Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2010 o 12:17, Przedlack napisał:

Nie porywa, NIE PORYWA! Przecież to Baneblade! Ona ma porywać i rozrywać całe oddziały
wrogów jednym strzałem! Na litość, przecież będzie pewnie w multi kosztował z 2k/800,więc
czemu nie dać mu porządnego kopa?
W jedynce wynalezienie Baneblade''a często oznaczało solidną przewagę nad wrogiem. Oby
tutaj tego nie spierniczyli...
Dobra, przyznaję, Leman wygląda w tych kilku sekundach naprawdę porządnie. Oby tylko
mógł wytrzymać trochę więcej niż dwa ciosy ppanca.


mam nadzieje, że go dopracują bo taki Land Raider Redeemer wygląda na efektywnego jako uzupełniający transporter i anty-piechotny behemoth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie w dodatku horrorów. Na forum już dawno ludzie temu zaprzeczyli, to tylko broń w tamtej ręce jest :P Jak pisał pewien poster od Relica filmik zaprezentowany przez Gamestara pokazuje tylko wersję wstępną i od tamtego czasu trochę rzeczy już zostało zmienionych. Baneblade pewnie usprawnią, ale jak z balansem będzie to sam mam wątpliwości. Pewnie jak zwykle na początku on w ogóle nie będzie istniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 14:16, Arcling napisał:

Nie będzie w dodatku horrorów. Na forum już dawno ludzie temu zaprzeczyli, to tylko broń
w tamtej ręce jest :P Jak pisał pewien poster od Relica filmik zaprezentowany przez Gamestara
pokazuje tylko wersję wstępną i od tamtego czasu trochę rzeczy już zostało zmienionych.
Baneblade pewnie usprawnią, ale jak z balansem będzie to sam mam wątpliwości. Pewnie
jak zwykle na początku on w ogóle nie będzie istniał.


ja od razu się nastawiam na to, że 2-3 miesiące pogram sobie każdą rasą w singla do czasu aż choć wstępnie spatchują multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2010 o 14:19, Teokrata napisał:

ja od razu się nastawiam na to, że 2-3 miesiące pogram sobie każdą rasą w singla do czasu
aż choć wstępnie spatchują multi


Gry Relic mają to do siebie, że zawsze po wyjściu dodatku balans leży, było tak z pierwszym DoW, CoH i DoW2 po wyjściu ChR, więc po wyjściu Retriubution pewnie też tak będzie. Na szczęście jest nadzieja, że kampanie w singlu zajmą nam tyle czasu, że zdążą poprawić balans w multi w międzyczasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 14:23, damlon napisał:

Gry Relic mają to do siebie, że zawsze po wyjściu dodatku balans leży, było tak z pierwszym
DoW, CoH i DoW2 po wyjściu ChR, więc po wyjściu Retriubution pewnie też tak będzie. Na
szczęście jest nadzieja, że kampanie w singlu zajmą nam tyle czasu, że zdążą poprawić
balans w multi w międzyczasie :P

Lub skorzystać z tego anty-balansu na swoją korzyść.
Choć znając moje szczęście... i tak będę trafiał na ludzi którzy bardziej ogarnęli brak balansu ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 14:19, Teokrata napisał:

ja od razu się nastawiam na to, że 2-3 miesiące pogram sobie każdą rasą w singla do czasu
aż choć wstępnie spatchują multi

16 misji x 6 różnych wersji dla każdej rasy, to w sumie może być całkiem sporo do przejścia, jeśli misje będą równie wymagające. Multi w DoW2 zresztą mnie jakoś specjalnie nie wciągnął (od multi póki co mam SC2 no i WoWa :P), może dodatek to zmieni, kto wie. Jednak najbardziej czekam na kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogóle możliwe oszukiwanie w rankingowych meczach?
Dziś grałem z jednym panem, który przyznaję, coś umiał, ale spokojnie dało się go pokonać. Zdziwiło mnie, gdy zobaczyłem jego rank - czysta 60. Jeszcze bardziej zdziwił mnie jego wynik - około 6234789 punktów.
Łodafak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 19:00, Przedlack napisał:

Jest w ogóle możliwe oszukiwanie w rankingowych meczach?

Myślę, że tak. Zdarza się, że przy dropach czy wylagowaniach graczy zalicza wygraną nie tej stronie co trzeba, więc pewnie istnieje jakiś sposób na oszukanie systemu.

Dnia 29.12.2010 o 19:00, Przedlack napisał:

Dziś grałem z jednym panem, który przyznaję, coś umiał, ale spokojnie dało się go pokonać.
Zdziwiło mnie, gdy zobaczyłem jego rank - czysta 60. Jeszcze bardziej zdziwił mnie jego
wynik - około 6234789 punktów.
Łodafak?

To akurat nic dziwnego, bo rank nabija się bez względu na to czy ktoś przegrywa, czy wygrywa (no, z wygranymi po prostu idzie szybciej). Lepiej sugeruj się procentową ilością wygranych i wskaźnikiem TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 19:00, Przedlack napisał:

Jest w ogóle możliwe oszukiwanie w rankingowych meczach?
Dziś grałem z jednym panem, który przyznaję, coś umiał, ale spokojnie dało się go pokonać.
Zdziwiło mnie, gdy zobaczyłem jego rank - czysta 60. Jeszcze bardziej zdziwił mnie jego
wynik - około 6234789 punktów.
Łodafak?


no-life? Dużo gra pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 21:53, Jaracz napisał:

To akurat nic dziwnego, bo rank nabija się bez względu na to czy ktoś przegrywa, czy
wygrywa (no, z wygranymi po prostu idzie szybciej). Lepiej sugeruj się procentową ilością
wygranych i wskaźnikiem TS.

Tak... to jest jedna sprawa.
Inna sprawa jest natomiast, gdy gość za jeden mecz, zamiast zwykłej ilości punktów (1k, maksimum 2k) dostał sześćset razy tyle. Ja też chce takie bugi! Od razu miałbym lepiej wyglądającą armię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość duży problem z tą grą. Mianowicie losowo zacina cały komputer (freeze). Trzeba go restartować. Przeinstalowałem system, zainstalowałem najnowsze sterowniki i to samo. Pomyślałem że może komp się przegrzewa ale katowałem go Furmarkiem oraz OCCT i temperatury są w normie. Czy możliwe że to wina zasilacza? To Tracer 4life i do tego już sporo czasu używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 13:59, Vookash napisał:

Mam dość duży problem z tą grą. Mianowicie losowo zacina cały komputer (freeze). Trzeba
go restartować. Przeinstalowałem system, zainstalowałem najnowsze sterowniki i to samo.
Pomyślałem że może komp się przegrzewa ale katowałem go Furmarkiem oraz OCCT i temperatury
są w normie. Czy możliwe że to wina zasilacza? To Tracer 4life i do tego już sporo czasu
używany.


DOW II potrafi być sprzetożerny, sprawdź ile amperów potrzebuje twoja grafa do stabilnej pracy i czy zasiłka podaje tyle na 12V kablu/kablach jeśli masz jakiegoś monstera w obudowie. Moja grafa wymaga 36A i zasilam ją 2 wtyczkami 12V po 20A każda i jest spokój. Jeśli grafa dostaje za mało papu od zasiłki to się wyłącza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 17:16, Teokrata napisał:

> Mam dość duży problem z tą grą. Mianowicie losowo zacina cały komputer (freeze).
Trzeba
> go restartować. Przeinstalowałem system, zainstalowałem najnowsze sterowniki i to
samo.
> Pomyślałem że może komp się przegrzewa ale katowałem go Furmarkiem oraz OCCT i temperatury

> są w normie. Czy możliwe że to wina zasilacza? To Tracer 4life i do tego już sporo
czasu
> używany.

DOW II potrafi być sprzetożerny, sprawdź ile amperów potrzebuje twoja grafa do stabilnej
pracy i czy zasiłka podaje tyle na 12V kablu/kablach jeśli masz jakiegoś monstera w obudowie.
Moja grafa wymaga 36A i zasilam ją 2 wtyczkami 12V po 20A każda i jest spokój. Jeśli
grafa dostaje za mało papu od zasiłki to się wyłącza...


Mam 8600GT i nie potrzebuje on dodatkowego zasilania. Nic nie zmieniałem w komputerze od bardzo dawna i do tej pory wszystko chodziło bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tracery to jedni ze stałych bywalców tzw."czarnych list zasilaczy". Sugeruję jak najszybszą wymianę na coś normalnego - popytaj w tematach sprzętowych (np. tym http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130) lub na specjalistycznych forach - bo ten zasilacz to tykająca bomba, jak się sfajczy, to może zabrać ze sobą nawet całego kompa. A i bez sfajczenia może powodować problemy - niewłaściwe napięcia (za niskie, za wysokie) to cisi i powolni zabójcy hardware''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 18:02, Blackhand napisał:

Tracery to jedni ze stałych bywalców tzw."czarnych list zasilaczy". Sugeruję jak najszybszą
wymianę na coś normalnego - popytaj w tematach sprzętowych (np. tym http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130)
lub na specjalistycznych forach - bo ten zasilacz to tykająca bomba, jak się sfajczy,
to może zabrać ze sobą nawet całego kompa. A i bez sfajczenia może powodować problemy
- niewłaściwe napięcia (za niskie, za wysokie) to cisi i powolni zabójcy hardware''u.


Wiem o tym od dawna. Lecz na razie nie mam funduszy na nowy zasilacz. Jednak mimo złych opinii służy bardzo dobrze. Musiałem trafić na jakiś lepszy egzemplarz. A oprócz zasilacza ma ktoś inny pomysł. Sprawdziłem RAM, CPU i GPU i wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 20:33, Vookash napisał:

Wiem o tym od dawna. Lecz na razie nie mam funduszy na nowy zasilacz. Jednak mimo złych
opinii służy bardzo dobrze. Musiałem trafić na jakiś lepszy egzemplarz. A oprócz zasilacza
ma ktoś inny pomysł. Sprawdziłem RAM, CPU i GPU i wszystko w porządku.


ja polecam taki sprzet, 500W, 20A na kablach 12V, cichy, oszczedny i stabilny

20101231192534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 19:25, Teokrata napisał:

> Wiem o tym od dawna. Lecz na razie nie mam funduszy na nowy zasilacz. Jednak mimo
złych
> opinii służy bardzo dobrze. Musiałem trafić na jakiś lepszy egzemplarz. A oprócz
zasilacza
> ma ktoś inny pomysł. Sprawdziłem RAM, CPU i GPU i wszystko w porządku.

ja polecam taki sprzet, 500W, 20A na kablach 12V, cichy, oszczedny i stabilny


Myślałem o czymś tańszym w okolicy 200zł. http://www.komputronik.pl/index.php/product/102011/Sprzet_komputerowy/Podzespoly_PC/OCZ_StealthXStream_2_500W_80_120mm.html na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za tryb gry: dostępna dla wszystkich lub dostępna dla wszystkich drużynowa?
Nie miałem okazji w nie zagrać bo ciężko znaleźć 6 osób poprzez wyszukiwanie.

Czym grając orkiem (KN) kontrować Tyrant Guarda?

Będę wdzięczny za odpowiedzi i szczęśliwego nowego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł z PC Gamera zawiera trochę nowych informacji:
-Jednym z bohaterów IG w kampanii będzie sierżant Merrick, jego rola ma być analogiczna do Tarkusa z poprzednich kampanii SM.
-Jest wzmianka o wyrzutniach Manticore u IG.
-W kampanii ma być opcja nie zabierania któregoś z bohaterów w zamian za dodatkowy oddział. Trochę ulepszeń do zwykłych jednostek też będzie dostępnych.
-Oddziały będzie się jakoś kupować po przejmowaniu punktów strategicznych (czyli nieco inaczej niż w multi, brak tej niamiastki bazy).
-16 misji w różnych wersjach dla każdej rasy (to akurat wiadome).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować