Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2009 o 00:51, Lord Avatar napisał:

Na 64 bitowej Viście z kartą obsługującą DX10 można ustawić poziom Ultra bez bólu. Na
innych systemach z DX 10 trzeba odpalić grę z parametrem -yam.


Tak,ustawiłem ultra,ale tylko w trzech opcjach o których już wyżej pisałem - ogólnie z jakości grafiki jestem zadowolony - oprócz cieni na zbliżeniach,są zabkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ermmmm... Czy ktoś może mi zdradzić, jak odblokować dodatki z edycji "kolekcjonerskiej"? Chodzi mi o ten niby dodatkowy sprzęt czy co tam było. Próbowałem aktywować na LIVE! key z pudełka z grą oraz key podany przez Steam po uruchomieniu, ale żaden nie jest akceptowany. Z góry dziękuję za pomoc.

Co do kampanii, to bardzo przyjemnie rozgrywa się ją we dwie osoby przez neta. Chociaż trochę zbyt łatwa jest wg mnie: wygrindowaliśmy już wszystkie squady na 20 level i teraz zbieramy epic itemy na misjach, chociaż ostatnia już odblokowana i gotowa do zrobienia. Jednak te 10-16h to trochę mało. Gramy na poziomie trudności Captain z tego, co pamiętam.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem dwie misje z kampanii - gra sie fajnie,ale te misje są strasznie krótkie...gdy już sie rozkręcam i myślę,że coś się zaraz stanie - misja dobiega końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 02:05, Deathscythe napisał:

Ermmmm... Czy ktoś może mi zdradzić, jak odblokować dodatki z edycji "kolekcjonerskiej"?
Chodzi mi o ten niby dodatkowy sprzęt czy co tam było. Próbowałem aktywować na LIVE!
key z pudełka z grą oraz key podany przez Steam po uruchomieniu, ale żaden nie jest akceptowany.
Z góry dziękuję za pomoc.

Po rejestracji elektronicznej z tej karty na gram.pl, wchodzisz tutaj - http://www.cdprojekt.pl/warhammer.asp , następnie wpisujesz ten kod rejestracji elektronicznej. Dostajesz klucz odblokowujący dodatki, który wpisujesz odpalając po prostu samą usługę Live(domyślnie Start>Programy>Microsoft Games for Windows - Live>Games for Windows - Live). Jak będzie wyskakiwała prośba o aktualizację to wciskasz Nie. Następnie wybierasz Rynek Usług, Zrealizuj kod i wpisujesz. Aby dodatki były w kampanii(to po prostu itemy na piąty poziom) trzeba rozpocząć ją od nowa, zaś w multi masz nowe kolorki. Weź też najlepiej inny kod tutaj - http://www.thq-games.com/uk/news/show/6377 - darmowy wargear. xd

Dnia 22.02.2009 o 02:05, Deathscythe napisał:

Co do kampanii, to bardzo przyjemnie rozgrywa się ją we dwie osoby przez neta. Chociaż
trochę zbyt łatwa jest wg mnie: wygrindowaliśmy już wszystkie squady na 20 level i teraz
zbieramy epic itemy na misjach, chociaż ostatnia już odblokowana i gotowa do zrobienia.
Jednak te 10-16h to trochę mało. Gramy na poziomie trudności Captain z tego, co pamiętam.

Szczerze mówiąc jedynie Primarch jakimś wyzwaniem może być, chociaż potem aż tak trudno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 22:11, lis 23 napisał:

Mam viste v64 bitową / nawet w moim podpisie,pisze / ;)

To, że pisze nie znaczy że grasz akurat na tym systemie, a na forum relica właśnie piszą o tym problemie przy vistach 32. Mógłbyś spróbować. Wejdź sobie na oficjalne forum Dawn of War (przez steam) i spróbuj z tym parametrem odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 05:04, lis 23 napisał:

Rozegrałem dwie misje z kampanii - gra sie fajnie,ale te misje są strasznie krótkie...gdy
już sie rozkręcam i myślę,że coś się zaraz stanie - misja dobiega końca...

A na jakim poziomie grasz?? Ja gram na kapitanie lub patriarsze...to jest wyzwanie...i misje nie są aż tak krótkie wtedy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 10:02, Maciek2194 napisał:

A na jakim poziomie grasz?? Ja gram na kapitanie lub patriarsze...to jest wyzwanie...i
misje nie są aż tak krótkie wtedy ;p

Te niższe poziomy trudności można brać dla acziwków(np. zabij bossa w mniej niż minutę). : P

Co do kooperacji to odpada - musi być oddzielne, dwa różne konta live = inne konta Steam = dwie sztuki gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 11:44, Gol Galad napisał:

> A na jakim poziomie grasz?? Ja gram na kapitanie lub patriarsze...to jest wyzwanie...i

> misje nie są aż tak krótkie wtedy ;p
Te niższe poziomy trudności można brać dla acziwków(np. zabij bossa w mniej niż minutę).
: P

Co do kooperacji to odpada - musi być oddzielne, dwa różne konta live = inne konta Steam
= dwie sztuki gry.

lol ja 3 razy próbowałem zabić

Spoiler

Tyranidzkiego wojownika w 1 misji Z tyrkami

spojler UWAGA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystlich

no wreszcie udalo mi sie odpalic moja gre ze wszystkimi bonusami :)
gralem cala noc i troche dnia
gra sie faktycznie fajnie i na najwyzszym poziomie troche dlugo (pare razy przez nieuwage przegralem :)) misje obronne sa bryyyy :) wstawki filmowe tez sa bardzo klimatyczne :D ale zauwazylem jeden mankament kampania po przejsciu 4 - 5 planszy jest praktycznie taka sama przejdz przez cala plansze zabij wszystko i wykoncz bossa i tak jest praktycznie w 90% misji ktore do tej pory przeszedlem a przeszedlem okolo 11. A teraz jaszcze troche dobrych stron piekna grafika muzyka malaz armi tez jest niezly i to tyle moich spostrzezen. Inaprawde gra momentami nie jest za prosta oczywiscie na najwyzszym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 22:38, Konował napisał:

też olałem Cyrusa :D.

Ta, ale trzeba przyznać, że ma jedną przydatną umiejętność - może reanimować członków drużyny podczas infiltracji (2. skill z energii). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 12:50, Lex napisał:

> też olałem Cyrusa :D.
Ta, ale trzeba przyznać, że ma jedną przydatną umiejętność - może reanimować członków
drużyny podczas infiltracji (2. skill z energii). :)

A mi się Cyrus podoba...jest potrzebny do niszczenia budynków i likwidacji cięższych pojedynczych celi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 15:14, Maciek2194 napisał:

A mi się Cyrus podoba...jest potrzebny do niszczenia budynków i likwidacji cięższych
pojedynczych celi ^^

Ja oddałem ładunki burzące Thaddeusowi. Wysyłam go pod budynek, wrzuca bombę, a potem oddala się Assault Jumpem poza zasięg wroga, ewentualnie w środek grupki przeciwników. IMHO Cyrus jest za słaby, żeby zabierać go na każdą misję.

EDIT: Grał już ktoś w co-opie? Jak wygląda taki bój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 15:19, Lex napisał:

> A mi się Cyrus podoba...jest potrzebny do niszczenia budynków i likwidacji cięższych

> pojedynczych celi ^^
Ja oddałem ładunki burzące Thaddeusowi. Wysyłam go pod budynek, wrzuca bombę, a potem
oddala się Assault Jumpem poza zasięg wroga, ewentualnie w środek grupki przeciwników.
IMHO Cyrus jest za słaby, żeby zabierać go na każdą misję.

EDIT: Grał już ktoś w co-opie? Jak wygląda taki bój?

Dobry pomysł...ale jakoś mi się podoba...ale nie mam go an każdej misji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:47, Kraju92 napisał:

> mam radeona x1950 256MB. i chyba nie to jest przyczyną bo inne nowe gry śmigają
na max
> ustawieniach aż miło

Inne gry. Ale to jest DoW II który ma ograniczenia graficzne. Głównie chodzi tu o mb
na karcie. Ja mam kartę jak kolega lis 23 przez co też nie mogę wszystkiego ustawić
na ultra. Dało by się gdybyśmy mieli kartę graficzną z co najmniej 768 mb. Ale ja na
grafikę i tak nie narzekam, dla mnie to jeden z najładniejszych RTS-ów.


to jak dla mnie gra jest do bani skoro ma takie ograniczenie. to już w Crysisie mogłem ustawić wszystkie ustawienia na high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 08:40, Tank25 napisał:

> Mam viste v64 bitową / nawet w moim podpisie,pisze / ;)
To, ?e pisze nie znaczy ?e grasz akurat na tym systemie, a na forum relica w3aśnie piszą
o tym problemie przy vistach 32. Móg3byś spróbowaa. Wejd1 sobie na oficjalne forum Dawn
of War (przez steam) i spróbuj z tym parametrem odpalia.


Hmmm...myśle,że gdybym miał viste 32 bitową,to wyszlo by coś o niezgodności ze sterownikami - ściągam i instaluje wszystko pod 64 bitowy system i jest ok - poza tym,tylko 64 bitowy system pokazuje,że ma sie 4 GB ram.

Co do kampani to gram na poziomie kapitana - chodziło mi o to,że mapki są bardzo małe,ledwo sie dojdzie na środek mapki,a juz misja dobiega konca.
Ogólnie,mimo że gra mi sie podoba,to przypomina ona troche ... dodatek,nie pełnoprawną kontynuacje: mało jednostek,pojazdów,małe mapki,mało map do potyczek i multi - ocenie po przejściu kampani ale chyba brakuje tego,co mi przypadło do gustu w zapowieddzi:misje w mieście,walące sie mosty i elementy budynków:
http://pc.ign.com/dor/objects/14243516/warhammer-40000-dawn-of-war-ii/videos/dow2_teaser_revised.html

20090222164423

20090222164513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2009 o 16:46, lis 23 napisał:

po przejściu kampani ale chyba brakuje tego,co mi przypadło do gustu w zapowieddzi:misje
w mieście,walące sie mosty i elementy budynków:

Tylko, że misje w mieście są...na planecie Meridian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 17:29, Maciek2194 napisał:


> po przejściu kampani ale chyba brakuje tego,co mi przypadło do gustu w zapowieddzi:misje

> w mieście,walące sie mosty i elementy budynków:
Tylko, że misje w mieście są...na planecie Meridian...


Dlatego pisalem,że ocenię to dokladniej dopiero po przejściu kampanii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować