Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Jeszcze nie skończyłem Rerti, ale coś czuję, że mnie nie zawiódł. Może nie jest genialny, ale w przeciwieństwie do Derp Age''a 2 spełnił moje oczekiwania. Zacząłem grę Eldarami i chaosami i mogę powiedzieć tyle:
-Sieczkę chciałem? I ją dostałem.
-Dobry voice acting? Blum odwalił dobrą robotę jako Eli, co mnie zaskoczyło. Jest tak samo arogancki i cyniczny jak z DC. Ale i tak nie przebije mojego faworyta, czyli Nerotha. Co do eldów to Kayleth mi podpasowała, słychać że to jest stara (?), dobra Banshee z jedynki, i Warlock też brzmi niesamowicie.
-Grafiki nie sknocili.
Singiel według mnie jest w pożątku. Witek approves. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie rozczarowania jakie rodzi singiel Retribution to efekt zbyt dużych oczekiwań w stosunku co do tego tytułu. Co jest moim zdaniem dziwne bo twórcy i recenzenci otwarcie mówili o tym, że wszystkie kampanie są takie same - dali nam możliwość wyboru co należy pochwalić. Jednak większość miała nadzieję, że jednak nie są one identyczne.
Nie zmienia to faktu, że Retribution to solidny dodatek (pomijając kwestie techniczne) i 70zł jest adekwatną ceną do tego co reprezentuje. Klimat Warhammera 40000 dalej stoi na wysokim poziomie i wciąga.
Co do tego licznika na steamie to nie wiem czy jest on adekwatny do liczby sprzedanych egzemplarzy i ogólnie grających. Dla porównania w CoD: Black Ops gra dziennie 38 tys., a gra sprzedała się w wielomilionowych nakładach. RIFT(MMO) - 12,5 gdy w Retri gra 7,8 kafla. To więcej niż Homefront, AC: Brotherhood, BC2. Więc moim zdaniem jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej pisze o public game a nie kłuce się co leszpe DoW czy SC2 jak przepisaliście część posta ^^''

Pograj w TFFA na rankingu zobaczymy jak szybo ci znajdzie grę
3v3 jest dobre jak masz kogoś zaufanego bo randomi to pajace i nie bawi mnie exp 200 za grę -.-

Po za tym nie setny post ale 3 czy tam 4
Ale ktoś tu liczyć potrafi x3

Fajnie było za bety i początku przed łatka 3.13 co zjebała to
Jak chcą zachęcać do gier rankingowych to niech wyszukiwanie i dobór przeciwnika poprawią
A nie psują exp na Publicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za duble ale edytować już nie mogłem
Jednym się podoba 2v2,3v3 a mi i znajomym podoba się TFFA
Public dawał możliwość szybszego zebrania ludzi i przyjemnej gry + punkty do wyglądów

Są gusta i guściki nam się podoba to tobie tamto
Ciekawe co byś ty pisał jakby ci skopali 3v3 rozgrywki
Czy byś dalej to wychwalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 12:04, MasterChiefGT napisał:

Fajnie było za bety i początku przed łatka 3.13 co zjebała to
Jak chcą zachęcać do gier rankingowych to niech wyszukiwanie i dobór przeciwnika poprawią
A nie psują exp na Publicu

Spokojnie jeszcze parę patchy i Retribution skończy jak poprzednicy DOW2 i CHR jak patrzy się na statystyki steam

Strategie
1)Shogun 2
2)Civ 5
3)Empire total war
4) i jeszcze nadal Retribution ale spoko jeszcze chwila a przed nim będzie CHR który jest za DOW2 którego wyprzedził SupCom 2 rotfl XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek- Kalkulator najwidoczniej nie doczytał paru rzeczy, tak więc: w Retribution miała być możliwość zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia dla armii. W becie tak było, nawet mi się udało level zdobyć. W pełnej wersji to zniknęło. Teraz znajdź mi tego zaletę, podobnie jak zalety bugów i braku możliwości odtwarzania starszych replayów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 11:21, Laston napisał:

Co do tego licznika na steamie to nie wiem czy jest on adekwatny do liczby sprzedanych
egzemplarzy i ogólnie grających.


Oczywiście, że nie jest :) Statystyki Steam dla poszczególnych gier pokazują tylko wyniki z aktualnego dnia, więc jedyne co widzisz to ile osób gra w tym momencie i ilu najwięcej grało dzisiaj. Ale nie ma żadnej informacji o tym ilu grało od dnia premiery do teraz. O tym, ile się sprzedało egzemplarzy via Steam wie tylko Valve i wydawca tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki na steam dobrze pokazują ile w to ludzi gra i to jest dla kupującego (no przynajmniej jeśli chce grać w multi)bardziej ważne od tego ile kopii się sprzedało niby więcej gra w MW2 niż BO ale trzeba brać pod uwagę że zombie odpala się z singla więc jak z sumuje się ilość graczy w singla i multi to jest na odwrót. Natomiast Retri to zupełnie inna bajka niby tak dobrze się sprzedał no ale liczba graczy nie jest zbyt imponująca skoro retribution przegrywa z Empire Total War na tej płaszczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2011 o 10:00, Wiktor_B napisał:

Singiel według mnie jest w pożątku. Witek approves. :P

Dnia 21.03.2011 o 10:00, Wiktor_B napisał:

Wszystkie rozczarowania jakie rodzi singiel Retribution to efekt zbyt dużych oczekiwań w stosunku co do tego tytułu.


Wiktor_B i Laston - w końcu jakieś sensowne opinie o Retribution w tym temacie!

Ja nie twierdze, że Retribution to dodatek idealny ale jest po prostu dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal masz informacje dotyczące danego dnia a nie ogółu. A te się mogą zmieniać, w środę będzie 1000 graczy, w sobotę może być 10 000 :) Chociaż nie twierdzę, że ludzie przy Retri mogli po prostu pograć w kampanię i odłożyć grę na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2011 o 10:00, Wiktor_B napisał:

Singiel według mnie jest w pożątku. Witek approves. :P


No właśnie nie jest i narzekanie nie jest spowodowane zbyt wysokimi oczekiwaniami. Moje oczekiwania nie były wysokie, chciałem czegoś na poziomie kampanii Chaos Rising a Retribution miało fabułę o wiele gorszą (mimo że wstępny pomysł: zdrada Kyrasa mógł dać nam mega wypasioną fabułę), brak dialogów między bohaterami które były w CR, ba w niektórych misjach nie pokuszono się nawet o briefing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 19:21, Nagaroth napisał:


> Singiel według mnie jest w pożątku. Witek approves. :P

No właśnie nie jest i narzekanie nie jest spowodowane zbyt wysokimi oczekiwaniami. Moje
oczekiwania nie były wysokie, chciałem czegoś na poziomie kampanii Chaos Rising a Retribution
miało fabułę o wiele gorszą (mimo że wstępny pomysł: zdrada Kyrasa mógł dać nam mega
wypasioną fabułę), brak dialogów między bohaterami które były w CR, ba w niektórych misjach
nie pokuszono się nawet o briefing.


Dokładnie cię rozumiem. CR był GENIALNY, a Retri jest tylko dobry. Tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2011 o 19:55, Wiktor_B napisał:

Dokładnie cię rozumiem. CR był GENIALNY, a Retri jest tylko dobry. Tyle na ten temat


jasne, tylko niech ktoś mi powie czemu na pytanie w mojej ankiecie: "Którą odsłonę gier z serii Warhammer 40.000: Dawn of War uważasz za najlepszą?" dokładnie 0 osób odpowiedziało Chaos Rising?! tylko Soulstorm ma taki sam wynik... Gracze chcą super fabuły w DOWie?! to czemu zdecydowanie najwięcej głosów ma Dark Crusade? na drugim miejscu jest podstawka pierwszego DOWa i Winter Assault, na trzecim Retribution. Wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zhackowałeś ankiete?:> Retri nie miało wcale takiej słabej fabuły. Grało się całkiem przyjemnie. Skończyli historię BR więc może przy okazji kolejnej części dostaniemy inny zakon. Kosmiczne Wilki albo Ultramarines mi się marzą. Albo kampania opowiadająca o Herezji Horusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 20:56, KrwawyMarcys napisał:

Zhackowałeś ankiete?:>


niby po co? dla Dark Crusade?

o.O

ps. to Ty oddałeś teraz ten jedyny głoś na CR?

osobiście uważam singla z Chaos Rising za najlepszą (choć krótką) kampanię w DOW II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że niekiedy twe ankiety były naciągane...

DC wygrywa ze względu na multiplayer. MUUUUUUULTIIIIIIII. Mimo nieśmiertelnego Nekrona, Tau Snajpera i wielu innych ludzie naparzali w ten dodatek jak nawaleni. Soulstorm przyniósł ze sobą bugi i mimo lepszego balansu niż w DC Rerik za długo zwlekał- większość patrzyła z nadzieją na DoWa 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 nowych achivków do Last Stand i dzięki ich zdobywaniu będzie można odblokować nowy ekwipunek dla postaci. Miło, że jest wsparcie. Ale mam nadzieję, że równolegle pracują nad patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 23:05, MasterChiefGT napisał:


Gdyby tylko tak jeszcze naprawili matchmaking, bo co po tych nowościach jak wyszukiwanie graczy trwa tak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować