Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Zależy jak lubisz grać szybko i agresywnie czy powoli i skutecznie. Potężny szczał cyrusa, w 90% przypadków zabija tyranoidy z synapsami(wtedy wszystkie pomniejsze zaczynają się naparzać między sobą) i jest dobry jeśli chodzi o reanimacje teamu bo może robić to natychmiast jak ma skila. Dobra umiejętność to też oznakowanie najlepszy w rng skill od niego przydaje się na bosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 00:42, Adrios1 napisał:

> Witam,
> mam mały problem, mianowicie kupiłem stellboxa, z tym ekwipunkiem itd ;D
> Zrobiłem wszystko tak jak w instrukcjii na gram.pl by "załadować" dodatek do gry,
wszystko
> ok.
> Tylko teraz, gdzie mogę go zobaczyć, lub założyć? xD (i te bronie) ;D
Sprawć czy ,masz dodatkowe kolory i modele pomalowanych armii,jak nie to nie masz dodatku.

hmm... mam dodatek, bo ten kod w GFWL dodałem :)
Tylko teraz: jakie sa te nowe kolor(chyba mi się wydaje że coś takiego mam), oraz te nowe bronie gdzie je znaleźć? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 12:02, ggucio napisał:

Tylko teraz: jakie sa te nowe kolor(chyba mi się wydaje że coś takiego mam), oraz te
nowe bronie gdzie je znaleźć? ;D

Metaliczne, są na samym dole w painterze przy wyborze kolorów. Zaś co do broni - jak zaczniemy kampanię to dostajemy je na start.

Sand Ghost
Odpalasz GfWL ze startu i tam w Rynku Usług zrealizuj kod. Potem instalujesz poprzez Moje Media, Wyświetl: pełna historia i tam pokazuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 12:51, Gol Galad napisał:

> Tylko teraz: jakie sa te nowe kolor(chyba mi się wydaje że coś takiego mam), oraz
te
> nowe bronie gdzie je znaleźć? ;D
Metaliczne, są na samym dole w painterze przy wyborze kolorów. Zaś co do broni - jak
zaczniemy kampanię to dostajemy je na start.

Sand Ghost
Odpalasz GfWL ze startu i tam w Rynku Usług zrealizuj kod. Potem instalujesz poprzez
Moje Media, Wyświetl: pełna historia i tam pokazuje się.

Dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 22:48, Nagaroth napisał:

Właśnie ukończyłem kampanie i powiem tak, gdyby nie ta schematyczność i praktycznie dwa
rodzaje misji to gra była by hitem, a tak niestety nim nie jest. Szkoda, pozostaje poczekać
na coś innego, może WH40KMMO spełni moje wymagania odnośnie idealnej gry w tym świecie.


A więc tracisz większą część gry [3 grywalne rasy + tygodnie spędzone na grze] - oceniając tytuł, należy brać pod uwagę całokształt, nie tylko wybrane elementy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ja wiem że multi to serce DoW 2 i na pewno jest lepsze niż kampania ale to mnie po prostu nie interesuje, jak mam z kimś walczyć to już wolałbym w tt zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:09, MateoKiszlo napisał:

A więc tracisz większą część gry [3 grywalne rasy + tygodnie spędzone na grze] - oceniając
tytuł, należy brać pod uwagę całokształt, nie tylko wybrane elementy :P


Tylko wiesz, multi jest grywalny tylko wtedy, gdy istnieje jakiś balans i nie ma znaczących bugów. Jak na razie DoW2 z balansem kwiczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:55, dizzy1942 napisał:

Jak na razie DoW2 z balansem kwiczy. :P


NIe jest aż tak źle 3/4 ras są dość zbalansowane (choć orkowi przydałby się małe zmiany jak +do shoot -do slugg zapewne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 17:01, Grond napisał:

Zobaczyłem administrację i podziękowałem.

Nonsens.


Specjalnie tak to zrobili, żeby w porównaniu do roxa wiele się nie różniła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyrus jest ważny ;] I- zwiad, nieoceniony, widzisz pozycje wroge etc. Jak dodasz mu możliwość używania umiejętności będąc niewidzialnym to za pomocą samego Cyrusa będziesz mógł pozbyć się "bossów" większości misji (tak, wiem to z doświadczenia :) grałem na 3 poziomie trudności - nie pamiętam nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest?:
Wchodzę w ustawienia grafiki daję automatyczne. Ustawia mi na prawie najwyższe. Kampanie w ogóle się nie zacina, gra się płynnie i bardzo przyjemnie. Gdy wchodzę w tryb mp zazwyczaj pisze ze mam za wysokie ustawienia graficzne i laguje. Mam neta 1mb/s i konfigurację kompa taką jak w opisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałem o jeszcze jednej rzeczy która niesamowicie mnie denerwowała w DoW 2. Eldarzy chcą poświecić ludzkie planety żeby uratować swój Statkoświat. Generalnie pomysł fajny, ale czemu kurwa Ulthwe który stacjonuje koło Oka Terroru i nijak mu Tyranidzi nie grożą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować