Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

I jeszcze jedna sprawa:w ustawieniach grafiki nie moge ustawić wszystkiego na high przez co np cienie iwyglądają fatalnie. jest na to jakis sposób???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:16, janusz82 napisał:

I jeszcze jedna sprawa:w ustawieniach grafiki nie moge ustawić wszystkiego na high przez
co np cienie iwyglądają fatalnie. jest na to jakis sposób???


Twoja karta musi być za słaba, przez co gra nie pozwala ustawić większych ustawień graficznych. Nic się z tym nie da zrobić, jedynie zakupić nową kartę graficzną. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:20, Kraju92 napisał:

> I jeszcze jedna sprawa:w ustawieniach grafiki nie moge ustawić wszystkiego na high
przez
> co np cienie iwyglądają fatalnie. jest na to jakis sposób???

Twoja karta musi być za słaba, przez co gra nie pozwala ustawić większych ustawień graficznych.
Nic się z tym nie da zrobić, jedynie zakupić nową kartę graficzną. :P


Hmmm ... moja karta nie jest słaba / radeon 4870 512 /,a też cienie wyglądają u mnie nie ciekawie na zbliżeniach - sa zabkowane - chyba tylko 4 opcje da się ustawić na ultra,reszta na wysokie - chyba w becie było lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:20, Kraju92 napisał:

> I jeszcze jedna sprawa:w ustawieniach grafiki nie moge ustawić wszystkiego na high
przez
> co np cienie iwyglądają fatalnie. jest na to jakis sposób???

Twoja karta musi być za słaba, przez co gra nie pozwala ustawić większych ustawień graficznych.
Nic się z tym nie da zrobić, jedynie zakupić nową kartę graficzną. :P



mam radeona x1950 256MB. i chyba nie to jest przyczyną bo inne nowe gry śmigają na max ustawieniach aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:29, janusz82 napisał:

mam radeona x1950 256MB. i chyba nie to jest przyczyną bo inne nowe gry śmigają na max
ustawieniach aż miło


Inne gry. Ale to jest DoW II który ma ograniczenia graficzne. Głównie chodzi tu o mb na karcie. Ja mam kartę jak kolega lis 23 przez co też nie mogę wszystkiego ustawić na ultra. Dało by się gdybyśmy mieli kartę graficzną z co najmniej 768 mb. Ale ja na grafikę i tak nie narzekam, dla mnie to jeden z najładniejszych RTS-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jakiej misji i na jakiej planecie zdobywa się Drenota, bo kurcze mam dużo sprzętu do niego (jestem już na 11 poziomie) i jeszcze nie mam go dostępnego, wróg już dawno ma dużo sprzętu mechanicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar sobie kupić tę gre, jestem fanem jedynki;p Mam wszystkie dodatki + podstawke i kiedys tez duzo gralem przez siec. A w CDA przeczytalem ze 2 jest nawet fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:47, Kraju92 napisał:

> mam radeona x1950 256MB. i chyba nie to jest przyczyną bo inne nowe gry śmigają
na max
> ustawieniach aż miło

Inne gry. Ale to jest DoW II który ma ograniczenia graficzne. Głównie chodzi tu o mb
na karcie. Ja mam kartę jak kolega lis 23 przez co też nie mogę wszystkiego ustawić
na ultra. Dało by się gdybyśmy mieli kartę graficzną z co najmniej 768 mb. Ale ja na
grafikę i tak nie narzekam, dla mnie to jeden z najładniejszych RTS-ów.


Czyli tu chodzi o pamięć grafiki? - myślałem,że karta która obsługuje direktx 11.1 nie powinna mieć problemów z odpaleniem najnowszych gier na maxa / Crysis i Far Cry 2 chodzą na maxa / - ale ja się aż tak na tym nie znam ...
Na becie,chyba wszystko chodziło mi na ultra,ale nie jestem pewien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupię polską wersję, to czy da się cd-key wklepać w steam i pobrać grę, a nie ją instalować (chodzi mi o to by mieć ang wersję językową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do grafiki: w instrukcji pisze,że " jeśli chcesz zapewnić sobie jak najlepsze wrażenia w czasie gry,zalecamy korzystanie z kart NVIDIA z serii GeForce 6800 GT lub nowszej. " - innymi słowy,być może najwyższe ustawienia są zarezerwowane tylko dla GeForców?- tego się boję ostatnio w nowych grach i dlatego nie kupiłem FEAR 2,gdyż demo działało u mnie po prostu,koszmarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 20:40, lis 23 napisał:

Jeśli kupię polską wersję, to czy da się cd-key wklepać w steam i pobrać grę, a nie ją
instalować (chodzi mi o to by mieć ang wersję językową)



A po kiego masz to ściągać, jak po instalacji z płyty możesz sobie we właściwościach zmienić na angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 20:09, JaN-J napisał:

Jeśli kupię polską wersję, to czy da się cd-key wklepać w steam i pobrać grę, a nie ją
instalować (chodzi mi o to by mieć ang wersję językową)

Po instalacji z płytki możesz wybrać sobie język angielski i pobrać małą łatkę angielską, zamiast całej gry :P.

Codo ustawień grafiki moge ustawić tylko jedną rzecz na ultra a reszczte na wysokie, przy karcie Radeon HD 4870 Gigabyte 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 20:54, ja33no napisał:


Codo ustawień grafiki moge ustawić tylko jedną rzecz na ultra a reszczte na wysokie,
przy karcie Radeon HD 4870 Gigabyte 1GB


Uuu - to ja na moim słabszym radeonie / 512 / mam trzy rzeczy na ultra: szczegóły tekstur,jakość efektów i gęstość efektów - ale ja gram 1280x1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2009 o 20:09, lis 23 napisał:

Czyli tu chodzi o pamięć grafiki? - myślałem,że karta która obsługuje direktx 11.1 nie


Nie chodzi o pamięć grafiki tylko pewnie używasz visty 32 a wtedy trzeba grę odpalać z parametrem tylko nie pamiętam jakim. Przy viście 32 opcje ultra są zablokowane jakiś patch ma to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 21:51, Tank25 napisał:


> Czyli tu chodzi o pamięć grafiki? - myślałem,że karta która obsługuje direktx 11.1
nie

Nie chodzi o pamięć grafiki tylko pewnie używasz visty 32 a wtedy trzeba grę odpalać
z parametrem tylko nie pamiętam jakim. Przy viście 32 opcje ultra są zablokowane jakiś
patch ma to naprawić.


Mam viste v64 bitową / nawet w moim podpisie,pisze / ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx za pomoc. Wydaje mi się dość trudne zaliczyć misję na 15 gwiazdek..nawet na normalu. Chociaż udało mi się z jedną jak na razie. Swoją drogą używam tych samych oddziałów co ty, też olałem Cyrusa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 64 bitowej Viście z kartą obsługującą DX10 można ustawić poziom Ultra bez bólu. Na innych systemach z DX 10 trzeba odpalić grę z parametrem -yam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować