Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2013 o 18:25, Drazok napisał:

DLC dotyczące Imperial Fist już dawno się pojawiło się darmowe ?


Zawsze było darmowe. Nie zwróciłeś uwagi na to, że trochę mniej się przy nim napracowali? :P Chyba jedyne, co zmienili w tej armii, to hełm u FC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tą grę grałem tylko podczas premiery (kolega) i teraz (przecena).
Nie pamiętałem tego dodatku, dlatego spytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś mi umknęło (wątpie, zazwyczaj te tematy śledzę na różńych serwisach), czy też znowu podjarane Crisisem i nowymi konsolami pismaki nawaliły, ale koło nosa przeszedł im chyba ciekawy news dotyczący serii gier W40k.

Pewnie większośc z was doskonale zdaje sobie sprawę z tego że THQ gryzie piach, a Relic zostało przejęte przez SEGĘ, wraz z Company of Heroes, co było poprzedzone przejęciem praw do marki Warhammera osadzonego w świecie fantasy, tego z prymitywnymi elfami i orkami :D Nie było jednak nic wiadomego o losie uniwersum W40k.

Wedle tego artykułu http://www.pcauthority.com.au/News/330680,con...icenses.aspx (notabene sprzed prawie 3 tygodni, jednak o tym w sieci cicho) SEGA nie tylko przejęła prawa do tajemniczego tytułu oznaczonego jako Project Atlas, dotyczącego W40k (prawdopodobnie DOW3) ale także do niedoszłego Dark Millenium.
Naprawdę ważny news, a jakoś tak przeszedł bez echa. Sam się natknąłem na niego przypadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dość duży problem. Kupiłem Dow2 Antologię po to żeby zagrać z kolegą w coopa ale niestety po zaproszeniu do gry wyskakuje błąd "przekroczono limit czasu połączenia z hostem", i tak w kółko macieju. Jest na to jakaś rada? Bo w internecie nic mi się nie udało na ten temat konkretnego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Krótka piłka. Kochałem dowa 1, szczególnie po sieci, wciągnie mnie dwójka? Czy balans w multi jest ok? Czy retribution daje mi wszystkie rasy w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 17:07, Budo napisał:

Krótka piłka. Kochałem dowa 1, szczególnie po sieci, wciągnie mnie dwójka? Czy balans
w multi jest ok? Czy retribution daje mi wszystkie rasy w multi?

Musisz sam się przekonać, bo opinie wśród fanów jedynki są skrajnie podzielone. Większość, w tym i ja, uważa dwójkę za regres w porównaniu do jedynki, ale do dwójki da się przyzwyczaić i mieć z niej radochę. Najlepiej jakbyś miał kolegę, z którym mógłbyś grać, bo choć 1vs1 ogranicza się głównie do zabawy w kotka i myszkę, i odbierania sobie nawzajem punktów, tak teamówki to większa frajda i więcej akcji.
Balans jest w miarę okej (aczkolwiek do ideału sporo brakuje). W razie czego możesz się zainteresować Elite modem, w którego też gra sporo ludzi, a wprowadza: nową rasę (Grey Knights), nowe jednostki, ulepszenia, rzekomo balans, itd.
Retribution, z tego co pamiętam, daje wszystkie 6 ras w kampanii i na multi, ponieważ poprzednie części dwójki są z nim niekompatybilne, z powodu działania na innej platformie (DoW 2 i CR korzystały z GfWL i Steama, a Retribution z samego Steama).
Jeszcze słowo ostrzeżenia - przy początkowych meczach na multi możesz łatwo się zniechęcić, bo "szukajka" w automatchu nie dobiera za dobrze przeciwników, a większość ludzi, którzy ciągle grają w tę grę to weterani, siedzący przy niej od lat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięki. Gra jest tanio na Steamie, więc kupiłem, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Grałem kiedyś w demo singla i mi się nie podobało, ale wiadomo, że w multi to inna zabawa. Jak masz jakieś fajne linki z dowem 2 do nauki, to zapodaj, póki co znalazłem tylko kanał z replayami na youtube.
http://www.youtube.com/user/DoWReplaysNet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 19:16, Budo napisał:

Jak
masz jakieś fajne linki z dowem 2 do nauki, to zapodaj, póki co znalazłem tylko kanał
z replayami na youtube.
http://www.youtube.com/user/DoWReplaysNet


Niestety nie mam nic innego. Kanał, który podałeś, jest najsolidniejszym, jaki można polecić w związku z DoW 2: są tam wrzucane różne replay''e, całkiem solidny komentarz do gier, i co obecnie najważniejsze - jest ciągle uzupełniany o nowe materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 20:23, Laston napisał:

To w Retribution multi jeszcze żyje?


A czemu ma nie żyć? No tak stara to ta gra chyba nie jest. Pamiętam, że dow bardzo długo się trzymał. No i mam znajomka do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem grę od premiery, to kilka miesięcy później ciężko już było znaleźć kogoś przez matchmaking. To nie Starcraft gdzie twórcy ciągle balansują grę i wydają uaktualnienia, gra została zostawiona sama sobie. Ale jak idzie pograć jeszcze to fajnie bo klimat ma genialny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 21:20, Laston napisał:

Ja miałem grę od premiery, to kilka miesięcy później ciężko już było znaleźć kogoś przez
matchmaking. To nie Starcraft gdzie twórcy ciągle balansują grę i wydają uaktualnienia,
gra została zostawiona sama sobie. Ale jak idzie pograć jeszcze to fajnie bo klimat ma
genialny :)


Twórcy ją opuścili, ale jest wspomniany przeze mnie wyżej fanowski Elite Mod, do którego ciągle wychodzą jakieś aktualizacje. Nawet na gamereplays.org ciągle ludziom chce się wrzucać jakieś replay'e.
Soulstorm jeszcze żyje i regularnie w niego gram, więc dwójka też chyba jeszcze dycha. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Nie wiem czy to dobry temat na takie pytanie jakie mam ale lepszego nie znalazłem.
Otóż czy jest możliwość wczytania poprzedniego zapisu a nie tego ostatniego? Podczas rozgrywania misji na Meridianie - wątek z Anielską Kuźnią - po misji z zamknieciem bram, jest następna z obroną magazynów broni. Przed misją Tarkus znika i w opisie misji jest napisanie, że będzie czekać na planecie ale po animacji wprowadzającej wyskakuje mi okienko "krytyczny błąd" i jedyne co z niego rozumiem to właśnie Tarkus.
Wydaje mi się, że gra ma problem z jego zespawnowaniem lub coś w tym stylu. Nie wiem co mam z tym zrobić. Jeżeli się da to chciałbym wczytać zapis sprzed tej misji i sprawdzić drugi raz tak sie posypie bo jednak 10h mam przegranych i troszkę fajnego sprzętu znalazłem.
Prosze o jakieś rady o ile ten wątek jeszcze żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 16:44, B1SH0P napisał:

Witam, mam pytanie, czy istnieje jakiś mod, który zmienia rozgrywkę na bardziej podobną
do tej z DoW 1?


modow do tej gry jest soporo... poszperaj po sieci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się jak to teraz jest z Games for Windows Live w tej grze? Nadal funkcjonuje, czy przeniesiono podstawkę Dawn of War 2 i dodatek Chaos Rising w pełni na Steama jak drugi dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować