Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

sory za repost, ale po zainstalowaniu najnowszych sterowników do kart. graficznej gra dzia3a znakomicie
tylko jest jedno ale:
czemu mnie nie może zalogować do usługi live mam konto aktywne i coś nie dziaa

20090306221144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 22:11, dulak napisał:

sory za repost, ale po zainstalowaniu najnowszych sterowników do kart. graficznej gra
dzia3a znakomicie
tylko jest jedno ale:
czemu mnie nie może zalogować do usługi live mam konto aktywne i coś nie dziaa

Musisz oddzielnie założyć konto w GfWL tylko przez angielską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi po kolei napisać gdzie mam się rejstrować?
Rejestrowałem się na msn, na live.xbox.com, rejestrowałem się tam gdzie podawała gra a nadal nie działa. Weź bo mnie już szlag jasny trafia że robienie konta trwa tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krok po kroku (tez powtarzalem, bo moje konto do gfwl zakładane dla Gears of War wsiąkło) - to co ja robiłem, pierwszy krok mozna pominąć pewnie
1)załozylem nowy adres mailowy na yahoo.com - jako adres zamieszkania podałem UK
2)zsciagnałem taki maly plik gfwlivesetumin.exe i uruchomiłem
3)wszedłem na strone gfwl (xbox, ale zignoruj to) i załozylem konto, znowu jako adres zamieszkania podając UK. Bedzie chciał kod pocztowy - ja wpisałem jakis pierwszy jaki mi google podał (zgugluj np. ''london address'')
i to tyle - potem wystarczy sie zalogowac w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 23:23, Skie napisał:

krok po kroku (tez powtarzalem, bo moje konto do gfwl zakładane dla Gears of War wsiąkło)
- to co ja robiłem, pierwszy krok mozna pominąć pewnie
1)załozylem nowy adres mailowy na yahoo.com - jako adres zamieszkania podałem UK
2)zsciagnałem taki maly plik gfwlivesetumin.exe i uruchomiłem
3)wszedłem na strone gfwl (xbox, ale zignoruj to) i załozylem konto, znowu jako adres
zamieszkania podając UK. Bedzie chciał kod pocztowy - ja wpisałem jakis pierwszy jaki
mi google podał (zgugluj np. ''london address'')
i to tyle - potem wystarczy sie zalogowac w grze

A jak się logowałeś na Yahoo.com to jaki dałeś postal code??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terz miałem ten błąd,musisz założyć nowe konto na innym adresie email i w kraju wielka brytania (wybierasz swój kraj w przy rejestracji,nie musisz odrazu to robić z angielskiej wersji tej strony,możesz z polkiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam mały problem, mianowicie kupiłem stellboxa, z tym ekwipunkiem itd ;D
Zrobiłem wszystko tak jak w instrukcjii na gram.pl by "załadować" dodatek do gry, wszystko ok.
Tylko teraz, gdzie mogę go zobaczyć, lub założyć? xD (i te bronie) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mam już 3 pierwsze misje za sobą (i 3 acziki^^). Wrażenia? Super gra! I tyle xD A te uproszczenia i elementy RPG mi wcale nie przeszkadzają, wszystko jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem kampanie i powiem tak, gdyby nie ta schematyczność i praktycznie dwa rodzaje misji to gra była by hitem, a tak niestety nim nie jest. Szkoda, pozostaje poczekać na coś innego, może WH40KMMO spełni moje wymagania odnośnie idealnej gry w tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 22:48, Nagaroth napisał:

Właśnie ukończyłem kampanie i powiem tak, gdyby nie ta schematyczność i praktycznie dwa
rodzaje misji to gra była by hitem, a tak niestety nim nie jest. Szkoda, pozostaje poczekać
na coś innego, może WH40KMMO spełni moje wymagania odnośnie idealnej gry w tym świecie.


Singiel jest wepchnięty na siłę do tej gry. Zalecam spróbować multi. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singiel jest ciekawie zrobiony..i.jedyny minus to ta schematyczność ale jakoś nie przeszkadzało mi to...nie zwracałem na to uwagi...w AC też byłą schematyczność a gre z 4 razy przeszedłem i uważam że świetna...i tak samo uważam z DoW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 23:12, Kraju92 napisał:

Singiel jest wepchnięty na siłę do tej gry. Zalecam spróbować multi. :]

Naah, multi mnie nie interesuje nie jestem dobry w te klocki. Ja to kupiłem tylko dlatego że to WH40K :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 22:48, Nagaroth napisał:

Właśnie ukończyłem kampanie i powiem tak, gdyby nie ta schematyczność i praktycznie dwa
rodzaje misji to gra była by hitem, a tak niestety nim nie jest.

Powtarzające się misje obronne faktycznie mogą nudzić, ale te "właściwe" misje są moim zdaniem całkiem w porządku. Na pewno nie jest tak źle z kampanią, jak to np. CDA opisywali. W sumie to zastanawia mnie jedna rzeczy czy jak Relic zrobi dodatki (które już raczej będą miały kampanie dla innych armii, a nie tylko dla SM) to ciekawe czy styl gry dla każdej będzie inny. Mam nadzieję, że nie użyją mechanizmu SM na wszystkich, bo to by zupełnie nie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 22:35, ggucio napisał:

Witam,
mam mały problem, mianowicie kupiłem stellboxa, z tym ekwipunkiem itd ;D
Zrobiłem wszystko tak jak w instrukcjii na gram.pl by "załadować" dodatek do gry, wszystko
ok.
Tylko teraz, gdzie mogę go zobaczyć, lub założyć? xD (i te bronie) ;D

Sprawć czy ,masz dodatkowe kolory i modele pomalowanych armii,jak nie to nie masz dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 00:21, Czedwik napisał:

Powtarzające się misje obronne faktycznie mogą nudzić, ale te "właściwe" misje są moim
zdaniem całkiem w porządku.

Nie mówię że gra jest do dupy, jest w porządku ale mogła by być lepsza :P

Dnia 08.03.2009 o 00:21, Czedwik napisał:

Na pewno nie jest tak źle z kampanią, jak to np. CDA opisywali.

Nie wiem jak to opisywali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 00:54, Nagaroth napisał:

> Na pewno nie jest tak źle z kampanią, jak to np. CDA opisywali.
Nie wiem jak to opisywali :P


Że to bieda i przemoc,krok wstecz,nietrafiony pomysł,to raczej Hack and Slash(Całą grę tak zakwalifikował!) i banalne to(grał na 80% na najniższym).Ocena dla kampanii

Spoiler

4/10



A multi przeznaczone "dla weteranów DoWa" jest boskie-
Spoiler

9/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnież 100000 osób które zarejestruje DoW2 na stronie THQ dostanie ekwipunek i kolorki.
Wie ktoś jak to zdobyć. Dostałem tam przy rejestracji jakiś cd-key, ale nie musiałem podawać swojego z gry.
Jak uaktywnić dodatkowy ekwipunek.


Mam pytanie Czy Cyrus w dalszej części kampanii jest naprawdę aż tak ważny (potężny strzał itp.)?
Zamiast niego wolałbym brać Tarkusa ew.Asm czy to się sprawdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować