Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Akurat z obszarowkami faktycznie jest problem w multi bo sporo oddzialow jest za wolna zeby uciec z obszaru razeniai o ile nie zrobisz X. Przy obronie punktow kontrolnych czesto wygrywa pierwszy ktory ma dostep do obszarowek. Zwlaszcza to boli w IG gdzie jeden pocisk z czterech w salvie mantikory na twarz konczy sie czesto wipe calego oddzialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 11:29, B1SH0P napisał:

Później jest co
raz gorzej. Kampania.. Kampania jak kampania.. Wolałbym już jedną długą kampanię Marines
jak było w ChR, niż to co jest tutaj. Czyli jakby ktoś mnie zapytał co lepsze DoW2 czy
SC2, to odpowiedziałbym SC2.


CR akurat nie miał długiej kampanii. Mniej więcej tyle samo się ją przechodziło co tą od Retri, jeśli nawet nie szybciej... Mi tam obecna kampania odpowiada, może gdyby jeszcze zawierała więcej różnic dla każdej rasy, bo tak to praktycznie wszyscy robią to samo. Niemniej, to tylko dodatek i wolę już taką kampanię od serii skirmishów z DC czy SS (a w tym drugim nawet fortece były nudne). Kampania z SC2 mi się podobała, bo była długa, niemniej miała ona trochę misji-fillerów, które służyły jedynie zdobyciu nowego uzbrojenia a nie pchały głównego wątku do przodu.

W następnym dodatku lub części chętniej bym ujrzał formułę z pierwszego SC - czyli każda rasa ma po ileś tam innych misji i wszystko rozgrywa się chronologicznie tworząc jedną całość (np. najpierw mają miejsce wydarzenia z kampanii eldarów, potem orków itd.)

I czy to koniec wątku demona z Maledictum... Może to tylko sam Kyras został pokonany a demon jeszcze powróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 13:30, Teokrata napisał:

a twój co wniósł? DOW II jest beee, wole Starcrafta?
ja tylko dostosowałem poziom moich wypowiedzi do postów takich jak Twój...


Widzę, że poziom rozwoju twojego intelektu nie jest dość wysoki, więc napiszę Ci to tak.
Napisałem tylko co sądzę o tej grze i co mi się w niej nie podoba. Jak chcesz mogę Ci napisać dlaczego SC2 bije DoW2, ale nie od tego jest ten temat, nie uważam DoW2 za złą grę, po prostu jest nudniejsza od SC2. Jak masz problem ze zrozumieniem niestety Ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem kampanie DOW2.Retribution. Miejscami mnie zawiodła (denna fabuła), ale niektóre misje były ciekawe. Nie jest to ChRs ,ale też nie jest źle. Ostatni demon powinien być mocniejszy.

Co oni zrobili z tajfunem x/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 16:52, Axuwax napisał:

Co oni zrobili z tajfunem x/


Typhon w polskiej wersji to Tajfun?
Co za debil to tłumaczył?
Tajfun to Typhoon, nazwa planety to jest wzięta od Tyfona z greckich mitów.

Jak to dobrze że unikam jak ognia polskich wersji gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 17:01, Nagaroth napisał:

Jak to dobrze że unikam jak ognia polskich wersji gier.

Ja trochę pograłem na polskich napisach po czym szybko zmieniłem na angielskie... Sergeant Major raz był "Wachmistrzem" a raz tylko "Sierżantem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, granie tyranidami jest bez sensu (za silni nawet na najwyższym poziomie trudności). I mają tylko 1 bohatera !!!!!! WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Collector''s Edition Owners Bonus Coming...

Firstly, thank you to each and every one of you for your support of Warhammer 40,000 Dawn of War II: Retribution and for making the launch a success.

Unfortunately we did see a lot of feedback from some disgruntled customers who had bought the Collector’s Edition under the assumption that the race packs were exclusive to that particular version of the game. While we had communicated that the race packs were not exclusive to the collector’s edition and would be available for a nominal fee to any Dawn of War fan at launch, it was never our intention to upset people who only bought the collector’s edition for the digital unlocks.

Because we appreciate the feedback you give us as part of our community and because we value your support, we are going to be giving all those customers who ordered the Collector’s Edition a special bonus within the next few weeks. Keep your eyes peeled for further information and in the mean time enjoy the game.

jak myslicie - bedzie to dotyczylo wlascicieli polskich edycji specjalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, ale WTF? Naprawdę na zachodzie jest już tak trudno z czytaniem ze zrozumieniem, że ktokolwiek mógł pomyśleć iż te przedmioty są na wyłączność EK? Toż od początku była mowa, że są dla pre orderów a potem dadzą jako DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś narzeka ze jest za mało jednostek w singlu DOW II to niech zagra w Retribution - Tyranidami można spokojnie zrobić 100+ jednostek i zalać wroga masą robali... Całkiem sporo jednostek może mieć również IG, Ork i Eldar jeśli zamiast bohaterów wybiorą oddziały Gwardii Przybocznej - kilkanaście oddziałów to mało? sorry ale w singlu Starcrafta 2 nie używa się większej ilości jednostek piechoty a nawet jest ich zwyczajnie mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 12:51, Bambusek napisał:

Eeeee, ale WTF? Naprawdę na zachodzie jest już tak trudno z czytaniem ze zrozumieniem,
że ktokolwiek mógł pomyśleć iż te przedmioty są na wyłączność EK? Toż od początku była
mowa, że są dla pre orderów a potem dadzą jako DLC

Niestety tak. Na forum community widziałem jak niektórzy narzekali czemu np. Steam sprzedaje wargear do kampanii tyranidów jak w pre-orderach był, że "dostępny tylko ze sklepu THQ" a zwyczajnie nie doczytali, że cały wargear trafi do sprzedaży na Steam po premierze.

I też zastanawia mnie czy dostanę ten bonus od kolekcjonerskiej, który ma wyjść, bo też mam polską edycję specjalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 12:54, Teokrata napisał:

(...) sorry ale w singlu Starcrafta 2
nie używa się większej ilości jednostek piechoty a nawet jest ich zwyczajnie mniej...

Brawo, kolejny dobry argument. A co powiesz na taki? Seria Sims jest lepsza od Call of Duty bo jest w niej więcej mebelków. Albo taki, że Simsy są lepsze zarówno od DoWa1/2 jak i SC2 bo tam KAŻDY ludek ma imię? Hmmm?

Możesz mi powiedzieć co wynika z możliwości wyboru oddziałów i/lub bohów, skoro nie ma za bardzo nimi co robić? Od strony strategicznej wybór ten jest czysto estetyczny, bo wyzwań w kampanii nie ma żadnych... Brakło więc fabuły, brakło i strategii w strategii. A przy prostackim slashu wybór takiego czy innego składu niewiele zmienia.
Nie uważam rozbudowania mechaniki singla za coś złego. Po prostu w swych peanach na cześć z pagórka robisz Mont Everest. Nie pierwszy raz zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, o co to całe halo z kolekcjonerkami. Dostałem wargear pack''a za free i nie muszę kupować zaoszczędzając parę groszy, nikomu nie żałuje przecież, że może je sobie kupić później 0_o
Na steamie burzą się, jakby to była jakaś tragedia, że "inni też mają"... Cóż, są ludzie i ludki
Cieszę się, że coś dodają dlatego, że dostanę coś jeszcze za free (może jakieś skiny na jednostki, zapewne będzie to coś co nie zniszczy kompletnie balansu gry, ale jakoś będzie wyróżniać tych "chcących być wyróżnionymi bo mają kolekcjonerki i są IMBA") a nie dlatego że "a ja mam a Ty nie, harharhar".
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 20:10, Pariah napisał:

Nie rozumiem, o co to całe halo z kolekcjonerkami. Dostałem wargear pack''a za free i
nie muszę kupować zaoszczędzając parę groszy, nikomu nie żałuje przecież, że może je
sobie kupić później 0_o

Najwidoczniej jednak rage ze strony tych co kupili był tak duży, że aż musieli je usunąć ze Steama. Zostawili tylko ork pack. Samo poruszenie jest bezsensowne, ktoś kto kupił kolekcjonerkę po prostu je ma, ktoś kto nie chciał/wolał elektronicznie mógł je sobie za centy kupić ze Steama. Najlepsze jest to, że wielu nie da sobie wytłumaczyć nawet faktu, że zwyczajnie nie doczytali wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 17:48, lukasz1992r napisał:

Mam takie pytanie jak kupie sam retribution to w multi będę mógł grać tylko gwardią?

Będziesz mógł grać każdą z 6 ras na multi. Retri jest kompletnie niezależny w multi od podstawki i CR (z uwagi na to, że wykorzystuje jedynie Steama).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 18:23, Arcling napisał:

> Mam takie pytanie jak kupie sam retribution to w multi będę mógł grać tylko gwardią?

Będziesz mógł grać każdą z 6 ras na multi. Retri jest kompletnie niezależny w multi od
podstawki i CR (z uwagi na to, że wykorzystuje jedynie Steama).


na pewno? nie potrzebne są odblokowane klucze z Chaos Rising i podstawki w Steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 20:21, Teokrata napisał:


na pewno? nie potrzebne są odblokowane klucze z Chaos Rising i podstawki w Steamie?


Na 100%, nie miałem poprzednich dodatków i gram sobie Eldarami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 22:48, M1k3 napisał:

>
> na pewno? nie potrzebne są odblokowane klucze z Chaos Rising i podstawki w Steamie?


Na 100%, nie miałem poprzednich dodatków i gram sobie Eldarami ;)


heh to bardzo miło dla nowych graczy i kolejny fakt, który mówi:

nie będzie kolejnego dodatku, tylko DOW III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować