Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2009 o 11:08, Mroku21 napisał:

Nom ja dopiero w kampanii się dowiedziałem co to znaczy imba Venom Canona, bo w bete
przestałem grać dość szybko. Ale to tylko zmobiliowało mnie do większego kombinowania
ze składem.


Wiesz, najlepszy przykład...Obrona wejścia do tej Anielskie Kuźni. Zrzucają mi trzy Karnifexy, kazdy po 1700 hp i czym ma to zabic? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm działa wszytko ok wersja polska i wersja 1.1.1 ale czemu tylko 1 aktualizacje ściągnęło? Wczoraj 2 ściosawszy dzisiaj 1 i działa btw nie mogę klucza wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po paru godzinach błędów i ściągania w końcu sobie pograłem, dzisiaj wstaje włączam Steam''a i zaś się gra aktualizuje...
EDIT:
Aktualizacja się pobrała nawet nie była duża, chyba przez najbliższy rok widząc słowo aktualizacja będzie mi się przypominał wczorajszy dzień xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:25, ja33no napisał:

Wczoraj po paru godzinach błędów i ściągania w końcu sobie pograłem, dzisiaj wstaje włączam
Steam''a i zaś się gra aktualizuje...
EDIT:
Aktualizacja się pobrała nawet nie była duża, chyba przez najbliższy rok widząc słowo
aktualizacja będzie mi się przypominał wczorajszy dzień xD.

Mi się tak wcześniej tzn wczoraj zrobiło jak kompa resetowałem i tez mi się aktualizowało...wie ktoś co z tym błędem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że napisało mi że mogę wybrać dodatkową misję za wyniki, a na mapie planety nie ma żadnej misji do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 09:28, Gol Galad napisał:

Nieeee wieeeem jakie wy macie problemy. W moim przypadku po prostu ściągłem prosto ze
Steama i hula wszystko fajnie.
http://www.thq-games.com/uk/news/show/6377
Free wargear!


Dzięki za info :)
Już dostałem kod. Mam nadzieję, że na niszczyciela w końcu też dostanę od cdprojektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:19, MariuszDW napisał:

> Nieeee wieeeem jakie wy macie problemy. W moim przypadku po prostu ściągłem prosto
ze
> Steama i hula wszystko fajnie.
> http://www.thq-games.com/uk/news/show/6377
> Free wargear!

Dzięki za info :)
Już dostałem kod. Mam nadzieję, że na niszczyciela w końcu też dostanę od cdprojektu...

Mi żaden klucz nie działa wyskakuje mi błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:04, PolishWerewolf napisał:

Hm. Nie orientuje sie ktoś, czy mo?na miea dwa kody na Wargear''y naraz wgrane bez problemu?
;> Bo mam swój z preordera brytyjskiego i darmowy od THQ ;] Chcia3oby sie miea 12
kolorków nowych i 3 chaptery :>


U mnie bez problemu zainstalowały sie oba ekwipunki: Vanguard Wargear Set z edycji limitowanej jak i Chapter Command Wargear Set od THQ, po rejestracji gry na ich stronie:)
Dla potwierdzenia pare, screenów:

20090221134949

20090221135019

20090221135046

20090221135152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam już zdążyłem sprawdzić ;) Dzięki temu teraz mam Chapter Command Wargear Set i Artificier Wargear Set :] No i 12 nowych kolorków, co najważniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja gram bez klucza olałem to co prawda wydałem a raczej mama wydała o 20 zł więcej...no ale trudno. Jestem w 5 misji z orkami i gram chyba na poziomie kapitan lub patriarcha...nie pamiętam...ale gra się fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu gra działa ponownie. Rozwiązaniem okazała się konieczność nie tylko ponownej instalacji gry, ale też i Steama. Tak więc, jeśli komuś popsuje się instalacja gry to musi ponownie zainstalować nie tylko samą grę, ale i Steama. Live reinstalować nie trzeba, jest niezależne od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 15:52, Maciek2194 napisał:

Teraz mam się udać do sektora Tajfun...da się jakoś zapisać postępy...bo muszę już kończyć
gre :D

Klikasz na krzyżyk w prawym górnym rogu i dajesz "Zapisz i wyjdź do menu". Gry się chyba nie da zapisać podczas akcji... tylko w widoku na planetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 15:53, ja33no napisał:

> Teraz mam się udać do sektora Tajfun...da się jakoś zapisać postępy...bo muszę już
kończyć
> gre :D
Klikasz na krzyżyk w prawym górnym rogu i dajesz "Zapisz i wyjdź do menu". Gry się chyba
nie da zapisać podczas akcji... tylko w widoku na planetę.

już wiem wszytko...ale dzięki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc...
Zacząłem instalować, trochę zajęło mi zabawianie się tymi kluczami do dodatkowego sprzętu+ściąganie patcha ze steam, w sumie godzinka i TYLE. Gram sobie całkiem normalnie, nie mam żadnych problemów :p. Szczęściarz jestem? :D

Rozegrałem już 3 misje, w sumie gra się banalnie na tym normalnym poziomie trudności...yh, trzeba było wziąć jednak coś z wyższej półki. No trudno, będzie się przynajmniej grało bezproblemowo.

Pod koniec misji jestem oceniany za szybkość przejścia poziomu, wytrzymałość(dużo strat własnych or not) oraz furie(kill de enmy). Jak na razie, skupiam się trochę bardziej na rąbaniu i wytrzymałości niż szybkości. Ciekawe jak mnie na końcu kampanii podsumuje gra. Mam nadzieje że nie uzyskam przydomka w stylu "pancerny i zabójczy żółw"...chociaż nie oszukujmy się, pewnie coś w ten deseń :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 17:37, Konował napisał:

Mam nadzieje że nie uzyskam przydomka w stylu "pancerny i zabójczy żółw"...chociaż
nie oszukujmy się, pewnie coś w ten deseń :p.

Przydomek jest składany z dwóch wyników: wybawcy (pkt. za misje obronne i poniesione straty) i wojownika (furia & szybkość). Za każdy wynik dostajesz odpowiedni człon "rangi", np. żołnierz (wybawca) oczyszczenia (wojownik). Najlepszą rangą jest Anioł Śmierci za 15000 pkt. wybawcy i woja. Nazwy kolejnych rang, a właściwie ich cześci możesz sprawdzia najeżdżając na słupki wykresu pod twoją rangą (screen). :)

20090221181903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem:zainstalowałem grę, zalogowałem sie do LIVE, misja sie włączyła a tu ZONK - gra jest po angielsku(nie ma polskich napisów). czy ktos wie jak temu zaradzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 18:47, janusz82 napisał:

Mam mały problem:zainstalowałem grę, zalogowałem sie do LIVE, misja sie włączyła a tu
ZONK - gra jest po angielsku(nie ma polskich napisów). czy ktos wie jak temu zaradzić???


W steam w zakładce moej gry, kliknij prawym na DoW II i na właściwości, później na ostatnią zakładkę i masz wybór języka. Wybierasz polski, ściąga Ci się polska wersja i już masz grę po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować