Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2009 o 23:24, lis 23 napisał:

Zostawić tak i czekać,czy coś kombinować? - to już z pół godziny...

Aha - ktoś pisał,że poradnik jest tylko w wersji limitowanej - błąd - w podstawce też
jest,przynajmniej w Saturnie ;)

w wersji normalnej też jest ;o Ja czekam aż się to coś długie skończy jeszcze 1h ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 23:24, lis 23 napisał:

Aha - ktoś pisał,że poradnik jest tylko w wersji limitowanej - błąd - w podstawce też
jest,przynajmniej w Saturnie ;)

Zgadza się, byłem dziś i też to widziałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 23:07, Szalony Max napisał:

> Na jakim poziomie trudności grałeś?
Gram na tym drugim w kolejności czyli chyba - "normal".


Nie polecam grania w kampanię na poziomie trudności innym niż najwyższy. Wtedy to dopiero jest wyzwanie, każde starcie trzeba przemyśleć, atakować z flanki, często i gęsto korzystać ze skilli i umiejętnie dobierać ekwipunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 23:26, Maciek2194 napisał:

> Zostawić tak i czekać,czy coś kombinować? - to już z pół godziny...
>
> Aha - ktoś pisał,że poradnik jest tylko w wersji limitowanej - błąd - w podstawce
też
> jest,przynajmniej w Saturnie ;)
w wersji normalnej też jest ;o Ja czekam aż się to coś długie skończy jeszcze 1h ;o


Czyli,cierpliwie czekać na rozpoczęcie pobierania?

A jeśli chodzi o dodatkowy ekwipunek / który nie chce się pobrać z GfWL /,to kupiłem " awangardy kosmicznych marines '' - dobry wybór? - bo ja się aż tak,nie znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 23:09, Astropath napisał:

Możesz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na cracka. Może już jutro będzie gotowy :)

Nie, nie zamierzam gry piracić - jest to przestępstwo i kradzież, nie utożsamiaj mnie z takimi działaniami.

Przebiłem się przez kolejkę, dopchałem do patcha i jest! Uruchomiłem grę! Nadal jednak nie mogę grać, bo teraz nie mogę się podłączyć do czegoś co się nazywa WindowsLIVE! Co to do diabła jest i dlaczego uważa, że mam ochotę czymkolwiek wymieniać się z innymi graczami? Chce sobie w spokoju porozwalać orki, nacieszyć się widokiem krwi na monitorze! A teraz jedyne co mi grozi to moja własna krew na tymże sprzęcie gdy ze złości zacznę walić głową blat biurka! Absurd... czysty absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przelecia3em na szybko poradnik i widze,przede wszystkim misje w d?ungli i na pustyni - pamietam,?e bardzo podoba3 mi sie za3ączony poni?ej screen - czy takie lokacje te? są w grze,czy to tylko zacheta do kupna gry?
Ogólnie wydaje mi sie,?e gra zosta3a wydana za szybko i cześci rzeczy w niej brakuje,wzgledem zapowiedzi.

20090220234231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie już ruszyło normalnie tylko teraz dla odmiany mam polską wersję a nie angielską niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 23:48, Tank25 napisał:

U mnie już ruszyło normalnie tylko teraz dla odmiany mam polską wersję a nie angielską
niestety.

A pobierałeś przez Steama czy instalowałeś z płyty? Ja z płyty miałem wyłącznie angielską (no ale tylko raz pomyślnie się zainstalowało w ogóle), więc się zastanawiam czy jak teraz ściągam ze Steama to czy wersja nie będzie polska (o ile się raczy uruchomić w końcu ponownie!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 23:48, Tank25 napisał:

U mnie już ruszyło normalnie tylko teraz dla odmiany mam polską wersję a nie angielską
niestety.


Co zrobiłeś by gra działała już dobrze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 23:50, Kerigun napisał:

> U mnie już ruszyło normalnie tylko teraz dla odmiany mam polską wersję a nie angielską

> niestety.

Co zrobiłeś by gra działała już dobrze ??

Wyinstalowałem grę, usunąłem steama, skasowałem cały folder steam, usunąłem z rejestru wszystkie klucze związane z relicem i steamem.
Potem zainstalowałem wszystko z płyty i zaktualizowałem, trzeba tylko pamiętać żeby po instalacji odznaczyć okienko przy którym jest napisane "uruchom grę" i dopiero odpalać jak się zaktualizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kilka razy przerywało uaktualnianie, to dawałem uruchom i zaczynało ściągać. I tak kilka razy i poszło w jakieś pół godziny.
Nie miałem problemów z uruchomieniem gry. Tylko lipa z tym bonusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:06, MariuszDW napisał:

U mnie kilka razy przerywało uaktualnianie, to dawałem uruchom i zaczynało ściągać. I
tak kilka razy i poszło w jakieś pół godziny.
Nie miałem problemów z uruchomieniem gry. Tylko lipa z tym bonusem.

/u mnie nie było lipy z ciągłością ściągania ale lipa z uruchomieniem i bonusem ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja utknąłem na etapie logowania do usługi Games for Windows. Obejrzałem sobie intro, popatrzyłem na menu, bah nawet zmieniłem rozdziałkę - ale w kampanię single sobie nie pogram. Kolejne wspaniałe udogodnienia które już na tyle zepsuły mi obraz tej gry, ze musiałaby się okazać o wiele lepsza od części pierwszej, bym uznał ją za dobry produkt. A czytając dotychczasowe opinie to się zapowiada chłam nie tylko jeśli o dystrybucję chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:16, Graffis napisał:

Ja utknąłem na etapie logowania do usługi Games for Windows. Obejrzałem sobie intro,
popatrzyłem na menu, bah nawet zmieniłem rozdziałkę - ale w kampanię single sobie nie
pogram. Kolejne wspaniałe udogodnienia które już na tyle zepsuły mi obraz tej gry, ze
musiałaby się okazać o wiele lepsza od części pierwszej, bym uznał ją za dobry produkt.
A czytając dotychczasowe opinie to się zapowiada chłam nie tylko jeśli o dystrybucję
chodzi.


Za chwilę krew mnie zaleje.
ZAŁÓŻ SOBIE KONTO OFFLINE. Wpisz "ksywkę" i po problemie.To odpowiednik stoworzenia profilu chyba w każdej grze od zarania dziejów (wyłączając erę DOSu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż jeżeli chodzi o mnie to rozwiązaniem wszystkich problemów była ponowna instalacja gry i przeczekanie aż patch się wgra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować