajda dzieki steamowi mam coraz więcej znajomych
zbierz 6 osobową ekipe trudna sprawa wchodzisz na steama wiesz kto jest aktywny w co gra w tej chwili to sie dołanczam zbieram paru niezdecydowanych
dzięki ciągłym upgradom kazda gra ma przedłuzony czas grywalnosci
a sklep extra rzecz nie wychodząc z domu mam kazdy tytuł który kurier będzie szybszy ?
moge wywalic wszystkie walające pudełka po grach mam jedno konto zostawiam włonczony komp na 3 godziny mam kazdą gre wykupioną wczesniej
musze panietac tylko jedno konto a nie 10 jak ma miejsce przy większej ilosci zakupionych gier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:49, Czedwik napisał:

Czy skończyłeś już kampanię?

Miałem ambitny plan to dziś uczynić, jednak wiedzę że nie dam dary.
Nie to żeby była jakoś bardzo rozbudowana i zajmująca, po postu zmęczony jestem siedzę dna grą od jakiejś 15 non stop.

Dnia 20.02.2009 o 22:49, Czedwik napisał:

Na jakim poziomie trudności grałeś?

Gram na tym drugim w kolejności czyli chyba - "normal".
Skończę ten zobaczę czy będzie chciało mi się odpalać multi, jeśli tak gram po sieci jeśli nie pomęczę każdy z poziomów :)

Dnia 20.02.2009 o 22:49, Czedwik napisał:

Po screenie widzę, że później nawet ciekawie się robi. /.../

Stare przysłowie pszczół mówi "Im dalej w las tym więcej drzew"
Jest trochę odwołań do poprzednich kampanii w ekwipunku / bohaterach, jak dla mnie dopełnia to w całkiem udany sposób historie świata i zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:56, Graffis napisał:

Aktualnie konieczność instalowania tego gniota uniemożliwia
mi granie - w innym wypadku po prostu olałbym patchowanie i grał sobie bez tego (jak
nie raz miało to miejsce). Teraz mam grę i nie mogę grać.


Też mi się to nie podoba, ale cóż poradzić.
Możesz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na cracka. Może już jutro będzie gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam jak i Windows Live powinny być opcjonalnymi dodatkami lub jeśli coś, to konieczne tylko do multi...to idiotyczne że ktoś kupujący grę tylko dla singla musi się użerać z całą masą takiego szitu. Piraci po raz kolejny mają łatwiej od uczciwych graczy.
THQ, CDP - fail :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawić tak i czekać,czy coś kombinować? - to już z pół godziny...

Aha - ktoś pisał,że poradnik jest tylko w wersji limitowanej - błąd - w podstawce też jest,przynajmniej w Saturnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować