Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Ponawiałem aktualizacje chyba 5 razy i zadziałało :P. Z tego co widziałem muszą się ściągnąć 2 pathe. Jeden mały drugi duży. Ani z kodem ani logowaniem nie mam żadnych problemów. Przeszedłem już 3 misje i muszę powiedzieć, że jest to coś całkowicie innego niż Dawn of War. Pojedynki z bossami, ogólnie gra jest mocno RPG''owa, mi to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:31, ja33no napisał:

Przeszedłem już 3 misje i muszę powiedzieć, że jest to coś całkowicie innego niż Dawn
of War. Pojedynki z bossami, ogólnie gra jest mocno RPG''owa, mi to pasuje.

Ale tylko w singlu, w multi mamy CoH''a w kosmosie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:33, Mroku21 napisał:

Ale tylko w singlu, w multi mamy CoH''a w kosmosie ;/

Multi nie przetestowałem jeszcze, ale CoH''a też lubię ;). Więc niema problemu. Ogólnie bardzo fajna gra, tryb rozwijania bohatera jak w RPG (dużo bardziej rozwinięty niż w Warcraft III), osłony, dużo skilli postaci które się w końcu wykorzystuje taktycznie. Jak na razie 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:39, ja33no napisał:

Multi nie przetestowałem jeszcze, ale CoH''a też lubię ;). Więc niema problemu.

Bleh jak dla mnie w multi brak tej "esencji wpierdolu" co była w DoW 1 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:33, Mroku21 napisał:

Ale tylko w singlu, w multi mamy CoH''a w kosmosie ;/


Niestety :/ Wg mnie niepotrzebnie przenieśli kilka rzeczy z CoH''a, to co tam pasowało nie pasuje w DoW (co takiego robi "ciężki bolter", że nie może się szybko obrócić??). Jedynka zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, dwójka już niestety nie, jest jakaś taka bezpłciowa :/. Sporo czasu zmuszałem się do gry aby osiągnąć stan, który można nazwać "mogę zagrać, ale niekoniecznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem stema,zalogowałem sie ponownie,i? ... 100%,gotowe ;) - gra sie uruchomiła!
pograłem sobie z kompem i przegrałem ;),ale teraz przynajmniej wiem,co robia ;) - gra jest po Polsku ;)
co do ustawien graficznych,to czy nie powinno być lepiej?:

20090221005612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 23:31, Mroku21 napisał:

Nie polecam grania w kampanię na poziomie trudności innym niż najwyższy. Wtedy to dopiero jest wyzwanie, każde starcie trzeba przemyśleć, atakować z flanki, często i gęsto korzystać ze skilli i umiejętnie dobierać ekwipunek.


Ja obecną grę na poziomie normalnym traktuję jako rozgrzewkę/ zaznajomienie się z umiejętnościami itp.
Później będzie kombinowanie co z czym i dlaczego.
Taka jedna rzecz mi się nasunęła, jak grałem w betę to ASM potrafili zrobić sporo zamieszania, w singlu jak ma ich w drużynie to pojawi się taki smutek i melancholia. Krótko mówiąc już nawet Cyrus jest od nich lepszy.
To co że zrobię skok na zakampowanych wrogów skoro zaraz za nimi są jeszcze dwie bandy które zaraz wybijają cały oddział. A taki Cyrus skrada się, rzuca "niespodziankę" i spokojnie odlicza do zera.
Granaty i "apteczki" to podstawa przeżycia, raz nie przezbroiłem Avitusa w wyrzutnię rakiet i gdyby nie melta-granaty podczas walki z bossem było by bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 00:40, Mroku21 napisał:

Bleh jak dla mnie w multi brak tej "esencji wpierdolu" co była w DoW 1 ;/

O tak, Kapitan Bomba pewnie nie byłby zadowolony grając w tą grę. Nawet Torpeda pewnie też nie.

Wprawdzie zagrałem tylko w jedną grę na multi i kilka misji w kampanii, ale zauważyłem, że nie ma naprawdę szybkich jednostek. ASM tylko chodzą po ziemi, a jedynie mogli robić skoki tymi swoimi plecakami (nie ma tak, że cały czas latają poruszając się nisko nad ziemią). Jeśli gra przestanie odmawiać posłuszeństwo przy kolejnych próbach reinstalacji gry i pogram więcej to może zmienię zdanie na gorsze lub lepsze ;) Najbardziej nie podoba mi się mała liczba pojazdów.
Póki co uważam grę za raczej dobrą, ale nie wybitną, na pewno większość starych fanów oczekiwała więcej po kontynuacji. Multi ma potencjał, ale czas pokaże, jak ta gra będzie żyć w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę,ciągle nie mogę pobrać tego bonusa z GfWL - " błędne metadane pakietu " - rozumiem,że lepiej nie zaczynać kampani dopuki się to nie pobierze,bo mogą być potem problemy z uzyskaniem bonusów w grze?.

Mifczu - a nie da się rozpocząć kampani od nowa?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kampanie sie da ale to nic nie daje juz jestem na 3 czy nawet 4 i nic bonusa nie widac mysle ze to chodzi o ten trening co pyta przy pierwszym uruchomieniu multi ktory w niewiedzy odrzucilem. bez sensu to troche ale powinno byc jakies alternatywne rozwiazanie uruchomienia tego treningu skoro jest takie wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 03:29, Mifczu napisał:

kampanie sie da ale to nic nie daje juz jestem na 3 czy nawet 4 i nic bonusa nie widac
mysle ze to chodzi o ten trening co pyta przy pierwszym uruchomieniu multi ktory w niewiedzy
odrzucilem. bez sensu to troche ale powinno byc jakies alternatywne rozwiazanie uruchomienia
tego treningu skoro jest takie wazny


To była taka potyczka z kompem - ja ją przegrałem ale mam nadzieję,że jest takich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Nie orientuje się ktoś, czy można mieć dwa kody na Wargear''y naraz wgrane bez problemu? ;> Bo mam swój z preordera brytyjskiego i darmowy od THQ ;] Chciałoby się mieć 12 kolorków nowych i 3 chaptery :>

Wczoraj pobrałem klienta, pobrałem w 3h grę, w 6h patcha, odpaliłem bez problemu, zagrałem 4 misje w kampanii. Na normalnym poziomie trudności gra jest jak na razie banalna. Podoba mi się RPGowe zagranie, chociaż przyznam, że Devastatorzy w kampanii są na prawdę potężni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wie jak naprawić ten problem z crashem podczas uruchamiania gry ? Coś mi się przed chwila pobrało ale dalej nie chce gra się włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:04, PolishWerewolf napisał:

Wczoraj pobrałem klienta, pobrałem w 3h grę, w 6h patcha, odpaliłem bez problemu, zagrałem
4 misje w kampanii. Na normalnym poziomie trudności gra jest jak na razie banalna.

Lepiej zacznij od nowa na wyższym, albo lepiej na najwyższym, poźniej gdy rozwiniesz postacie i zdobędziesz lepszy sprzęt będzie jeszcze łatwiej. Na normalu się tylko zanudzisz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:04, PolishWerewolf napisał:

Wczoraj pobrałem klienta, pobrałem w 3h grę, w 6h patcha, odpaliłem bez problemu, zagrałem
4 misje w kampanii. Na normalnym poziomie trudności gra jest jak na razie banalna. Podoba
mi się RPGowe zagranie, chociaż przyznam, że Devastatorzy w kampanii są na prawdę potężni...


No ja tam pykam na tym prawie najwyższym poziomie trudności i kurna, Tyaranidzi tam nie wnerwiają że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zapewne to zrobię jak dojadę na stancję ;] Tutaj w domu odpaliłem głównie dla sprawdzenia czy działa i żeby mieć w co pograć w weekendy :>

Sturnn -> Nic chyba nowego że Tyrki Cię wpieniają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:04, General Sturnn napisał:

No ja tam pykam na tym prawie najwyższym poziomie trudności i kurna, Tyaranidzi tam nie
wnerwiają że szok...

Nom ja dopiero w kampanii się dowiedziałem co to znaczy imba Venom Canona, bo w bete przestałem grać dość szybko. Ale to tylko zmobiliowało mnie do większego kombinowania ze składem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciach...ja od nowa będę się bawił w to...zobaczymy czy podziała i zobaczymy czy będę mógł klucz wpisać bo jakiś błąd mi wyskoczył wcześniej ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować